БГ Лов Форум: Законопроекта вече е в Парламента - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Законопроекта вече е в Парламента Законопроект за изменение и допълнение на ЗЛОД

#501
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Много странно е и изказването на друг човек на държавна заплата - катедрения корифей от Лесното, по случайност бивш бос на СЛРБ под чието ръководство процъфтя Вселената. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#502
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетомитьо написа на 30.11.2016 - 21:54 :

Докато има такива успокоители ще има и такива с арогантен речников фонд и "невероятни" специалисти. И все повече ще се чува мнението на последните защото няма кой да им се опъне и защити позицията на обикновеният ловец.
Зад последните стоят хора с много пари и власт и постепенно ще си извоюват своето, а обикновените ловци постепенно ще започнат да се топят.

Войната е продължението на дипломацията с други средства. Войната е крайно средство. Нима мислиш, че Петков не победи с малко война и с много диалог с враговете си. Протеста бе едно дрънкане на оръжие, ТЕ видяха, че ако посегнат на масовия ловец, ще има още по-яки и войнствени протести.
Северна Корея защо демонстрира ядрени оръжия. Не че ще победи щатите, а за да възпре щатите. Да не я нападнат. Това е положението.

Всички ловци победихме, въпреки разколниците и тяхната ПРЕДАТЕЛСКА дейност, под формата на кукли на конци. Под формата на болни реваншистки амбиции и там кой каквото му скимне да е разколник.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#503
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Неслучайно като не се принизявам днес, господина само чете, а не поства нищо. :lol:
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#504
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 30.11.2016 - 23:20 :

Неслучайно като не се принизявам днес, господина само чете, а не поства нищо. :lol:/>

Господина отдавна не ти чете глупостите .... но сутринта ми докладваха , че си ми го ял , та да ти отговоря B)

Платена клакьорка като твоята особа не ми представлява интерес , нито с вижданията си , ни то с интелекта си и да ти кажа честно , умственият ти багаж е толкова , колкото на последния партиен секретар на ТКЗС Трън .
Говориш за единение на членската маса и това че , ако ловната организация е една , ще сме силни .... така е , но пропускаш едно от най важните неща на демокрацията , правото . Провото ти да избираш ... а не да ти налагат ! Да преценяваш кое е правилно и кое не ... а най елементарното е , че умните приобщават с дела , е не със слова !


Така , че ... много добре разчитам посланията на двете "представителни" ловни формирования в България и техните интереси за светлото бъдеще на дивеча и българските ловци .
Като ти попрочетох небивалиците в темата , май, май ;) пак подготвяш парашута , а B) ... но внимавай , че на бул Витоша е твърде тясно за кацане , и да не те заболи при падането ... все пак си ми приятел ! :P :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#505
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Господин Никой, никой не е победил и с нищо не е подпомогнал лова и организацията! Леваците политици и управници от безхаберия и слаба организация не продължиха с "реформите", а не от страх от протести и кухи ръководители.
Лова затъва с всеки изминат ден и изневиделица такава промяна ще наложат на ловците, че свят ще им се завие!
Масовото бракониерство и безхаберието по стопанисване на дивеча ще се отрази в нормативната уредба и то в ущърб на масовият ловец!
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#506
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Има механизми, по които може да бъде озаптено масовото бракониерство. Управниците ни не желаят да го озаптят. Законът не им пречи. И днес има 10% от дружинките, в които бракониерството е непознато явление. При сега действащия закон. Сега действащият закон е прекрасен, защото предоставя на съвестта на дружините стопанисването на дивеча. Това че много дружини се владеят от най-запалените, сиреч най-безразсъдните и най-алчните а оттам и най простеещите, да не кажа простите ловци, си е трагедия на дадената дружинка. Избиването на майки е едно престъпление срещу лова.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#507
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Даже и да наложат промяна, от която свят да ни се завие, ти гарантирам, че като излязат ловците на масови протести, свят ще им се завие и бързо промяната ще лбъде оттеглена или ще придобие нормален вид. Докато имаме подовляващо и мъчещо разколниците единство на организацията, съм убеден, че сме силна общност.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#508
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 02.12.2016 - 06:46 :

Даже и да наложат промяна, от която свят да ни се завие, ти гарантирам, че като излязат ловците на масови протести, свят ще им се завие и бързо промяната ще лбъде оттеглена или ще придобие нормален вид.

Гледам ... от артист , вече стана сценарист ... в цирка де , не в Иван Вазов , за там трябва много учене :D и гарант убеден обединител ;)
Само че дали някога си се допитвал до твоите 100 приятеля ( съмнявам се в бройката ) за настроенията в ловните среди и нормалните ловци , за това искат ли да членуват и как искат да ловуват . Сигурен съм , че това въобще не ти минавало през главицата, и ако искаш да си свериш часовника ( и кукувичката да не ти кука нон стоп ) може тук и сега да направиш запитване , анкета :) демек да си поредният шоумен с референдум .........
1 Искам да членувам в СЛРБ
2 Искам да членувам в БЛРС
3 Искам да си плащам директно на държавата годишният , месечния или еднодневен лиценз за определен дивеч и да ловувам без да членувам
Ти си на ход ...
пп Това " Докато имаме подовляващо " ... "бързо промяната ще лбъде" k`во значи ... B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#509
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
..............................

Този пост е редактиран от Vasil Terziyski: 06.12.2016 - 10:41
Причина за редакцията: Спам

На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#510
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоpiri написа на 05.12.2016 - 07:36 :

..............................

Наказание за спам - 1540 часа. При следващо нарушение наказанието ще се умножава х2 и ще последва БАН.

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#511
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Е-е-е-е пусни го де! Без него е скучно! От време на време трябва и да се развеселяваме. Не му се връзваме и обиждаме.
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#512
Потребителя е офлайн   колега 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 234
  • Регистр: 16.01.10
НАСЛУКА КОЛЕГИ

Измина почти година от внасянето на законопроекта в парламента а промяна няма.
Няма развитие на поставените искания на ловците при стачката.

Правителството си отива. Парламента също.
С тях обещанията се изпариха.

И ко правим ся?


УСПЕХ КОЛЕГИ
0

#513
Потребителя е офлайн   Ого 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 739
  • Регистр: 02.12.12
Е.....как кО ...? Животът продължава...Аз лично ,моментално си сипвам още едно виноПубликувано изображение......
0

#514
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Те пък бяха едни обещания ... ... ... ... ... ... !!! !!! !!!
А пък като знам и кои ги даваха ... ... ... ... ... ... !?! ?!? !?! ?!?
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#515
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетомитьо написа на 07.12.2016 - 22:48 :

Те пък бяха едни обещания ... ... ... ... ... ... !!! !!! !!!
А пък като знам и кои ги даваха ... ... ... ... ... ... !?! ?!? !?! ?!?

Все пак е нещо .... те даваха и обещаваха , а ние .... продължаваме угоднически да си трайкаме :D и нещо ми подсказва , че с новите тапети в старият бърдак едва ли ще се промени атмосверата ... все така ще се си мирише на превтасало мартенско зеле !!!
Та, тетека те , сЪс безхаберните усмивки към угодническите игрички се доказваме кави сме жалки ловни пТички !

П С При четене , по смелите "Т"- о премахнете, и ще видите .... голата истина ! B)
От мен приятни делници на безхаберните безделници ... имам и още по силни новогодишни пожелания за всичките , но скромността на редовия ловец не ми позволява и ще ги прикрия от хорските погледи ... а те , знам , разбират ме телепатично те имат парапсихичено екстрасензорно енергоинформационно възприятие ....
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни