БГ Лов Форум: Избори на 5 октомври провалят откриването на лова на глигани - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Избори на 5 октомври провалят откриването на лова на глигани

#21
Потребителя е офлайн   valentin manolov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 773
  • Регистр: 01.01.10
Датата е съобразена с техния курбан байрям, когато всички изселници си идват ;) . Няма случайни неща.
0

#22
Потребителят е онлайн   В. Василев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 296
  • Регистр: 04.04.11

Виж мнениетоvalentin manolov написа на 12.07.2014 - 15:10 :

Датата е съобразена с техния курбан байрям, когато всички изселници си идват ;)/> . Няма случайни неща.

Верни неща хортуваш адаш :Laie_69[1]: ... значи на 4-ти - на лов, а на 5-ти - всички ще гласуваме. Това е.
0

#23
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Обикновено на избори и двата дни не дават да се ловува. :angry: Та не знам какви ги хортувате....................................... ;)
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#24
Потребителя е офлайн   p_dzatara 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 279
  • Регистр: 01.12.12
Самото гласуване няма да отнеме повече от 10 мин.....отиваш първи на урната и има време за всичко ...и за гласуване и за откриване тука е друг въпроса...дали НЯМА да забранят лова...както спомена колегата bkp1951@com.bg ...........това е дилемата ..... ако не го забранят ...проблем няма поне според моето виждане. А това, че ТРЯБВА ДА СЕ ГЛАСУВА колеги не трябва а е задължително защото ако не отидеш да гласуваш какво после ще претендираш за промяна, като ти не си направил абсолютно нищо за това.
0

#25
Потребителя е офлайн   lobo2 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 07.09.10

Виж мнениетоvalentin manolov написа на 12.07.2014 - 15:10 :

Датата е съобразена с техния курбан байрям, когато всички изселници си идват Публикувано изображение . Няма случайни неща.


Даааа,за да може баба Атидже,дето не знае български и си идва само по байрям сутринта да си пусне гласа в Чекмеджебаир махала Истамбулски вилает,да се качи на рейсата и по обед да гласува и в Кирково Кържалийски окръг.
В момента се подготвя издаването и на към 300 000 тескерета на децата на изселниците...Родени в турция,не знаещи нито език нито дявол,но техните гласове ще управляват България! Аферим,машалла,ашколсун!
Огън ! Служба не остана !!
0

#26
Потребителят е онлайн   В. Василев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 296
  • Регистр: 04.04.11

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 12.07.2014 - 17:48 :

Обикновено на избори и двата дни не дават да се ловува. :angry:/> Та не знам какви ги хортувате....................................... ;)/>

Не е така обикновено; заповедите на министъра на МЗХ, и на Нихат Кабил, и на Мирослав Найденов забраняват лова САМО в изборния ден. Провери и ще видиш, има ги на доста места в нета. Да не се правим на по-католици от папата - каквото каже министъра - това ще е.
0

#27
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

Виж мнениетоВ. Василев написа на 12.07.2014 - 19:02 :

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 12.07.2014 - 17:48 :

Обикновено на избори и двата дни не дават да се ловува. :angry:/>/>/> Та не знам какви ги хортувате....................................... ;)/>/>/>

Не е така обикновено; заповедите на министъра на МЗХ, и на Нихат Кабил, и на Мирослав Найденов забраняват лова САМО в изборния ден. Провери и ще видиш, има ги на доста места в нета. Да не се правим на по-католици от папата - каквото каже министъра - това ще е.




Колега В Василев,

Да -- относно заповедите на МЗХ. Но ти забравяш че има и МВР. А от там и заповеди за оръжие в изборен и предизборен ден,която е противоречива за отделните областти. И доста колеги си стояха в къщи поради второто нареждане.
А по католици от папата се опитват да ни правят управляващите.Не беше отдавна времето когато гласувахме сутринта и после в гората на лов.И никой никого не стреляше или убиваше.Ако имам претенции към някого, то аз ще го смачкам и с колата си в деня на изборите. Дай да не караме и колите си. B)/>
Забраните ни валят от всякъде.А ние си мълчиме. А уж сме "Европейци". :blink: Ама прав си -- каквото каже министъра това ще е. :gnorsi: Той утре ще ни събуе и гащите.......... :shocked:
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#28
Потребителя е офлайн   dochev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 296
  • Регистр: 17.08.09

Виж мнениетоlobo2 написа на 12.07.2014 - 18:50 :

Виж мнениетоvalentin manolov написа на 12.07.2014 - 15:10 :

Датата е съобразена с техния курбан байрям, когато всички изселници си идват Публикувано изображение . Няма случайни неща.


Даааа,за да може баба Атидже,дето не знае български и си идва само по байрям сутринта да си пусне гласа в Чекмеджебаир махала Истамбулски вилает,да се качи на рейсата и по обед да гласува и в Кирково Кържалийски окръг.
В момента се подготвя издаването и на към 300 000 тескерета на децата на изселниците...Родени в турция,не знаещи нито език нито дявол,но техните гласове ще управляват България! Аферим,машалла,ашколсун!

От 20 години сме под Турско робство...........до 500 години има мнооооого.............. и по зле ще става
ЕДНА РАБОТА ПРЕЧИ ЛИ НА ЛОВА ..... НАПУСКАЙ Я!!!!
Оръжие:
Иж12 12к
Стожер 2000 12/76
ЧЗ 452 Лукс 22лр
Броунинг Лонг трак 30-06
Ловни другари:
Курцхаар - "Тара", Лудогорец - "Горд"
МПС - Гранд Чероки 4.7 V8
0

#29
Потребителя е офлайн   П.Пенчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2019
  • Регистр: 04.07.13

Виж мнениетоlobo2 написа на 12.07.2014 - 18:50 :

Виж мнениетоvalentin manolov написа на 12.07.2014 - 15:10 :

Датата е съобразена с техния курбан байрям, когато всички изселници си идват Публикувано изображение . Няма случайни неща.


Даааа,за да може баба Атидже,дето не знае български и си идва само по байрям сутринта да си пусне гласа в Чекмеджебаир махала Истамбулски вилает,да се качи на рейсата и по обед да гласува и в Кирково Кържалийски окръг.
В момента се подготвя издаването и на към 300 000 тескерета на децата на изселниците...Родени в турция,не знаещи нито език нито дявол,но техните гласове ще управляват България! Аферим,машалла,ашколсун!


ДПС с гласовете на изселниците отдавна ни управляват.......а ние не си правим даже труда да гласуваме!!!!!!!
"Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники" - Всеволод Сысоев
0

#30
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоvalkov57 написа на 12.07.2014 - 12:10 :

......5.10.....решава се съдбата на БЪЛГАРИЯ.......
Адмирации , колега.................. :thumbsup:/>/> .......
дано , на тези - избори - всички , да сме........ :icon_bg:/>/> .......

ПП.Лов е имало , преди нас................ще има и след нас !!!!!

Съдбата е решена , цигани политици ... цигани да им гласуват , да си ядът дружно кИбабчетата и да си е... майката крадлива!!!
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#31
Потребителя е офлайн   Л_овец 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 858
  • Регистр: 26.03.14

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 12.07.2014 - 12:59 :

Може и да ме накаже г-н Терзийски,ама да си е....п.........м...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Повече от 40 г. имам традиция при откриването на лова на едър дивеч. Тези говеда просто искат да видят насила правилото "Как се става бракониер по неволя" :angry:/>/>/>/>За кой да гласувам и въобще защо да гласувам???? Политическите курви само си сменят бикините. Те така са направили закона че и 5 души да гласуват ,а и 8 милиона да са,то те си разпределят всички места по техни правила..

Щели да компенсират!!!!!!!!!!!!!! С какво???????????? Един излет през януари ЗА ХИЩНИЦИ може ли да замени нещо което е правено десетки години от обществото на ловците.М..........ка им. Дано им преседне и власт и всичко.Д........ба и парламента му. Защо оня некадърен "бомбаджия" не го скатури и него за още една седмица :D/>/>/>/> . Нали е символ на други власти и епохи.

Сега ако сме истинско ЛОВНО общество ;)/>/>/> трябва да им пуснеме 130000 бюлетина с нарисуван един голям х.й. B)/>/>/>





"Ловът никога не свършва,няма да свърши и заради 2 загубени дни" - колега Ловец, целия ми живот премина под такива мисли и действия. Не позволявайте и вашия да премине под същото мото. Не ви ли омръзна все да избирате по малкото зло ????? И вота вместо "ЗА" да бъда "ПРОТИВ".,
+*-


Прав си за всичко.Кое е по-малкото зло ли-за мен това е да направим така,че това недоразумение наречено ДПС повече никога да няма правото да решва съдбата ми,на мен и на децата ми.Ако смяташ,че не си заслужва не гласувай.Но аз ще отида,не съм гласувал често,но мисля,че вече чашата преля.Всички реагираме остро когато в публичното прстранство се изнесе инаформация за своеволията на това и онова горско или ловно стопанство,като Балчик например,само че с писане няма да изгоним клана Рачкови от там,защото едни други хора в сараите са хванали здраво и ножа ,и баницата,те колят,те бесят.Ако на теб ти е добре,на мен не е,защото имам деца на които все по-трудно успявам да отговарям на въпросите им.Така че нека да оставим емоциите на втори план и да сложим нещата на кантара,дали двата загубени дни са по-важни или това,че си загубихме държавата.Да, всички са боклуци,но кой е крив,че ги има,не сме ли ние най-голямите виновници за това и не сме ли пак ние тези които трябва да ги изринем един път завинаги ,за назидание на всички следващи!
0

#32
Потребителя е офлайн   Милен Шопов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 140
  • Регистр: 04.10.11
Заповедите на министъра на земеделието за забрана на лова в изборните дни е също толкова малоумна и незаконно ,както забраната на кметовете за продажба на алкохол в изборният ден.
Тази година съм решил да атакувам в съда такива забрани . По отношение на изборите- КОЛЕГИ ГЛАСУВАЙТЕ !!! Нека изритаме ДПС и всичките и " специалисти " от горските и ловните стопанства.Пожелавам наслука на всички и поне по едно хайванче като на снимката.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMAG0505.JPG

0

#33
Потребителя е офлайн   drat 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 629
  • Регистр: 23.02.08
Аз ще гласувам,лов и веселба няма да ми избягат, ама не всички мислят така.
0

#34
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Добре де. Да приемеме, че гласувам аз и всички такива като мене.В тази сложна политическа обстановка, с толкова регистрирани партии,които ще влязат в парламента през крив макарон, едва ли някои ще спечелят абсолютно мнозинство. И тогава какво следва ви питам аз. Всички говеда от български произход започват да се плюят един друг,кой от ДС кой от ДКМС,кой на майка си от ..........,кой виновен за това ,кой виновен за онова. Без да се видят че една майка ги е раждала. И под нейното крило са се въдидили и размножавали.
И какво става. Опират до ДПС. Не че имам нещо против нормалния им електорат. Не.Работил съм с много български мохамедани и мюсолмани. И да ви кажа има доста какво да учиме от тях. Само ще ви намекна за горните редове написани от мене.Да сте чули някой от тях да говори за ДС,КГБ,ЦРУ,Интерпол и каквото си пожелаете още. И са единни. А ние сме ............................ Да не казвам какви.И всеки си казва - ще гласувам за да не влезе еди кой си.Без да вижда че каквото и да става неговия глас ще бъде преразпределен пропорционално между влезлите. Все същото и ако не си гласувал.
Изключвам случайте когато човек гласува за партия която ще прескочи бариерата.Тогава пък възниква въпроса - ако влезат малко партии, то се получава почти еднолично управление.Пак лошо.
Така са го измислили говедата, че все ни е в ........... Докато съществува тази система на гласуване си е все едно дали си на лов или на избори.Посочих изключението.

Мое мнение си е все пак.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#35
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Директно ли да отскоча до спам темата или да почна с псувните от тук...толкова ги насъбрах, че трябва да ги компресирам за да се публикуват в сайта....
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#36
Потребителя е офлайн   valkov57 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 586
  • Регистр: 06.04.12

Виж мнениетоdrat написа на 14.07.2014 - 18:01 :

Аз ще гласувам,лов и веселба няма да ми избягат, ама не всички мислят така.



:thumbsup:
0

#37
Потребителя е офлайн   П.Пенчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2019
  • Регистр: 04.07.13

Виж мнениетоdrat написа на 14.07.2014 - 18:01 :

Аз ще гласувам,лов и веселба няма да ми избягат, ама не всички мислят така.


Аз също!
"Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники" - Всеволод Сысоев
0

#38
Потребителят е онлайн   Danny_Nikolov 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1414
  • Регистр: 14.07.12

Виж мнениетоП.Пенчев написа на 15.07.2014 - 06:47 :

Виж мнениетоdrat написа на 14.07.2014 - 18:01 :

Аз ще гласувам,лов и веселба няма да ми избягат, ама не всички мислят така.


Аз също!

:iagree:
0

#39
Потребителя е офлайн   kolev78 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 10.01.11
+1
0

#40
Потребителя е офлайн   Л_овец 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 858
  • Регистр: 26.03.14

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 14.07.2014 - 19:04 :

Добре де. Да приемеме, че гласувам аз и всички такива като мене.В тази сложна политическа обстановка, с толкова регистрирани партии,които ще влязат в парламента през крив макарон, едва ли някои ще спечелят абсолютно мнозинство. И тогава какво следва ви питам аз. Всички говеда от български произход започват да се плюят един друг,кой от ДС кой от ДКМС,кой на майка си от ..........,кой виновен за това ,кой виновен за онова. Без да се видят че една майка ги е раждала. И под нейното крило са се въдидили и размножавали.
И какво става. Опират до ДПС. Не че имам нещо против нормалния им електорат. Не.Работил съм с много български мохамедани и мюсолмани. И да ви кажа има доста какво да учиме от тях. Само ще ви намекна за горните редове написани от мене.Да сте чули някой от тях да говори за ДС,КГБ,ЦРУ,Интерпол и каквото си пожелаете още. И са единни. А ние сме ............................ Да не казвам какви.И всеки си казва - ще гласувам за да не влезе еди кой си.Без да вижда че каквото и да става неговия глас ще бъде преразпределен пропорционално между влезлите. Все същото и ако не си гласувал.
Изключвам случайте когато човек гласува за партия която ще прескочи бариерата.Тогава пък възниква въпроса - ако влезат малко партии, то се получава почти еднолично управление.Пак лошо.
Така са го измислили говедата, че все ни е в ........... Докато съществува тази система на гласуване си е все едно дали си на лов или на избори.Посочих изключението.

Мое мнение си е все пак.



Не мисля,че тук си прав.Ако си забелязал когато онзи беглеца в ЕП реши да си връща на сараите и предложи да има задължително гласуване,онези скочиха като ужилени.Защо ли?Може би защото знаеха какво може да им се случи,защото много добре знаят колко са те и колко сме ние.Номера с датата не е случаен,надявам се го разбираш,сега само че пускат в ход обратния сценарии,защото се надяват много хора този път от яд да не отидат до урните, а покрай тях и близките им.Те са винаги с един ход преди нас ,защото знаят от опит,че много хора няма да гласуват,но въпрки това не мисли,че не ги е страх от народа.Освен това не забравяй какъв празник е 5 октомври и че всички турци ще са тук.Всичко е измислено,но пак от тях,освен това има много време дотогава,тепърва ни предстоят изненади,те ще направят всичко възможно и невъзможно за да откажат хората!За да гласува само техния електорат,разбира се!Така че единственият ни шанс да им объркаме сметките е да гласуваме всички,целия български народ,където и да е!
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни