БГ Лов Форум: Републикански клуб "Германски Дратхаар" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Републикански клуб "Германски Дратхаар"

#21
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Ти как мислиш аз лъжец лисъм или не???
Някой лъже вас , не знам кой е но е така !

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC08374.JPG

Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#22
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 00:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ти как мислиш аз лъжец лисъм или не???
Някой лъже вас , не знам кой е но е така !

виж,снимай ми документа където сте приети за асоцииран член ,тая снимка ,я тълкувам така един гост с преводача си с табелка написана на лист с химикалка да се знае кой е госта biggrin.gif
0

#23
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Получаваш ли немското списание , това беше официално обявено там !!! Аз даже тогава не съм знаел че има такова списание .
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#24
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Документ мога да ти покажа всякакъв, въпроса е ти да се убедиш сам в моите думи намери списанието и там ще прочетеш това ще е най достоверно за всички! Аз съм сериозен човек и не лъжа! Сайта ни е официален и също не можем да публикуваме там измислици, в германия всичко се знае, колкото и странно да звучи, затова предупреждавам Сашо да се съобразява какво говори защото ставаме за смях пред германците!!!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#25
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
http://www.bglov.com/index.php?categoryid=...2_articleid=397

сервирай ми информацията по този начин,моля

не ми се вярва ,,връзки с общественоста,, да е разбрал от списанието новина очаквана от десетилетия,пък и как ставате асоциирани без нито един ваш представител,да подпише документ rolleyes.gif
отиди на 45 страница в темата и виж една снимка каква е табелата на асоциирана група,не е на лист хартия,
разговора с теб ми харесва,ако продължим да си пишем в същия дух може би ще видим някаква истина
лека до утре
0

#26
Потребителя е офлайн   HeSS 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 364
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 00:47 ) <{POST_SNAPBACK}>
Документ мога да ти покажа всякакъв, въпроса е ти да се убедиш сам в моите думи намери списанието и там ще прочетеш това ще е най достоверно за всички! Аз съм сериозен човек и не лъжа! Сайта ни е официален и също не можем да публикуваме там измислици, в германия всичко се знае, колкото и странно да звучи, затова предупреждавам Сашо да се съобразява какво говори защото ставаме за смях пред германците!!!

Добре аз съм неутрален но все пак неразбирам нищо от Републиканския клуб.
Искам да те питам просто и ясно
Недей писа простотии.. а говори с факти!!!
..Аз лично имам кучка от Кулев,с която съм много доволен от лов НО като се замисля и това което са ми показали и искам да правя от нея ми стана ясно, че нещо във вашия клуб е сбъркано.... казвам думата нещо а не всичко за да не звучи грозно ида не ви обидя.
БИ ли ми говорил с факти как така всичко при вас е наред, а не само снимки на маса, табелка и как се къпеш у вас?
С най-добри чувства и дано ми кажеш и покажеш нещо та да разбера.

АВЖЪЛЪКА Е КАТО СЕКСОЛЪКА, ПАДА... АМА ИМА БЛАСКАНЕ
0

#27
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Здравейте какво само се карате я вземете двата клуба и изкарайте най добрите си кучета направете едно съзтезание както му е реда.Да знаят хората кой клуб е по добър за да членуват в него не само на приказки.Аз съм един от тези който с нетърпение ще дойда даго гледам това съзтезание защото притежавам два изключителни дратхаара и се чудя какво да правя.Но не съм единствения.Поздрави и наслука.
0

#28
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Жоро, може и да си прав за това което пишеш ! Може и да го има някъде написано в германското списание, но ..........
Аз получавам това списание вече трета година и не съм виждал такава статия в него ! Възможно е да съм пропуснал и заради това да не съм я виждал тази статия, но ...............не съм я виждал .
Затова ще ми е интересно да я прочета и ако бъдеш така добър, да ми кажеш в кои брои е написана такава статия, ще съм ти благодарен !
Единствените статии в които се споменава името на страната ни са свързани с VDD-BG ! Имаше статия за подписването на договора с които ни приеха за асоциирани членове, за първия младежки изпит във България, за тренировката ни проведена за Хегевалд.
Статия свързана с РКГД не съм виждал Жоро .

Виж Жоро, няма нужда да се убесняваме кои-какво прави ! То се вижда и с просто око . Дори и самия факт, че след появата на VDD-BG, клуба за който ти пишеш си направи нов сайт, реши да си промени устава е една голяма победа за нас !
Защото нашата цел винаги е била - организация работеща в интерес на дратхаарите във България !!!

Какво е моето мнение за това което правите в момента и за това как го правите е отделен въпрос с които не смятам да занимавам хората в този сайт !
Писал съм хиляди пъти и ми е писнало, но запомни едно - за всичко се иска здраво бачкане и много усилия в името само на едно нещо - дратхаара, а не в името на някои ''велик'' вожд или личност !
0

#29
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(manolo19 @ Dec 8 2009, 08:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте какво само се карате я вземете двата клуба и изкарайте най добрите си кучета направете едно съзтезание както му е реда.Да знаят хората кой клуб е по добър за да членуват в него не само на приказки.Аз съм един от тези който с нетърпение ще дойда даго гледам това съзтезание защото притежавам два изключителни дратхаара и се чудя какво да правя.Но не съм единствения.Поздрави и наслука.


Виж сега друже, аз съм ходил в този клуб и не само аз ! Изкарали сме кучета и сме показали, но те бяха обявени за - кучета с неясен произход wink.gif
Така се постъпва в някои организации в които не им се иска да си признаят, че има и по-добри от тях !
Нямаме на кого да доказваме каквото и да е било, ние си правим каквото трябва и го показваме пред когото трябва, а ако някои смята, че е по-велик от тези които ни оценяват ...............това си е негова работа .

пс: Освен това, нашите мероприятия никога не са при затворени врати ! Заповядайте, гледайте и сравнявайте !
Дори и покани бях изпратил до различни клубове, но ........... в някои клубове всичко е .......прах в очите, на младите и незапознати с обстановката ! Това което ти предлагаш да направим, ние го предложихме още преди година и осигурихме един сериозен бонус за млади кучета, но ........................ти видя ли ги там , на полето ?????
0

#30
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Когато се появи х.ф. великият Неделчев , добрият тон изчезва!!! Доброто куче го видяха много хора и го съдиха едни от най добрите. Това че ти не остана доволен от това отсъждане е друга работа!!!
Аз нямам излишни сили и време да водя безмислени спорове и да доказвам на никой нищо.Извинявам се че в момента не мога да кача статията, но съм по ловни мероприятия и имам ангажименти и не я нося със себе си!!! Като се прибера ще я сканирам и ще я кача и това ще е последното нещо което ще направя в този форум!!! Не знам само като видите статията какво ще се промени, кучетата ли ще ловуват по добре или всеки ще поиска да има дратхаар??? Този форум трябваше да бъде трибуна за обмен на информация а се превърна в цирк от клоуни които са в постоянно противоречие със себе си .
Аз като обикновен потребител се обявявам против това което става и понеже сега е демокрация просто ще спра да влизам!!!
Въпрос към Ватер как да си залича профила????



п.с. Уважаеми любители на Датхаара преди появата на Неделчев , компания и ФДД , в българия явно не е имало дратхаари и дратхарджии !?!? Това е логическо заключение ,направено от мен след обстоен анализ на 161 страници постове в този форум!?!

Зигурт Кронайс помни кучета на Христозов които е съдил в Италия, впечатлил се и за голяма изненада се оказали български а и родословията им били истински????



Ще дойде време , хората ще видят кой кой е , нека ни преценят по делата не по приказките!!!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC08369.JPG

Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#31
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 12:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Когато се появи х.ф. великият Неделчев , добрият тон изчезва!!! Доброто куче го видяха много хора и го съдиха едни от най добрите. Това че ти не остана доволен от това отсъждане е друга работа!!!
Аз нямам излишни сили и време да водя безмислени спорове и да доказвам на никой нищо.Извинявам се че в момента не мога да кача статията, но съм по ловни мероприятия и имам ангажименти и не я нося със себе си!!! Като се прибера ще я сканирам и ще я кача и това ще е последното нещо което ще направя в този форум!!! Не знам само като видите статията какво ще се промени, кучетата ли ще ловуват по добре или всеки ще поиска да има дратхаар??? Този форум трябваше да бъде трибуна за обмен на информация а се превърна в цирк от клоуни които са в постоянно противоречие със себе си .
Аз като обикновен потребител се обявявам против това което става и понеже сега е демокрация просто ще спра да влизам!!!
Въпрос към Ватер как да си залича профила????


Не искам да коментирам нищо по поста ти ! Искам само да ти задам един въпрос - къде видя не добър тон в моите постове ?!?!?!?

Нищо друго не ме вълнува, защото съм разбрал, че е излишно да се препираме, но ми отговори на въпроса - моля !

0

#32
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(Неделчев @ Dec 8 2009, 14:19 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не искам да коментирам нищо по поста ти ! Искам само да ти задам един въпрос - къде видя не добър тон в моите постове ?!?!?!?

Нищо друго не ме вълнува, защото съм разбрал, че е излишно да се препираме, но ми отговори на въпроса - моля !




Опитваш се постоянно да се налагаш , и изпадаш в смешни ситуации но това си е твоя работа , това не се отразява добре на подрастващите!!! На какво ги учим на кинология или ??? Нащо е велико чуждото е лошо , аз мисля че ти правиш това в което обвиняваш нашия клуб че ти е причинил на теб ??? Убеждаваш хората в правдата а самия ти я караш през мисира , разбираш ли накъде бия а???
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#33
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 14:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Въпрос към Ватер как да си залича профила????

не можеш...
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
жоре ,стигате се кара нали се разбрахме да разберем истината ,качи ми документа където е видно ,че сте асоцииран член на световния клуб така ,както сте обявили в сайта си ,стига тия снимки от бистрото на хегевалда biggrin.gif и аз мога да ти кача такива
0

#35
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 8 2009, 14:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
жоре ,стигате се кара нали се разбрахме да разберем истината ,качи ми документа където е видно ,че сте асоцииран член на световния клуб така ,както сте обявили в сайта си ,стига тия снимки от бистрото на хегевалда biggrin.gif и аз мога да ти кача такива


Тоше вече обещах официалното обявление ще бъде качено като се прибера от лов сега нямам физическа възможност. Тука ми е само компютъра.
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#36
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Зигурт Кронайс помни кучета на Христозов които е съдил в Италия, впечатлил се и за голяма изненада се оказали български а и родословията им били истински????

а относно какво е съдил Зигурт Кройнас ,аз мога да ти обясня

той е съдил само едно куче ,което е произведено в хасково от един мой приятел и кучето няма нищо общо с г-н Христозов ,а ако искаш да заспорим може и да ти кажа от кои родители е кучето и какво е родословието дали има равнение laugh.gif мога да ти кажа и кой е водача в италия и къде работи в момента много неща мога да ти кажа ,щото съм си блъскал главата
0

#37
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 12:29 ) <{POST_SNAPBACK}>
Опитваш се постоянно да се налагаш , и изпадаш в смешни ситуации но това си е твоя работа , това не се отразява добре на подрастващите!!! На какво ги учим на кинология или ??? Нащо е велико чуждото е лошо , аз мисля че ти правиш това в което обвиняваш нашия клуб че ти е причинил на теб ??? Убеждаваш хората в правдата а самия ти я караш през мисира , разбираш ли накъде бия а???


Жоро, обвиняваш ме в неща с които не си запознат !
-Първо - аз нямам най-великите кучета ! Аз имам най-обикновени кучета с нужните документи, изпити и изследвания !
-Второ - никога не съм казвал, че клуба в които членуваш ти ми е направил нещо ! Аз просто не му дадох тази възможност. Още първия път когато прочетох устава и разбрах, че нямам място в тази организация !
-Трето Жоре - не се налагам ! Просто казвам как се правят нещата според изискванията и правилниците на световния съюз за породата ! Ако според теб това е налагане, не обвинявай мен, а тези които са ги създали и продължават да спазват ! Ако смяташ, че съм излъгал нещо в тази връзка ми го напиши или цитирай, кога и къде съм го казал или написал !
- Пето - не знам какви примери даваш ти или организацията чиито представител си на подрастващите, но аз искам да им кажа, че правилното развъждане и селектиране на тази порода се прави с правила и стриктното им спазване ! Смятам, че от преди създаването на VDD-BG си говорим за това, дори и с теб сме си говорили за това !
- Шесто - Жоре, не казвам, че вашите кучета/разбирай на РКГД / са лоши, а казвам, че са черни кучета ! Това е термин които е възприет от всички в германския дратхаар клуб и олицетворява кучета с нередовни документи ! Аз също имам такова куче Жоро. Разликата е, че аз не го отричам, а си го казвам без притеснения !
- Седмо - ние не сме затворено общество ! Ние сме отворено общество и всеки е добре дошъл при нас ! Единственото условие което трябва да се спазва е - да се спазват правилата и изискванията на световния дратхаар съюз !!!!!!!!!! Както сам видя, някои хора се възползваха от тази възможност и станаха наши членове и ние не ги корим затова, че членуват и във клуба чиито представител си ти ! Просто сме казали, че трябва да спазват правилата които се изискват от нашата организация и световния дратхаар съюз, а къде другаде ще членуват не ни интересува !
Последно Жоро - не, не разбирам на къде биеш ! Не ми е ясно какво е това да я карам през мисира ?!?!?! Просто не знам за какво става въпрос !


Схващаш ли ми идеята Жоро ? Ние отдавна разбрахме, че няма смисъл да спорим с вас и да ви убеждаваме в каквото и да е ... Разбрахме го и затова създадохме VDD-BG . Искаме да работим и да се развиваме така както го правят хората създали породата...
На този етап го прави точно по този начин и ако на теб това не ти харесва, си е твои проблем. Аз не мога да те накарам на сила да харесваш дратхаара !

Само си направи една равносметка Жоро - за 40г история на дратхаара във България/поне така се пише в някои медии/ няма нито едно куче от България участвало на Хегевалд ! Само за една година история на VDD-BG те са няколко . Направи си сам равносметката кое, как и защо !!!!!

Искам само едно да ти кажа Жоро ! Аз много бих се радвал да сме единни и да работим за породата във България, но единствено и само по начина одобрен от нейните създатели !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


0

#38
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(хектор @ Dec 8 2009, 14:57 ) <{POST_SNAPBACK}>
Зигурт Кронайс помни кучета на Христозов които е съдил в Италия, впечатлил се и за голяма изненада се оказали български а и родословията им били истински????

а относно какво е съдил Зигурт Кройнас ,аз мога да ти обясня

той е съдил само едно куче ,което е произведено в хасково от един мой приятел и кучето няма нищо общо с г-н Христозов ,а ако искаш да заспорим може и да ти кажа от кои родители е кучето и какво е родословието дали има равнение laugh.gif мога да ти кажа и кой е водача в италия и къде работи в момента много неща мога да ти кажа ,щото съм си блъскал главата


Мене ли обвиняваш в лъжа или Кронайс ? Тошка аз не съм писател на фантастични разкази казах това което чух с ушите си и видях с очите си !?!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#39
Потребителя е офлайн   bistroto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 153
  • Регистр: 05.03.08
Цитат(Неделчев @ Dec 8 2009, 16:50 ) <{POST_SNAPBACK}>
Жоро, обвиняваш ме в неща с които не си запознат !
-Първо - аз нямам най-великите кучета ! Аз имам най-обикновени кучета с нужните документи, изпити и изследвания !
-Второ - никога не съм казвал, че клуба в които членуваш ти ми е направил нещо ! Аз просто не му дадох тази възможност. Още първия път когато прочетох устава и разбрах, че нямам място в тази организация !
-Трето Жоре - не се налагам ! Просто казвам как се правят нещата според изискванията и правилниците на световния съюз за породата ! Ако според теб това е налагане, не обвинявай мен, а тези които са ги създали и продължават да спазват ! Ако смяташ, че съм излъгал нещо в тази връзка ми го напиши или цитирай, кога и къде съм го казал или написал !
- Пето - не знам какви примери даваш ти или организацията чиито представител си на подрастващите, но аз искам да им кажа, че правилното развъждане и селектиране на тази порода се прави с правила и стриктното им спазване ! Смятам, че от преди създаването на VDD-BG си говорим за това, дори и с теб сме си говорили за това !
- Шесто - Жоре, не казвам, че вашите кучета/разбирай на РКГД / са лоши, а казвам, че са черни кучета ! Това е термин които е възприет от всички в германския дратхаар клуб и олицетворява кучета с нередовни документи ! Аз също имам такова куче Жоро. Разликата е, че аз не го отричам, а си го казвам без притеснения !
- Седмо - ние не сме затворено общество ! Ние сме отворено общество и всеки е добре дошъл при нас ! Единственото условие което трябва да се спазва е - да се спазват правилата и изискванията на световния дратхаар съюз !!!!!!!!!! Както сам видя, някои хора се възползваха от тази възможност и станаха наши членове и ние не ги корим затова, че членуват и във клуба чиито представител си ти ! Просто сме казали, че трябва да спазват правилата които се изискват от нашата организация и световния дратхаар съюз, а къде другаде ще членуват не ни интересува !
Последно Жоро - не, не разбирам на къде биеш ! Не ми е ясно какво е това да я карам през мисира ?!?!?! Просто не знам за какво става въпрос !


Схващаш ли ми идеята Жоро ? Ние отдавна разбрахме, че няма смисъл да спорим с вас и да ви убеждаваме в каквото и да е ... Разбрахме го и затова създадохме VDD-BG . Искаме да работим и да се развиваме така както го правят хората създали породата...
На този етап го прави точно по този начин и ако на теб това не ти харесва, си е твои проблем. Аз не мога да те накарам на сила да харесваш дратхаара !

Само си направи една равносметка Жоро - за 40г история на дратхаара във България/поне така се пише в някои медии/ няма нито едно куче от България участвало на Хегевалд ! Само за една година история на VDD-BG те са няколко . Направи си сам равносметката кое, как и защо !!!!!

Искам само едно да ти кажа Жоро ! Аз много бих се радвал да сме единни и да работим за породата във България, но единствено и само по начина одобрен от нейните създатели !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ти кое куче яви на изпит за разплодна пригодност ??? Може ли да ми качиш една хубава снимка да го видя??? Ще ти кажа кое е през мисира в лично съобщение за да запазя мира и добрия тон, не смятам и не искам по никакъв начин да те злепоставям ; все пак сме братя по оръжие??? А и безгрешни хора няма утре мога и аз да сбъркам и се надявам и ти да ми помогнеш !!!
Primum vivere, Deinde scrivere !

Георги Тодоров
www.drahthaar.bg
0

#40
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(bistroto @ Dec 8 2009, 17:47 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ти кое куче яви на изпит за разплодна пригодност ??? Може ли да ми качиш една хубава снимка да го видя??? Ще ти кажа кое е през мисира в лично съобщение за да запазя мира и добрия тон, не смятам и не искам по никакъв начин да те злепоставям ; все пак сме братя по оръжие??? А и безгрешни хора няма утре мога и аз да сбъркам и се надявам и ти да ми помогнеш !!!


Както кажеш Жоро ! Не ми се спори . Казах ти - времето е най-добрия съдник за всичко !

0

Сподели темата:


  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни