На 17.05.2014 г. НК "Български барак-твърдокосместо ловно куче" организира специализирана клубна екстериорна изложба за кучета от породата Български барак-твърдокосместо ловно куче от 10.00 часа ,на площада пред общината в гр. Драгоман, обл. София.
Участващите бараци ще са разделени в следните класове /мъжки и женски/:
- бебе - 3 - 6 месеца
- подрастващи - 6 - 9 месеца
- млади - 9 - 18 месеца
- междинен - 15 - 24 месеца
- открит - 18 месеца - 8 години
- ветерани - над 8 години
- работен - участниците да носят диплома за издържан работен изпит.
Записването за участие ще бъде на място преди изложбата или предварително на e-mail: bgbarak@abv.bg, или на тел. 0888 66 21 79 - Христо Кънев
Изложбата ще е с ранг САС.
Всеки участник трябва да носи:
- Членска карта (за клубните членове). Заявление за членство в клуба може да се подаде преди самата изложба.
- Ветеринарен паспорт на кучето.
- Диплома за издържан работен изпит (за участниците в клас работен).
Страници 1 от 1
Екстериорна клубна изложба на породата Български барак-твърдокосместо ловно куче
#2
Публикувано 01.05.2014 - 18:54
Съдии на изложбата ще са FCI съдия на VІ -та група г-н Петър Т. Петров и клубен съдия и ОРД г-н Атанас Дарелов.
#3
Публикувано 19.05.2014 - 09:49
Новини и снимков материал от Драгоман
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
#4
Публикувано 19.05.2014 - 10:43
Георги Петров написа на 19.05.2014 - 09:49 :
Новини и снимков материал от Драгоман />
Аз не можах да отида, събудих се в събота с температура и др. неудобства... Надявам се колегите да са снимали. Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН
Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ
Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV
Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ
Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ
Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV
Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ
Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
#5
Публикувано 19.05.2014 - 12:23
#6
Публикувано 19.05.2014 - 22:10
Класиране - САС Драгоман
Клас Бебе
- мъжки
1.Мури на Валентин Йорданов - Мн.переспективен
2.Шабан на Калоян Йончев - Мн. переспективен
Клас Подрастващи
-женски
1.Ана на Михаил Сърбов - Мн. переспективен
-мъжки
1.Алкан на Асен Бележков -Мн. переспективен
2.Барут на Камен Бенински - Переспективен
Клас Младша възраст
-женски
1.Яна на Христо Кънев - Отличен BJС
2.Искра на Асен Бележков - Отличен
3.Янтра на Христина Христова - Отличен
4.Калина на Михаил Сърбов - Отличен
-мъжки
1.Бари на Тодор Тодоров - Отличен
2.Бимбо на Андон Стаменов - Отличен
3.Риф на Чавдар Борисов - Отличен
Клас Междинен
-женски
1.Гилза на Георги М. Георгиев - Отличен САС
-мъжки
1.Тигър на Михаил Сърбов - Отличен САС
2.Гунди на Кирил Евтимов - Отличен R-CAC
3.Бари на Светлан Боянов - Отличен
Клас Открит
-женски
1.Рая на Камен Бенински - Отличен САС
2.Тара на Тодор Тодоров - Отличен
3.Мая на Чавдар Борисов - Отличен
-мъжки
1.Златко на Асен Бележков - Отличен САС
2.Рамбо на Камен Бенински - Отличен
3.Арон на Светлан Боянов - Отличен
4.Лиско на Тодор Тодоров - Отличен
Клас Работен
-мъжки
1.Рунти на Лъчезар Ставрев - Отличен САС
2.Меркел на Тодор Тодоров - Отличен R-CAC
3.Барчо на Лъчезар Ставрев - Отличен
Клас Ветерани
-женски
1.Бистра на Георги Георгиев - Отличен
Клубен победител женски кучета - Гилза на Георги М. Георгиев
Клубен победител мъжки кучета - Златко на Асен Бележков
Конкурси:
-Развъдна двойка
1-во място-Меркел и Тара на Тодор Тодоров
-Млад водач на куче от 7 до 13 години
1-во място - Еми Христова с куче Яна
-Млад водач на куче от 14 до 18 години
1-во място - Мартин Дарелов с куче Алкан
Победител на изложбата и Best of breed ( ВОВ ) - Гилза на Георги М. Георгиев
Клас Бебе
- мъжки
1.Мури на Валентин Йорданов - Мн.переспективен
2.Шабан на Калоян Йончев - Мн. переспективен
Клас Подрастващи
-женски
1.Ана на Михаил Сърбов - Мн. переспективен
-мъжки
1.Алкан на Асен Бележков -Мн. переспективен
2.Барут на Камен Бенински - Переспективен
Клас Младша възраст
-женски
1.Яна на Христо Кънев - Отличен BJС
2.Искра на Асен Бележков - Отличен
3.Янтра на Христина Христова - Отличен
4.Калина на Михаил Сърбов - Отличен
-мъжки
1.Бари на Тодор Тодоров - Отличен
2.Бимбо на Андон Стаменов - Отличен
3.Риф на Чавдар Борисов - Отличен
Клас Междинен
-женски
1.Гилза на Георги М. Георгиев - Отличен САС
-мъжки
1.Тигър на Михаил Сърбов - Отличен САС
2.Гунди на Кирил Евтимов - Отличен R-CAC
3.Бари на Светлан Боянов - Отличен
Клас Открит
-женски
1.Рая на Камен Бенински - Отличен САС
2.Тара на Тодор Тодоров - Отличен
3.Мая на Чавдар Борисов - Отличен
-мъжки
1.Златко на Асен Бележков - Отличен САС
2.Рамбо на Камен Бенински - Отличен
3.Арон на Светлан Боянов - Отличен
4.Лиско на Тодор Тодоров - Отличен
Клас Работен
-мъжки
1.Рунти на Лъчезар Ставрев - Отличен САС
2.Меркел на Тодор Тодоров - Отличен R-CAC
3.Барчо на Лъчезар Ставрев - Отличен
Клас Ветерани
-женски
1.Бистра на Георги Георгиев - Отличен
Клубен победител женски кучета - Гилза на Георги М. Георгиев
Клубен победител мъжки кучета - Златко на Асен Бележков
Конкурси:
-Развъдна двойка
1-во място-Меркел и Тара на Тодор Тодоров
-Млад водач на куче от 7 до 13 години
1-во място - Еми Христова с куче Яна
-Млад водач на куче от 14 до 18 години
1-во място - Мартин Дарелов с куче Алкан
Победител на изложбата и Best of breed ( ВОВ ) - Гилза на Георги М. Георгиев
Сподели темата:
Страници 1 от 1