БГ Лов Форум: Бигъл - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (24 Страници) +
  • « Първа
  • 22
  • 23
  • 24
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Бигъл Малкия,голям ловец!

#461
Потребителя е офлайн   seiko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 207
  • Регистр: 02.09.14
Една млада надежда и от мен. Сега, в неделя навърши шест месеца, а още от събота погна зайците с глас по гората.

Публикувано изображение
Убий глупака с мълчание.
0

#462
Потребителя е офлайн   fildish 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 17.11.17
Исках да кажа, че аз също имам бигъл, един от първите в България. Роден е през Октомври, 2007 и тази година стана на 10г. Кучето е перфектно! Баща му е венесен от Испания с родословие на една страница, а майка му е работещо куче, сщо от клуба на бигъл. По времето когато го взех в клуба челенуваха онщо около 15 кучета. Драмата ми е, че нямам поколение от него, а кучето е със страхотни качества! Като пример ще дам, че на една Нова Година на метър от нас гръмна пиратка и момчето дори не реагира - въобще не го е страх от гърмежи и изстртели. Ако някой има интерес за потомство с добър ген - насреща сме! Намираме се в района на София. Прилагам и снимки, за да видите момчето ми :91221yt:
0

#463
Потребителя е офлайн   орчун 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1514
  • Регистр: 28.05.14

Виж мнениетоfildish написа на 21.11.2017 - 18:44 :

Исках да кажа, че аз също имам бигъл, един от първите в България. Роден е през Октомври, 2007 и тази година стана на 10г. Кучето е перфектно! Баща му е венесен от Испания с родословие на една страница, а майка му е работещо куче, сщо от клуба на бигъл. По времето когато го взех в клуба челенуваха онщо около 15 кучета. Драмата ми е, че нямам поколение от него, а кучето е със страхотни качества! Като пример ще дам, че на една Нова Година на метър от нас гръмна пиратка и момчето дори не реагира - въобще не го е страх от гърмежи и изстртели. Ако някой има интерес за потомство с добър ген - насреща сме! Намираме се в района на София. Прилагам и снимки, за да видите момчето ми :91221yt:/>

Една сладурана
0

#464
Потребителя е офлайн   seiko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 207
  • Регистр: 02.09.14
Ето ги и моите помощници.

Публикувано изображение
Убий глупака с мълчание.
0

#465
Потребителя е офлайн   seiko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 207
  • Регистр: 02.09.14
Малкият вече стана мъж и ако всичко е нормално, след месец ще стане и баща.

Публикувано изображение

Убий глупака с мълчание.
0

#466
Потребителя е офлайн   fildish 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 17.11.17

Виж мнениетоорчун написа на 22.11.2017 - 07:30 :

Виж мнениетоfildish написа на 21.11.2017 - 18:44 :

Исках да кажа, че аз също имам бигъл, един от първите в България. Роден е през Октомври, 2007 и тази година стана на 10г. Кучето е перфектно! Баща му е венесен от Испания с родословие на една страница, а майка му е работещо куче, сщо от клуба на бигъл. По времето когато го взех в клуба челенуваха онщо около 15 кучета. Драмата ми е, че нямам поколение от него, а кучето е със страхотни качества! Като пример ще дам, че на една Нова Година на метър от нас гръмна пиратка и момчето дори не реагира - въобще не го е страх от гърмежи и изстртели. Ако някой има интерес за потомство с добър ген - насреща сме! Намираме се в района на София. Прилагам и снимки, за да видите момчето ми :91221yt:/>/>

Една сладурана


Ако се разгоните и имаш желание, ние сме насреща, давам гаранция за кучето си! Не искам нищо, освен да остави добро поколение момчето!
Също ще добавя, че си пада малко темерут - не обича да играе с други кучета. Единственото, което го вълнува е да души! :)
0

#467
Потребителя е офлайн   Милена Анева 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 17.05.19
ИЗГУБЕН ЖЕНСКИ БИГЪЛ на 13 май в района на Волуяк, кученцето е на една годинка и има чип, живяла е в апартамент до сега и не става за лов и за куче пазач. Моля ако някой има информация 0888678070
0

Сподели темата:


  • (24 Страници) +
  • « Първа
  • 22
  • 23
  • 24
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни