Зонален турнир в Кресна за купата на НЛРС-СЛРБ 2012г.
На 24. март 2012г. в гатера на ЛРС Кресна се състоя зонален турнир демонстрация на обучението на ловни кучета - гончета за работа по дива свиня за купата на НЛРС-СЛРБ. Участваха 37 ловни кучета. За финалите се класираха първите 6 участника от индивидуалното класиране, както и 2 от записалите се за отборно участие тимове. Призьорите бяха наградени от г-н Георги Младенов, експерт координатор в направление "Съюзно-организационен живот" и секретар на комисията по ловна кинология в НЛРС-СЛРБ.
Индивидуално класиране:
1. Антонио Антов с барак Мечо от ЛРС Дупница - 159т.
2. Стефан Драчев с гонче Пурко от ЛРС Синаница - 154т.
3. Илко Костадинов с мелез Росен от ЛРС Радомир - 144т.
4. Димитър Станоев с барак Каро от ЛРС Руй - Трън - 133т.
5. Димитър Лазаров с трицветно гонче Пирин от ЛРС Голак - Струмяни - 120т.
6. Емил Илиев с гонче Топчо от ЛРС Кресна - 120т.
...........................................................................
7. Димитър Стойков с гонче Гилза от ЛРС Голак - Струмяни - 118т.
8. Андрей Георгиев с гонче Барон от ЛРС Синаница - 107т.
9. Фердин Йосторк с мелез Дели от ЛРС Харманли - 104т.
10. Димитър Делчев с барак Сара от ЛРС Кресна - 99т.
Останалите 27 ловни кучета нямат оценка.
Отборно класиране:
1. ЛРС Голак - Струмяни - 238т.
2. ЛРС Кресна - 219т.
Следващия зонален турнир е на 31 март в гатера на село Баня Панагюрско.
Медийни партньори: Ловен портал БГ ЛОВ и ИК НАСЛУКА
Индивидуално класиране:
1. Антонио Антов с барак Мечо от ЛРС Дупница - 159т.
2. Стефан Драчев с гонче Пурко от ЛРС Синаница - 154т.
3. Илко Костадинов с мелез Росен от ЛРС Радомир - 144т.
4. Димитър Станоев с барак Каро от ЛРС Руй - Трън - 133т.
5. Димитър Лазаров с трицветно гонче Пирин от ЛРС Голак - Струмяни - 120т.
6. Емил Илиев с гонче Топчо от ЛРС Кресна - 120т.
...........................................................................
7. Димитър Стойков с гонче Гилза от ЛРС Голак - Струмяни - 118т.
8. Андрей Георгиев с гонче Барон от ЛРС Синаница - 107т.
9. Фердин Йосторк с мелез Дели от ЛРС Харманли - 104т.
10. Димитър Делчев с барак Сара от ЛРС Кресна - 99т.
Останалите 27 ловни кучета нямат оценка.
Отборно класиране:
1. ЛРС Голак - Струмяни - 238т.
2. ЛРС Кресна - 219т.
Следващия зонален турнир е на 31 март в гатера на село Баня Панагюрско.
Медийни партньори: Ловен портал БГ ЛОВ и ИК НАСЛУКА
By Vasil Terziyski (View all albums)
0 comments, 95 imagesSlideshow