БГ Лов Форум: Проблем с изпращане на снимки по имейл при ловна камера HC 700 A/M - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Проблем с изпращане на снимки по имейл при ловна камера HC 700 A/M

#1
Потребителя е офлайн   MaBePuK 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 82
  • Регистр: 25.03.18
Здравейте колеги,

Реших да пусна тази тема без да бъда особен оптимист, но все пак ще се радвам ако има запознати с подобни случаи да споделят компетентно мнение...

Става дума за следния проблем с ловни камери HC 700A и HC 700M - камерите изпращат малко на брой или въобще не изпращат снимки на имейл. В случая става дума само за изпращане на снимки на имейл и не мога да разбера какъв точно е проблема... Писах на китайците и съответно те ми изпратиха уж последния най-актуален firmware, който е успешно инсталиран. Настройките за имейл също са направени коректно както за оператора така и за сървъра на пощата. Камерите са настроени и видно снимат, тъй като на картата с памет има не малко направени снимки в зависимост от интервала на снимане, които обаче като се постави камерата в близост до или в гората, въпреки че има пълен обхват (поне на екрана на камерата) изпраща или 1-2 снимки или нищо. Със същите настройки без промяна съм взел камерата в момента в града вкъщи и само за 1 час ми изпараща на пощата над 50 снимки, което показва че всичко си сработва и би следвало настройките да са повече от добре направени.

Въпроса ми е дали може проблема да е поради факта че тези модели камери са 2G, а най-близката клетка от която хващат сигнал да е примерно 3G и това да забавя или спира нещата?!? Като цяло на какво може да се дължи - как в един момент изпраща една камара със снимки, а след това като я преместя не праща нищо, че и смс командата не работи?!?

Нека ако някой има подобен проблем сподели мнение.
0

#2
Потребителя е офлайн   MaBePuK 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 82
  • Регистр: 25.03.18
Това за 3G-то ми хрумна, понеже имам и HC 700G, който си снима и праща снимка на имейл без проблем, а е задънен в горите тилилейски...знаете че този модел е 3G.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни