БГ Лов Форум: Дивата свиня в Смолянско вече е напаст - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Дивата свиня в Смолянско вече е напаст Искра Сиракова

#41
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09

Виж мнениетоpetkata007 написа на 09.05.2014 - 20:47 :

Ех .....тигре , тигре що ли проговори звяра в мен ........голем ашлак си вервай ми

Слушай и чети Багдатски Тарикат.В оная тема за свободния ловец ми намери поста за Еко хотелчетата ,туй дето ти го предлагаш .ба все парички ви се видят от тоя лов бе .Та толкова ли,некадърни бизнесмени са се нароили,че и туй гледате да набарате.Въртите сучите я все за свобода говорите,я кажи им цената да я чуят-НЕЕЕ ти не си такъв нали.Ашлак съм ама свободен с бележка за Сръндак за другия месец,Твоят блян свободата е далеч щото главата ти е клонирана там е свободата тарикат такъв.И отдавна съм на метан,ако нямаш пари дай адрес да ти изпреатя една печка ти да си я зареждаш,с квото можеш да си купиш.
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#42
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Осъдиха ловно сдружение за нанесени щети от диви свине ;)
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#43
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

Виж мнениетоrado.72 написа на 11.05.2014 - 15:03 :

Виж мнениетоpetkata007 написа на 09.05.2014 - 20:47 :

Ех .....тигре , тигре що ли проговори звяра в мен ........голем ашлак си вервай ми

Слушай и чети Багдатски Тарикат.В оная тема за свободния ловец ми намери поста за Еко хотелчетата ,туй дето ти го предлагаш .ба все парички ви се видят от тоя лов бе .Та толкова ли,некадърни бизнесмени са се нароили,че и туй гледате да набарате.Въртите сучите я все за свобода говорите,я кажи им цената да я чуят-НЕЕЕ ти не си такъв нали.Ашлак съм ама свободен с бележка за Сръндак за другия месец,Твоят блян свободата е далеч щото главата ти е клонирана там е свободата тарикат такъв.И отдавна съм на метан,ако нямаш пари дай адрес да ти изпреатя една печка ти да си я зареждаш,с квото можеш да си купиш.

Радо , Радо къде отиде от оная кръшна Рускиня в клипа........ при метана и кюмбетата ............ :unsure:
0

#44
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09
да се върнем към темата,я скибай кво намерих. https://www.youtube....h?v=wtqflgdzNEM
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни