БГ Лов Форум: Пътпъдъча мас - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Пътпъдъча мас

#1
Потребителя е офлайн   Калинааа - 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 07.11.16
Здравейте, извинявам се, че се вмъквам в ловен форум, но искам да помоля ако някой има пъдпъдъча мас или пък диви пъдпъдъци за продам искам да си купя. Основно имам нужда от маста, защото имам дъщеричка на 3год. и ми казаха, че това е едно от най-ефикасните природни лекарства за възпалени ушички.
Предварително благодаря.
0

#2
Потребителя е офлайн   Siki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 403
  • Регистр: 09.05.09

Виж мнениетоКалинааа - написа на 07.11.2016 - 10:11 :

Здравейте, извинявам се, че се вмъквам в ловен форум, но искам да помоля ако някой има пъдпъдъча мас или пък диви пъдпъдъци за продам искам да си купя. Основно имам нужда от маста, защото имам дъщеричка на 3год. и ми казаха, че това е едно от най-ефикасните природни лекарства за възпалени ушички.
Предварително благодаря.


Аз мога да Ви пратя едно пеницилиново шишенце... Ще Ви стигне за цяла година. Слага се по две капки, затоплена с температурата на тялото. Съхранява се в хладилника.
Дай те адрес и телефон.
0

#3
Потребителя е офлайн   vilievlogieva 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 14.02.17
Здравейте, нуждая се от пътпъдъча мас. Можете ли да ми помогнете ?
0

#4
Потребителя е офлайн   s.k.s 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1030
  • Регистр: 13.12.13

Виж мнениетоvilievlogieva написа на 14.02.2017 - 20:26 :

Здравейте, нуждая се от пътпъдъча мас. Можете ли да ми помогнете ?

Здравейте, мога да ви пратя малко количество но е от 2015г. съхранявана е във фризер така че би трябвало да е добра. Колко е като количество немога да кажа че е във майка ми но ако е за лек ще стигне. Ако решите че я искате ми пратете данни за пратка с куриер на лични съобщения.
0

#5
Потребителя е офлайн   Hristo Zlatkov 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 16.03.17
Здравейте,

и аз търся пътпъдъча мас...за лек на ушенцата на детето ми. Моля ако на някой му се намира и я продава - да сигнализира.

Благодаря адски много!
0

#6
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоHristo Zlatkov написа на 16.03.2017 - 17:57 :

Здравейте,

и аз търся пътпъдъча мас...за лек на ушенцата на детето ми. Моля ако на някой му се намира и я продава - да сигнализира.

Благодаря адски много!

Не продaвaм.
0893541920
Обaди ми се
0

#7
Потребителя е офлайн   cnc82 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 12.10.17
Здравейте момчета !

За съжаление и аз опрях до пъдпъдъчата мас. Дъщеричката ми има отит от месец , два различни антибиотика и капки не помогнаха . Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне с малко мас. Разбира се , черпнята е от мен !

Благодаря предварително на отзовалите се !

Тихомир 0877458086
0

#8
Потребителя е офлайн   Валентин Димитров 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1866
  • Регистр: 20.09.10

Виж мнениетоcnc82 написа на 12.10.2017 - 18:07 :

Здравейте момчета !

За съжаление и аз опрях до пъдпъдъчата мас. Дъщеричката ми има отит от месец , два различни антибиотика и капки не помогнаха . Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне с малко мас. Разбира се , черпнята е от мен !

Благодаря предварително на отзовалите се !

Тихомир 0877458086


Имам, 0878 772 477.
0

#9
Потребителя е офлайн   cnc82 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 12.10.17
Здравейте ,

Благодарение на добри хора , намерих мас.

Благодаря от сърце на всички отзовали се !

Бъдете живи и здрави !
0

#10
Потребителя е офлайн   Калина Божидарова 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 27.03.18
Здравейте,
пиша с една огромна молба, моля, ако някой има макар и малко пъдпъдъча мас, да ми продаде. Трябва ми за лечение на отит на детето ми. Не знам дали по това време на годината някой има такава, но много се надявам да се намери. Ще си платя каквото е необходимо.
Благодаря предварително.
0

#11
Потребителя е офлайн   dik_second 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 18
  • Регистр: 27.03.08

Виж мнениетоКалина Божидарова написа на 27.03.2018 - 07:58 :

Здравейте,
пиша с една огромна молба, моля, ако някой има макар и малко пъдпъдъча мас, да ми продаде. Трябва ми за лечение на отит на детето ми. Не знам дали по това време на годината някой има такава, но много се надявам да се намери. Ще си платя каквото е необходимо.
Благодаря предварително.

Здравейте г-жо!
Ние тук не продаваме пъдпъдъча мас, а просто даваме:)/>) Имам такава от пъдпъдъци 2016 г. стои в хладилника и незнам в какво състояние е. Ако не намерите по прясна, пишете ми лично съобщение с координати къде да ви изпратя. Поздрави!
0

#12
Потребителя е офлайн   Калина Божидарова 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 27.03.18
Здравейте, мили хора. Благодаря ви много, че се отзовахте на молбата ми. Вече получих маста и се надявам да не се налага да я ползвам. Но благодаря ви от сърце и всичко хубаво.
0

#13
Потребителя е офлайн   Жана 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 20.04.18
Здравейте,

Моля ви, ако някой разполага с пъдпъдъча мас да се свърже с мен. Вече няколко месеца лекуваме остър отит, който прогресира в заглъхване на ухото и шум.
От Бургас съм, но мога да я получа без значение от къде ще се изпрати.
Благодаря ви предварително!

email: jdragieva@gmail.com
0

#14
Потребителя е офлайн   Siki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 403
  • Регистр: 09.05.09
Здравейте, аз съм от Айтос и всяка година събирам пътпъдъча мас... Мога да Ви дам... Обадетесе на тел. 0894747464 или 0888607173... Не се запалаща...

Виж мнениетоЖана написа на 20.04.2018 - 14:45 :

Здравейте,

Моля ви, ако някой разполага с пъдпъдъча мас да се свърже с мен. Вече няколко месеца лекуваме остър отит, който прогресира в заглъхване на ухото и шум.
От Бургас съм, но мога да я получа без значение от къде ще се изпрати.
Благодаря ви предварително!

email: jdragieva@gmail.com





Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: !cid_IMG_20140913_175244.jpg

0

#15
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13
Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!
0

#16
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13

Виж мнениетоdani98 написа на 17.10.2018 - 19:39 :

Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!


Никой ли не чете тази тема?
0

#17
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13

Виж мнениетоdani98 написа на 24.10.2018 - 10:03 :

Виж мнениетоdani98 написа на 17.10.2018 - 19:39 :

Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!


Никой ли не чете тази тема?


Никой ли няма мас? Тази година май ще е много дефицитна.
0

#18
Потребителя е офлайн   s.k.s 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1030
  • Регистр: 13.12.13

Виж мнениетоdani98 написа на 04.11.2018 - 22:51 :

Виж мнениетоdani98 написа на 24.10.2018 - 10:03 :

Виж мнениетоdani98 написа на 17.10.2018 - 19:39 :

Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!


Никой ли не чете тази тема?


Никой ли няма мас? Тази година май ще е много дефицитна.

Здравей колега, мога да дам малко( долу горе е толкова- колкото шишенце от пеницилин) но е от миналата година, стопена е и се съхранява във фризер. Ако я искаш дай адрес за доставка.
0

#19
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13

Виж мнениетоs.k.s написа на 05.11.2018 - 17:38 :

Виж мнениетоdani98 написа на 04.11.2018 - 22:51 :

Виж мнениетоdani98 написа на 24.10.2018 - 10:03 :

Виж мнениетоdani98 написа на 17.10.2018 - 19:39 :

Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!


Никой ли не чете тази тема?


Никой ли няма мас? Тази година май ще е много дефицитна.

Здравей колега, мога да дам малко( долу горе е толкова- колкото шишенце от пеницилин) но е от миналата година, стопена е и се съхранява във фризер. Ако я искаш дай адрес за доставка.


Сърдечно благодаря, колега. Ще дам адрес на лични. Лек ден и много, много слука!
0

#20
Потребителя е офлайн   milko.milkov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 201
  • Регистр: 29.05.10

Виж мнениетоdani98 написа на 06.11.2018 - 11:41 :

Виж мнениетоs.k.s написа на 05.11.2018 - 17:38 :

Виж мнениетоdani98 написа на 04.11.2018 - 22:51 :

Виж мнениетоdani98 написа на 24.10.2018 - 10:03 :

Виж мнениетоdani98 написа на 17.10.2018 - 19:39 :

Здравейте колеги. Тази година нямаше пъдпъдък, а един приятел има нужда от малко за лечение на ушите. Ще помоля ако някой колега има мас и може да отдели малко, колкото шишенце от пенецелин, да пише. С моя приятел ви благодарим предварително. Лека вечер и Наслука на всички!


Никой ли не чете тази тема?


Никой ли няма мас? Тази година май ще е много дефицитна.

Здравей колега, мога да дам малко( долу горе е толкова- колкото шишенце от пеницилин) но е от миналата година, стопена е и се съхранява във фризер. Ако я искаш дай адрес за доставка.


Сърдечно благодаря, колега. Ще дам адрес на лични. Лек ден и много, много слука!
Здравейте колеги.Ловец съм от 1993г.,но в началото на ловуването ми ходех и на този вид лов,но в последните няколко години поради малката му численост и сушата,не ходя вече.Знам че е голяма тръпка.Имам колеги който ловуват само на пернат дивеч.Та прочетох темата от началото и и докрай,и си спомних че и на мен са ме питали за пъдпадъча мас.А аз дори не зная как се добива и съхранява.Срамно е за ловец,но срамно е да ти откажат а не е срамно да попиташ.За това моля за информация.Предварително ви благодаря.Поздрави.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни