БГ Лов Форум: Време е за НОВ закон за лова ! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Време е за НОВ закон за лова !

Анкета: Време ли ни е за нов закон за лова ? (20 потребител(и) са гласували)

Време ли ни е за нов закон за лова и опазване на дивеча ?

  1. Да . Време е. Дори е наложително. (18 глас(а) [90.00%] - Виж)

    Процент гласували: 90.00%

  2. Не . Този ни върши работа. (2 глас(а) [10.00%] - Виж)

    Процент гласували: 10.00%

  3. Нямам мнение. Не разбирам от лов и законодателство. (0 глас(а) [0.00%])

    Процент гласували: 0.00%

Глас Гостите не могат да гласуват

#21
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 30.09.2017 - 14:31 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 30.09.2017 - 14:12 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 29.09.2017 - 19:57 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.09.2017 - 19:42 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 29.09.2017 - 16:41 :



Е за това става дума всъщност !
Да се съобрази мъничко шестият ни закон за лова от 1982 г. към днешно време , и да започне да се прилага !
Нищо повече. ;)/>/>/>/>/>/>

Ъкъ .... запознайте се с ловните закони от преди 1944 год. ;)/>/>/>/>/>/>


Ако имаш предвид закона за лова от 1926 год. , то той е неприложим към момента , макар че със своите 102-а члена е бил с много модерни принципи и виждания за организацията на ловното стопанство и броя ловци....за времето си. ;)/>/>/>/>/>

Ма.....от къде Терзийски и Хънти да ги знаят тия работи , ако не от Михайлови , а ? :P/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/>

Прав си ... евега, днеска гилам по акъло на кучето и си викам ...абе ей , то лесно ще върнем закона , ама нема кой да сложим за цар да го ева .
Французите имат некои членове които не са пипани от 1880 год. и са си нормални , а ние само ги мандахерцаме , а у лево , а у десно и немо'е си го нагодиме ..... искаме да ни е вътре , ама да не сме еб*ни :D/>/>/>/>
Промени требе да има , ама нема как ....що нацупени "кадъни" , обидени "булки" и "баш" ловци все се гъзат за пари !
Може би темата щеше да е по безболезна :D/>/>/>/> ако беше формулирана така :
Какво бих променил в закона
1
2
3

...епа дай пущи , па да видим кво че стане.


чл.1 и единствен - Да му се даде на Йорданов ,,Лова на Вечна Концецсия'' и толкоз !

Е,те това ,че стане:
-2500 ловни деятели остават без работа
- 90 000 ловци без билети
- Бележките се продават по бензиностанцийте и в ,,Лафка'' ... търкаш,търкаш и ако ти се падне ше ходиш,ако не ти се падне пак търкаш...
- Заградените всеки си ги навива на масур и ги продава/мрежата и телта/ на В. Симеонов...
- Който е ловил с капани - 5 години пандиз.
- Тракторите, дето орат веднага след жетва отиват на ,,ФЕНИКС РЕСУРС''
- Който пръска с лайна нивята - 10 години пандиз
- Който реже гората за мангизи - 15 години пандиз
- Бракониерите дружно под земята
- мИсарите и кИбапите доживот на съботници за подхранване на животните със собствени средства и усилия...
- Трофеите са МОЯ собственост и АЗ решавам кого да наградя с някой
- Хищничарите стават елита на БГ лова и са моите очи и уши
- Банкетите стават по 3 дена и всички са длъжни да участват
- Ловния живот се признава за стаж за пенсия
- Всички ловци са длъжни да научат Варненския кючек за да играят мъжката партия в ТАНЦА СЪС ЗЕЛЕНИТЕ...
- Владо пак става Катеначо
- Ловците имат право на сини лампи и безплатно паркиране в Зелената зона
- Всяко 6-месечие -закрито ловно събрание
- Всяка година - открито ловно събрание
- Само ловците имат право да правят СУДЖУЦИ и да си ги пращат ,където си требе...
- Горските- с имплантиран жипиес
- В Горското -само вегетарианци и вегетарианки !
- Политиците ще ядат дивеч само на Пут..н ден
............................................................................................................................................................................................................................................................Толкоз от мене...ако има нещо предлагайте !!!
Ще ви се зачете . ;)/>
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#22
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 30.09.2017 - 15:57 :



чл.1 и единствен - Да му се даде на Йорданов ,,Лова на Вечна Концецсия'' и толкоз !
..........................................
..........................................
..........................................



Ше ти я дам таа концесия дека толко я сакаш бре........!!! Споко ! Ни рИви !

Само да уточним некой нешЧа по годишната ти вноска :

1. пет тона шуджук /елУински/ годишно - от тебе на мене
2. хиляда лУитра вино букетаж /мерло , каберне , широка мелнишка и мелник 55/ , и 100 литЪра люта рЕкьия -от тебе на мене
3. трофей ше раздаваш на одобрените от мене кандидати
4. курсове за нови ловци - само при мене
5. сички настоящи ловци на проверочен иСССпит ежегодишно - при мене
6. модовете и админо - два пъти годишно на проверочен при мене


Стискаме ли рЪце ?
0

#23
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
опс......дублирах посто.
0

#24
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 30.09.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 30.09.2017 - 15:57 :



чл.1 и единствен - Да му се даде на Йорданов ,,Лова на Вечна Концецсия'' и толкоз !
..........................................
..........................................
..........................................



Ше ти я дам таа концесия дека толко я сакаш бре........!!! Споко ! Ни рИви !

Само да уточним некой нешЧа по годишната ти вноска :

1. пет тона шуджук /елУински/ годишно - от тебе на мене
2. хиляда лУитра вино букетаж /мерло , каберне , широка мелнишка и мелник 55/ , и 100 литЪра люта рЕкьия -от тебе на мене
3. трофей ше раздаваш на одобрените от мене кандидати
4. курсове за нови ловци - само при мене
5. сички настоящи ловци на проверочен иСССпит ежегодишно - при мене
6. модовете и админо - два пъти годишно на проверочен при мене


Стискаме ли рЪце ?


Руската вълна ,дето я търмъча по плажа ,да ти я балирам чепкана ли ,на къдели ли я искаш или пухкава да ти я пращам ?!?!?! :D/>/>
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#25
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 30.09.2017 - 18:39 :


Руската вълна ,дето я търмъча по плажа ,да ти я балирам чепкана ли ,на къдели ли я искаш или пухкава да ти я пращам ?!?!?! :D/>/>/>


За вълната......изчепкай я , изпреди я , спрегни я , изплети ръкавички и шалчета и ги прати армаган на децата от сомалия да им не мръзнат ушичките и ръчичките като си праат снежни човеци зимъска - благотворително разбира се от мое име. :D :P
0

#26
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08
От 2010 откакто подкараха тоя закон, става дума само за пари. Обикновения ловец няма думата, той има право само да плаща, единственият интерес на държавата е да си прибира парсата, че и сега същото една стратегия, после втора, не им стига че сега в новите промени трета бетонирана в закона. Новите промени същият .... интерес, дайте да дадете, ми защо не, 2010 Доцента Михайлов ни се караше как лов без пари не става, да не говорим че щатните ги нямаше за хора - и хоп такса стопанисване, паметта ни не е толкова къса, след такива изцепки както на кръглата маса и държанието му към редовите, няма кой да му се върже на професионализма. Сега пък други звезди ни убеждават че сдруженията трябва задължително да назначават охрана, нищо че не могат да им се дадат правомощия - и хоп пак ще се вдигат таксите за нови назначения. Чудя се новия закон пак ли ще се пише тайно, и ще се иска проформа мнението на сдруженията, за да има статисти в целият този театър, както се правеше преди, или този път някой може да му просветне, закона да тръгне от низините, а не от лесото или агенцията !!!!
0

#27
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоpicea написа на 02.10.2017 - 12:45 :

От 2010 откакто подкараха тоя закон, става дума само за пари. Обикновения ловец няма думата, той има право само да плаща, единственият интерес на държавата е да си прибира парсата, че и сега същото една стратегия, после втора, не им стига че сега в новите промени трета бетонирана в закона. Новите промени същият .... интерес, дайте да дадете, ми защо не, 2010 Доцента Михайлов ни се караше как лов без пари не става, да не говорим че щатните ги нямаше за хора - и хоп такса стопанисване, паметта ни не е толкова къса, след такива изцепки както на кръглата маса и държанието му към редовите, няма кой да му се върже на професионализма. Сега пък други звезди ни убеждават че сдруженията трябва задължително да назначават охрана, нищо че не могат да им се дадат правомощия - и хоп пак ще се вдигат таксите за нови назначения. Чудя се новия закон пак ли ще се пише тайно, и ще се иска проформа мнението на сдруженията, за да има статисти в целият този театър, както се правеше преди, или този път някой може да му просветне, закона да тръгне от низините, а не от лесото или агенцията !!!!


На кой ? :)
0

#28
Потребителя е офлайн   Гъди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 901
  • Регистр: 11.05.09
То е достатъчно на първо време да се махнат концесиите за да няма КОЙ и сътръпезниците му, и след като се поизчистят нещата тогава да се прави закон, и може да се окаже че няма нужда да се поправя кардинално.
---------------------------------------------------------------------------------
мото клуб Хищници
0

#29
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08

Виж мнениетоГъди написа на 02.10.2017 - 17:20 :

То е достатъчно на първо време да се махнат концесиите за да няма КОЙ и сътръпезниците му, и след като се поизчистят нещата тогава да се прави закон, и може да се окаже че няма нужда да се поправя кардинално.


На първо време е достатъчно да се осветли зависимостта между асоциацията, иаг, концесионерите и заменкаджиите.
0

#30
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоpicea написа на 02.10.2017 - 19:22 :

Виж мнениетоГъди написа на 02.10.2017 - 17:20 :

То е достатъчно на първо време да се махнат концесиите за да няма КОЙ и сътръпезниците му, и след като се поизчистят нещата тогава да се прави закон, и може да се окаже че няма нужда да се поправя кардинално.


На първо време е достатъчно да се осветли зависимостта между асоциацията, иаг, концесионерите и заменкаджиите.

Да оди, да ги разплита Елена Йончева...като е почнала от Хасково,да кара, бе!
Само че, ще се оплете като патка в калчища в тая посока...
Там е тантела марка...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#31
Потребителя е офлайн   Елеан Георгиев Иванов-Еди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 741
  • Регистр: 20.07.12
Иво за нов закон не знам, но за спазване на старият съм ЗА. ПРОБЛЕМА НЕ Е. в закона а във спазването Михайлов. Всичко е тръгнало на разгром всеки прави каквото си иска.

Що се отнася до изказа на Терзийзки направо ме шокира.
Имам чуството от едно известно време че сайта е поръчков,
А имено да оплюеш някой или да го похвалиш мисля че ме разбра какво имам в предвид.

Наши, Ваши, и подлоги.
0

#32
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоЕлеан Георгиев Иванов-Еди написа на 04.10.2017 - 17:28 :

Иво за нов закон не знам, но за спазване на старият съм ЗА. ПРОБЛЕМА НЕ Е. в закона а във спазването Михайлов. Всичко е тръгнало на разгром всеки прави каквото си иска.

Що се отнася до изказа на Терзийзки направо ме шокира.
Имам чуството от едно известно време че сайта е поръчков,
А имено да оплюеш някой или да го похвалиш мисля че ме разбра какво имам в предвид.

Наши, Ваши, и подлоги.



:thumbsup:
На Терзийски ...... не се шокирай. Свиквай.
При него се знае защо толкова рита.
Ма......колко по рита , толко по че го боде. :D
0

#33
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоЕлеан Георгиев Иванов-Еди написа на 04.10.2017 - 17:28 :

Що се отнася до изказа на Терзийзки направо ме шокира.
Имам чуството от едно известно време че сайта е поръчков,

БГ ЛОВ и аз лично като негов собственик винаги е защитавал само и единствено българските ловци и тяхното право на лов. Всеки, който иска да ограничи тези наши права, ще попадне под ударите на БГ ЛОВ! Ако на това му казваш поръчков, той е такъв!

В следващите месеци и години ще има много опити да ни ограничат правата, така че всички ние ще бъдем нащрек и ще задаваме въпроси и ловната общественост ще се самоорганизира в различни инициативи, щом главата отгоре нехае и се сдружава с екоталибаните!

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Потребителя е офлайн   Елеан Георгиев Иванов-Еди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 741
  • Регистр: 20.07.12
Г-н Терзийски
Струва ми се че отговорът ви е слабо казано емоционален.
Аз лично не виждам нищо лошо в леки козметични промени в ЗЛОД.
Както и не видях вие като собственик както парадирате и самият Сайт, да вземе някакво отношение по изключително наболели те проблеми на Българският ловец. А имено,

1-Как и по какъв начин взехте отношение, за това че земеделците унищожават още в каят на юли, средата на август месец местоубитанията на дребният местен и прелетен дивеч. Полята са ожънати и веднага изорани и дори напръскани с препарати против треви. Превърнати в изорани пустини.

2-Как и по какъв начин взехте отношение за масовото обездивичаване на балканите ни с едър дивеч. Основна причина за което спорет мен са раздадените на некомпетентни хора стопанства и дивечови райони. Естествено не всичките, има стопанства за който се полагат неимоверни грижи.

3-Как и по какъв защитихте Българският ловец за това че не ловува. Плаща такса за екстра да си съхранява оръжието вкъщи.

Това е една прашинка от въпросите който бих ви задал и за който по никакъв начин не сте взели отношение, така че не казвайте хоп преди да скочите с гръмки цитати и помпозни врази че защитавате някого. Та вие дори не сте си направили трудът да проверите дадена информация за това дали даден чове е бракониер, търсите сензация като всеки един журналист. Нима не виждате какво се проьава в сайта ви и това наричате борба с бракониерството, абсурт пълен абсурт. Г-н Терзийски думите ми може да ви подразнят ядосат дори но истината поякога е болезнена.
0

#35
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 05.10.2017 - 11:22 :

БГ ЛОВ и аз лично като негов собственик винаги е защитавал само и единствено българските ловци и тяхното право на лов. Всеки, който иска да ограничи тези наши права, ще попадне под ударите на БГ ЛОВ! Ако на това му казваш поръчков, той е такъв!

В следващите месеци и години ще има много опити да ни ограничат правата, така че всички ние ще бъдем нащрек и ще задаваме въпроси и ловната общественост ще се самоорганизира в различни инициативи, щом главата отгоре нехае и се сдружава с екоталибаните!

Наслука.
Взема да ти разкажа една стара приказка и да помоля да не намесвате талибаните .
Талибаните са ни кръвни братчета , а и талибан циркаджия нема , та :

Неандерталец стой пред пещера и се взира в тъмната дупка , а от вътре се чува вой , ръмжене и по едно време се измъква чудовище , едноглаво , но мн`o сташно и грозно . Минало чудовището покрай неандерталеца ловец и заминало , на такова дребно нещо не си заслужавало да обръща внимание ;) Това неандерталците сме тъпи и упорити и ловеца продължил да чака за удобният момент пред пещерата да резне главата на чудовището , и така след няколко луни в очакване и мърморене пред пещерата неандерталеце се самонахъсвал от непрескъснатото грухтене , сумтене , от мляскане и ръмжене и по едно време ... от пещерата се показва чудовището , но вече е двуглава твар , понечил неандерталеца да препъне с копието двуглавия , подхлъзнал се и се пльоснал по очи . Прескочил го двуглавия с мисълта , че за този дребосък не си заслужава да си мие зъбите и продължил по пътя нагоре . Стои неандерталеца в поза "партер" и се заканва на чудовището , че следващия път когато излизе от пещерата , щего резкости , а от костите му ще направи копчета за ловните униформи на ловците от онова време . Минали още няколко луни , неандерталеца не се отказва от заканите си и припичайки се пред пещерата си представя как ще заработи фабричката за копчето :lol: По едно време земята взела да се тресе , джангър до небето и нещеш ли , от пещерата се показа триглавата ламя :unsure: погледнал нашия човек копието си , почесал се по темето и се сетил за поета и това
Късно е, либе, за китка,
месечинка си залезе,
а петли не са попели -
време е сега потайно,
грозна, невярна полунощ;
звезди блещукат над нази,
веди прелитат край нази -
змееве, змейски духове
и самодиви-пощянки

пп Да поясня и да се обясня , че напоследък срещам много тънко обидчиви люде из ловните среди .
Не визирам никой , просто си стоя срещу пещерата , продължавам да се взирам и да се чудя .... как от едно тяло може да израстнат последователно три еднакви глави ?! :unsure:
Наслука !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#36
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоЕлеан Георгиев Иванов-Еди написа на 06.10.2017 - 09:16 :

Г-н Терзийски
Струва ми се че отговорът ви е слабо казано емоционален.
Аз лично не виждам нищо лошо в леки козметични промени в ЗЛОД.
Както и не видях вие като собственик както парадирате и самият Сайт, да вземе някакво отношение по изключително наболели те проблеми на Българският ловец. А имено,

1-Как и по какъв начин взехте отношение, за това че земеделците унищожават още в каят на юли, средата на август месец местоубитанията на дребният местен и прелетен дивеч. Полята са ожънати и веднага изорани и дори напръскани с препарати против треви. Превърнати в изорани пустини.

2-Как и по какъв начин взехте отношение за масовото обездивичаване на балканите ни с едър дивеч. Основна причина за което спорет мен са раздадените на некомпетентни хора стопанства и дивечови райони. Естествено не всичките, има стопанства за който се полагат неимоверни грижи.

3-Как и по какъв защитихте Българският ловец за това че не ловува. Плаща такса за екстра да си съхранява оръжието вкъщи.

Това е една прашинка от въпросите който бих ви задал и за който по никакъв начин не сте взели отношение, така че не казвайте хоп преди да скочите с гръмки цитати и помпозни врази че защитавате някого. Та вие дори не сте си направили трудът да проверите дадена информация за това дали даден чове е бракониер, търсите сензация като всеки един журналист. Нима не виждате какво се проьава в сайта ви и това наричате борба с бракониерството, абсурт пълен абсурт. Г-н Терзийски думите ми може да ви подразнят ядосат дори но истината поякога е болезнена.

Земеделците приятелю унищожават природата почти целогодишно ! Хербициди , пестициди и .... а ти виждал ли си сънчоглед на който пчела не каца ?! Пъдпъдъка първоначално изхранва пиленцата с животинска храна , а по царевичните , сънчогледовите и житни "писти" няма и помен от тях . Няма плевел из полята ... само по бюрата .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#37
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 06.10.2017 - 09:53 :

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 05.10.2017 - 11:22 :

БГ ЛОВ и аз лично като негов собственик винаги е защитавал само и единствено българските ловци и тяхното право на лов. Всеки, който иска да ограничи тези наши права, ще попадне под ударите на БГ ЛОВ! Ако на това му казваш поръчков, той е такъв!

В следващите месеци и години ще има много опити да ни ограничат правата, така че всички ние ще бъдем нащрек и ще задаваме въпроси и ловната общественост ще се самоорганизира в различни инициативи, щом главата отгоре нехае и се сдружава с екоталибаните!

Наслука.
Взема да ти разкажа една стара приказка и да помоля да не намесвате талибаните .
Талибаните са ни кръвни братчета , а и талибан циркаджия нема , та :

Неандерталец стой пред пещера и се взира в тъмната дупка , а от вътре се чува вой , ръмжене и по едно време се измъква чудовище , едноглаво , но мн`o сташно и грозно . Минало чудовището покрай неандерталеца ловец и заминало , на такова дребно нещо не си заслужавало да обръща внимание ;)/> Това неандерталците сме тъпи и упорити и ловеца продължил да чака за удобният момент пред пещерата да резне главата на чудовището , и така след няколко луни в очакване и мърморене пред пещерата неандерталеце се самонахъсвал от непрескъснатото грухтене , сумтене , от мляскане и ръмжене и по едно време ... от пещерата се показва чудовището , но вече е двуглава твар , понечил неандерталеца да препъне с копието двуглавия , подхлъзнал се и се пльоснал по очи . Прескочил го двуглавия с мисълта , че за този дребосък не си заслужава да си мие зъбите и продължил по пътя нагоре . Стои неандерталеца в поза "партер" и се заканва на чудовището , че следващия път когато излизе от пещерата , щего резкости , а от костите му ще направи копчета за ловните униформи на ловците от онова време . Минали още няколко луни , неандерталеца не се отказва от заканите си и припичайки се пред пещерата си представя как ще заработи фабричката за копчето :lol:/> По едно време земята взела да се тресе , джангър до небето и нещеш ли , от пещерата се показа триглавата ламя :unsure:/> погледнал нашия човек копието си , почесал се по темето и се сетил за поета и това
Късно е, либе, за китка,
месечинка си залезе,
а петли не са попели -
време е сега потайно,
грозна, невярна полунощ;
звезди блещукат над нази,
веди прелитат край нази -
змееве, змейски духове
и самодиви-пощянки

пп Да поясня и да се обясня , че напоследък срещам много тънко обидчиви люде из ловните среди .
Не визирам никой , просто си стоя срещу пещерата , продължавам да се взирам и да се чудя .... как от едно тяло може да израстнат последователно три еднакви глави ?! :unsure:/>
Наслука !

Ти пък ,какво се чудиш ,бе Петрофф ...???!!!
Напънат се да пръднат,пък се насерат и оттам се образуват главите - една ,та две, та три...
И понеже от гувно, няма как да излезе друго... стават лайномети...голям калибър със съответната далекобойност...
Но ,има един проблем - не са точни - фърлят нагоре и си спретват фикалиен душ !
За тях не е проблем,свикнали са ...
Проблемът е другаде !!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#38
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 06.10.2017 - 10:33 :


Ти пък ,какво се чудиш ,бе Петрофф ...???!!!
Напънат се да пръднат,пък се насерат и оттам се образуват главите - една ,та две, та три...
И понеже от гувно, няма как да излезе друго... стават лайномети...голям калибър със съответната далекобойност...
Но ,има един проблем - не са точни - фърлят нагоре и си спретват фикалиен душ !
За тях не е проблем,свикнали са ...
Проблемът е другаде !!!

Е, арно де , арно ... и раз , два , три клонинг се роди , а ония от Рослинският институт слама да ядът с техната тъпа овца !
Надявам се да знаеш , че овцата клонинг е създадена от екип чикиджии, фенове мечтатели за циците на Доли Партън .....
Е нямаме проблем , щом змей можеме да произведем ....
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#39
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 06.10.2017 - 11:21 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 06.10.2017 - 10:33 :


Ти пък ,какво се чудиш ,бе Петрофф ...???!!!
Напънат се да пръднат,пък се насерат и оттам се образуват главите - една ,та две, та три...
И понеже от гувно, няма как да излезе друго... стават лайномети...голям калибър със съответната далекобойност...
Но ,има един проблем - не са точни - фърлят нагоре и си спретват фикалиен душ !
За тях не е проблем,свикнали са ...
Проблемът е другаде !!!

Е, арно де , арно ... и раз , два , три клонинг се роди , а ония от Рослинският институт слама да ядът с техната тъпа овца !
Надявам се да знаеш , че овцата клонинг е създадена от екип чикиджии, фенове мечтатели за циците на Доли Партън .....
Е нямаме проблем , щом змей можеме да произведем ....


Жоро,нямаш ли чувството понякога за срам ?!
Да се срамуваш така,нещо...
Тия ,ни смятат за такива глупаци,че ни хранят с булашик и ни карат да се радваме сякаш е шатобриан -гурме...
И успяват ,бе...Все по-често си гледам в огледалото тъпата физиономия и съм склонен да повярвам,че им се получава на тия...
И знаеш ли защо успяват ?!?!?!................................защото са простаци,за това.
Не им пука от нищо и ни подценяват перманентно,все едно, че ни няма.
Срам ме е заради самия мен и от децата ме е срам,и от света ме е срам...
Боклуци.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#40
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоЕлеан Георгиев Иванов-Еди написа на 06.10.2017 - 09:16 :

Г-н Терзийски
Струва ми се че отговорът ви е слабо казано емоционален.
Аз лично не виждам нищо лошо в леки козметични промени в ЗЛОД.
Както и не видях вие като собственик както парадирате и самият Сайт, да вземе някакво отношение по изключително наболели те проблеми на Българският ловец. А имено,

1-Как и по какъв начин взехте отношение, за това че земеделците унищожават още в каят на юли, средата на август месец местоубитанията на дребният местен и прелетен дивеч. Полята са ожънати и веднага изорани и дори напръскани с препарати против треви. Превърнати в изорани пустини.

2-Как и по какъв начин взехте отношение за масовото обездивичаване на балканите ни с едър дивеч. Основна причина за което спорет мен са раздадените на некомпетентни хора стопанства и дивечови райони. Естествено не всичките, има стопанства за който се полагат неимоверни грижи.

3-Как и по какъв защитихте Българският ловец за това че не ловува. Плаща такса за екстра да си съхранява оръжието вкъщи.

Това е една прашинка от въпросите който бих ви задал и за който по никакъв начин не сте взели отношение, така че не казвайте хоп преди да скочите с гръмки цитати и помпозни врази че защитавате някого. Та вие дори не сте си направили трудът да проверите дадена информация за това дали даден чове е бракониер, търсите сензация като всеки един журналист. Нима не виждате какво се проьава в сайта ви и това наричате борба с бракониерството, абсурт пълен абсурт. Г-н Терзийски думите ми може да ви подразнят ядосат дори но истината поякога е болезнена.

Изобщо не се дразня, смешно ми е! :) Не познаваш дейноста на БГ ЛОВ, не е нужно и не държа да го правиш! Бъди хепи... Лек ден и Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни