БГ Лов Форум: JP rifles в магазин Zarimex - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

JP rifles в магазин Zarimex

#21
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоS40 написа на 23.09.2020 - 02:58 :

Ще има ми внос на карабини ,,STAG ARMS", система AR-10, в калибър .308( за стрелби десняци)? Ако да, каква би била цената на такава карабина, окомпмектована с механични мерни прибори и компмект от 5-6 броя 20-25 зарядни пйлнители? Приемате ли поръчки?




Здравейте!
Полуавтоматичните пушки на Stag и JP се очакват в края на месец Октомври.
Цените ще бъдат публикувани на сайта на магазин Заримекс
Поръчките за персонални набрани конфигураций се приемат само за JP.
Новата поръчка ще бъде обявена във форума .
0

#22
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Благодаря Ви! Да разбирам ли, че ще има доставка на карабини STAG-10, в калибър .308?
0

#23
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Също така, ще има ли внос на резервни консумативи (пълнители)? Дано да внесете карабини STAG, система AR-10. В калибър 5.56х45 са прекрасни!
0

#24
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоS40 написа на 23.09.2020 - 10:04 :

Също така, ще има ли внос на резервни консумативи (пълнители)? Дано да внесете карабини STAG, система AR-10. В калибър 5.56х45 са прекрасни!



Здравейте!
Правилно сте разбрали - ще има внос на STAG в калибрите -рем .223, валкири 224, кридмор 6.5 и уин.308
Разбира се , най-много ще са от ТОП модела 3гън със 18 инчова флутирана цев и гайзел спусък в кал .рем .223
Остава по-малко от месец от планираната дата на доставката.
Подгответе изненада за вашите половинки - прекрасни коледни подаръци в предпочитания калибър :)
0

#25
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Благодаря Ви за добрите новини! Ако може още един въпрос, карабините STAG ARMS AR-10,които предстои да внесете, предплатени ли са всичките? Питам, за да знам, защото не съм участвал в оформането на настоящата поръчка, та да си знам дали орйжиета са запазени?
STAG Arms AR-10 .308, с "Гейзел" спусък ли е, както па 5.56х45? Вече имам "Стаг" 15 3G и спусъкът е невероятно удобство. С отлични впечатления съм от тази марка.
0

#26
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоS40 написа на 29.09.2020 - 23:46 :

Благодаря Ви за добрите новини! Ако може още един въпрос, карабините STAG ARMS AR-10,които предстои да внесете, предплатени ли са всичките? Питам, за да знам, защото не съм участвал в оформането на настоящата поръчка, та да си знам дали орйжиета са запазени?
STAG Arms AR-10 .308, с "Гейзел" спусък ли е, както па 5.56х45? Вече имам "Стаг" 15 3G и спусъкът е невероятно удобство. С отлични впечатления съм от тази марка.


Здравейте!
Предплатените пушки са основно на JP поради факта че са персонални поръчки със специално поръчани покрития във предпочитани цветове и се произвеждат по зададена от клиента конфигурация.
Разбира се , предлагат се и такива които са стандартно изпълнение (само в черен цвят) Всички пушки от JP са със най-високото предлагано оборудване - специални буфери , радиатори и т.н. ( базови модели без радиатори на цевта със обикновени буфери и пружини не са поръчвани)
Stag Arms не предлагат кастъмизация на техните модели и се доставят без предплащане . Това не значи че от доставените 15 броя ще са свободни всичките - вече има няколко капарирани.
За допълнителна информация и консултаций - моля свържете се със Заримекс за уточнения.
Спусъците на Гайзел се предлагат само на модела 3г, . Останалите са в зависимост от модела .Имат и със ,,дабъл стеидж или стандартен сингъл стеидж .. спусъци
0

#27
Потребителя е офлайн   Rosen71 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 88
  • Регистр: 14.06.14

Виж мнениетоasn написа на 30.09.2020 - 06:14 :


Здравейте!
Предплатените пушки са основно на JP поради факта че са персонални поръчки със специално поръчани покрития във предпочитани цветове и се произвеждат по зададена от клиента конфигурация.
Разбира се , предлагат се и такива които са стандартно изпълнение (само в черен цвят) Всички пушки от JP са със най-високото предлагано оборудване - специални буфери , радиатори и т.н. ( базови модели без радиатори на цевта със обикновени буфери и пружини не са поръчвани)
Stag Arms не предлагат кастъмизация на техните модели и се доставят без предплащане . Това не значи че от доставените 15 броя ще са свободни всичките - вече има няколко капарирани.
За допълнителна информация и консултаций - моля свържете се със Заримекс за уточнения.
Спусъците на Гайзел се предлагат само на модела 3г, . Останалите са в зависимост от модела .Имат и със ,,дабъл стеидж или стандартен сингъл стеидж .. спусъци



Може ли инфо за стандартните модели JP, които ще внесете?
Благодаря.
0

#28
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоRosen71 написа на 30.09.2020 - 07:19 :

Виж мнениетоasn написа на 30.09.2020 - 06:14 :


Здравейте!
Предплатените пушки са основно на JP поради факта че са персонални поръчки със специално поръчани покрития във предпочитани цветове и се произвеждат по зададена от клиента конфигурация.
Разбира се , предлагат се и такива които са стандартно изпълнение (само в черен цвят) Всички пушки от JP са със най-високото предлагано оборудване - специални буфери , радиатори и т.н. ( базови модели без радиатори на цевта със обикновени буфери и пружини не са поръчвани)
Stag Arms не предлагат кастъмизация на техните модели и се доставят без предплащане . Това не значи че от доставените 15 броя ще са свободни всичките - вече има няколко капарирани.
За допълнителна информация и консултаций - моля свържете се със Заримекс за уточнения.
Спусъците на Гайзел се предлагат само на модела 3г, . Останалите са в зависимост от модела .Имат и със ,,дабъл стеидж или стандартен сингъл стеидж .. спусъци



Може ли инфо за стандартните модели JP, които ще внесете?
Благодаря.



Здравейте!
Разликата в ,,стандартните ,, е основно в ресиверите. Стандартните ползват така наречените ,,форджет,, ресивери които са почти същите като ресиверите на всички други масови модели.
Като се казва ,,почти,, същите , моля да се има предвид че има съществени разлики които не се забелязват на външен вид. Първата разлика е чудесно изпълненото покритие ,,милитари коатинг,, 3, това е ,,стандартното,, покритие което представлява много твърда анодизация на алуминия и в същото време се явява ,,сух,, лубрикант. Това обяснява защо на практика ресиверите не се износват от триенето със стоманения болт кериър.. Другата разлика е че толерансите са много по малки а частта в която се захваща цевта е със размер приблизително 2 стотни от милиметъра по-малка от диаметъра на ,берел екстеншъна ,, - частта която на практика контактува със рресивера
Това е така наречения от JP ,,термо фит,, - с други думи , ресивера се нагрява за да се разшири и да позволи безпроблемно инсталиране на цевта. Това е и една от причините точността на тези пушки да е впечатлителна.
Други разлики са увеличената ,,фуния,, на улея за магазина която прави по-лесно поставянето му..
МНого от Вас, които са имали допир до JP пушките неминуемо са забелязали липсата на ,,игра ,, между ъпер и лоуер ресиверите.Причината е че всяка двойка се напасва със съответния размер пинове.
На ,,стандартните ,, модели единствения ,,недостаък,, е че се предлагат само със горно зареждане - не се предлагат със странично като фрезованите такива.
Всички други части, са абсолютно същите като на най- високото ниво
Разбира се - цвета на стандартните може да е всеки който пожелаете - стига да е ЧЕРЕН!!!:)
Дано тези няколко реда са Ви дали яснота за разликата .
Желая Ви успех!
0

#29
Потребителя е офлайн   Rosen71 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 88
  • Регистр: 14.06.14
Благодаря за отговора, но мен ме интересуваше самите модели кои точно са.
0

#30
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоRosen71 написа на 30.09.2020 - 17:57 :

Благодаря за отговора, но мен ме интересуваше самите модели кои точно са.



Ще се опитам да Ви отговоря .
JP имат няколко готови конфигураций по тяхна преценка за нуждите на свойте клиенти .
Те са публикувани на сайта на фирмата в директорията ,, райфъл реди ,,
Там има посочени като за ,,3 гън,, ,,хънтинг,, мач райфъл,,и т.н.
На практика това са ,,готовите ,, им модели.
Заримекс НЕ е поръчвал пушки от тази програма по ред причини.
Като пример - има радиатор ама е само ,,пърпъл........ т.е. - неможе да е друг понеже е конфигурация за бърза поръчка или пък няма такъв и цевта е без дулна спирачка.
Поради тази причина , в настоящия внос има само персонално набирани пушки- съобразени със предпочитанията на нашия пазар - най вече за ловците и състезателите на ИПСЦ.
Добавили сме и няколко за далечни дистанций в калибър 6.5 кридмор. и Валкири 224.
Нека пак да кажа че пушките с цветни покрития са САМО предплатени!
Свободните са единствено черни, без оглед на вида на ресиверите .
Не е проблем да публикувам ,,райфъл билдове,, на свободните пушки, достаъчно е да се запознаете със ,,райфъл билдера,, на JP и ще добиете представа за конфигурацията.
за целта е нужно да се регистрирате на сайта и да наберете показанията на билда . Не може да се трансферира автоматично и няма да получите снимка на продукта !
0

#31
Потребителя е офлайн   axiles11 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 178
  • Регистр: 21.02.16
JP е уникална пушка!Лични наблюдения от състезания по IPSC наистина уникално добре измислени! Не правя реклама просто имам наблюдения от първа ръка!Заслужават си цена качество!
0

#32
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Добре, горе долу какви пари ще струва стандартна JP, в калибър .223 и 18 инча цев?
Цените на карабините същите, като тези внесени през пролетта на тази година ли ще бъдат?
0

#33
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Говоря за некъстъмизирана карабина JP? Може и на ЛС да ми пишете, както прецените, че Ви е удобно.
0

#34
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоS40 написа на 01.10.2020 - 09:42 :

Говоря за некъстъмизирана карабина JP? Може и на ЛС да ми пишете, както прецените, че Ви е удобно.



При JP , понятието ,,кастъмизирана,, и не такава - не може да се приложи!
По горе се опитах да поясня разликата между ,,стандартна,, и персонално набрана . Разликата основно е само в ресиверите и то само на АR -15 . Всички останали компоненти са едни и същи!
По долу ще си позволя да ( копи-пеист) покажа какво мислят за тяхните продукти истинските професионалисти.
Надявам се това да е помогнало.


JP Enterprises is a premium manufacturer of unrivaled modern sporting rifles and innovative rifle components. Drawing from over thirty years of company founder John Paul’s firearm sales, gunsmithing and competition experience, JP’s offerings are proven by real law enforcement, military and competition operators the world over. As John Paul himself says, “If we could make it any better, we would.”
0

#35
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17
https://www.facebook.com/JPRifles
0

#36
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17
Привет на всички!
Магазин Заримекс планира поредната поръчка на JP rifles.
Ако има желаещи за персонални поръчки, нека се свържат с персонала на магазина!
Успех и на слука !!!
0

#37
Потребителя е офлайн   ZINZ 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 19.03.09
Какво е оскъпяването спрямо цената в конфигуратора на сайта?
0

#38
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17

Виж мнениетоZINZ написа на 26.02.2021 - 20:53 :

Какво е оскъпяването спрямо цената в конфигуратора на сайта?



Здравейте!
До сега , средно е около 35%. Но все пак зависи от много други фактори.
Само за сравнение , последния внос който пристигна преди 2 седмици, цената е с около 600-900 лева по-ниска в сравнение с миналата година.
Разликате е поради значително по-ниския долар и повечето бройки внесени на веднъж.
Този процент важи за предварително предплатените пушки.
0

#39
Потребителя е офлайн   DIVIQ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1803
  • Регистр: 24.05.12

Виж мнениетоasn написа на 26.02.2021 - 23:12 :

Виж мнениетоZINZ написа на 26.02.2021 - 20:53 :

Какво е оскъпяването спрямо цената в конфигуратора на сайта?



Здравейте!
До сега , средно е около 35%. Но все пак зависи от много други фактори.
Само за сравнение , последния внос който пристигна преди 2 седмици, цената е с около 600-900 лева по-ниска в сравнение с миналата година.
Разликате е поради значително по-ниския долар и повечето бройки внесени на веднъж.
Този процент важи за предварително предплатените пушки.


Какво има налично?
0

#40
Потребителя е офлайн   asn 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 24.09.17
[quote name='
Какво има налично?
[/quote]




Няма налични!
Ваичките свободни (23 броя ) бяха продадени само за няколко дни.............
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни