БГ Лов Форум: Ловна камера Suntek HC300M HD - помощ при настройка - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловна камера Suntek HC300M HD - помощ при настройка

#81
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1113
  • Регистр: 27.12.14

Виж мнениетоФокса написа на 09.06.2018 - 22:36 :

Здравеите колеги нужно ми е малко помощ тъй като не съм запознат с тези неща предстои ми вземане на карта за ловната камера та въпросът ми е каква точно трябва да бъде като параметри (колко интернет и ММС е необходимо)и необходимо ли е да има включени ММС в абонаментния план когато искам да получавам снимки само по имейла и понеже съм абонат на теленор дали няма да е по добре картата да е пак от същият мобилен оператор и ако някой има тези настройки за този мобилен оператор(Теленор),ако може да ги сподели ще съм му много благодарен.

https://youtu.be/ygXJ4eezOIM
0

#82
Потребителя е офлайн   Фокса 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 09.06.18
Благодаря проблема е решен.
0

#83
Потребителя е офлайн   nikolai1967 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 25.06.18
Камерата ми прави перфектни дневни снимки, но през нощта - пълен мрак. Хваща движението, снима, но снимките за абсолютно черни, което означава че подсветката не работи. Има ли някаква нстройка за подсветката??? Помогнете....
0

#84
Потребителя е офлайн   matence 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 123
  • Регистр: 26.02.13
Провай с друг фирмуеър.
0

#85
Потребителя е офлайн   Фокса 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 09.06.18
Здравейте колеги имам проблем със remote control(sms control)на камерата до скоро работеше но в един момент спря и не изпълнява смс командите камерата си снима и праща снимки но като му задам някоя команда чрез смс и нищо ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и ако може да помогне ще съм много благодарен.
0

#86
Потребителя е офлайн   Фокса 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 09.06.18
Здравейте отново проблема с камерата се задълбочи още повече докато в един момент спря да функционира когато включа камерата в тест моде се вижда само изображението от камерата останалите инициали като обхват сим карта sd карта час дата нищо няма и никое копче не функционира не мога да вляза в менюто и въобще като цяло нищо не може да се прави мисля че нещо е изгоряло но незнам какво точно ако на някои му се случвало подобно нещо нека сподели и всъщност камерата е Vimel закупена от Австралия.
0

#87
Потребителя е офлайн   kocy 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 267
  • Регистр: 18.06.11
Здравейте колеги, става въпрос за НС 300М, при последния проливен дъжд камерата се наводни. Подсуших я,снима, но не праща снимки на мейла. Ако някой знае сервиз за такива камери да сподели, обаждах се на сервиз в Троян, не поправят китайчета.
0

#88
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1113
  • Регистр: 27.12.14
Нали уж били водоустойчиви не знам си каква степен?
0

#89
Потребителя е офлайн   kocy 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 267
  • Регистр: 18.06.11
Беше се отлепило стъклото пред дисплея - китайска му работа ...
0

#90
Потребителя е офлайн   Николай вълка 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1113
  • Регистр: 27.12.14

Виж мнениетоkocy написа на 29.06.2018 - 06:09 :

Беше се отлепило стъклото пред дисплея - китайска му работа ...

Ясно.
0

#91
Потребителя е офлайн   Burzomer 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 13.08.18
Някой ползвал ли е камера hc 500m и доволен ли е и да попитам как се прави настройка снимките да ходят само в сд картата
0

#92
Потребителя е офлайн   dimitar22 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 202
  • Регистр: 16.01.09

Виж мнениетоBurzomer написа на 27.08.2018 - 14:58 :

Някой ползвал ли е камера hc 500m и доволен ли е и да попитам как се прави настройка снимките да ходят само в сд картата

Камерата стандартно си ги записва в картата, без сим карта не се прави нищо само си настройваш другите параметри бр. снимки , интервал, дата и т.н.
0

#93
Потребителя е офлайн   VASIL1972 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 02.10.18
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ
С КАКВИ БАТЕРИИ ПОЛЗВАТЕ ТЕЗИ КАМЕРИ И КОЛКО ВРЕМИ ИСКАРВАТ/ДНИ/. БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
0

#94
Потребителя е офлайн   Plamen2860 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 81
  • Регистр: 09.08.08
Аз я ползвам с акумулатор 12 волта +соларен панел изкарва по 1 -2 месеца в зависимост от панела дали го огрява слънце или е на сянка.
0

#95
Потребителя е офлайн   Milem 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 14.10.18
Здравейте! Имам ловна камера suntek HC300m, настроена е, но снимките които изпраща на абв пощата ми са бели. Като отвпря да разгледам на самата камера снимките и видеоклиповете, се редуват - една бяла една нормална(цветна на самия обект) снимка. Та въпроса ми е някой знае ли как може да се оправи и да ми изпраща хубавите снимки на пощата, а не белите?
0

#96
Потребителя е офлайн   hakercho_96 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 78
  • Регистр: 25.09.10
Здравейте колеги нещо не се спраям с настройките
0

#97
Потребителя е офлайн   Iliqn 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 535
  • Регистр: 19.02.08
Здравейте, колеги, може ли малко помощ при настройката за изпращане на и-мейли на ловна камера? Картата е на А1, обадих се на оператор и една невеста ми каза да напиша просто във VPN полето internet.a1.bg и готово...е да, ама не!
0

#98
Потребителя е офлайн   Милен Л. 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 30.12.17
Здравейте колеги , направих настройките на камера НС700Г , но след като вляза от настройките в самата камера в полето COUNTRY - ми пише AUSTRALIA,и някакъв тамошен оператор. Защо така ? Също така не иска да праща мейли а картата няма пин код ? Ако някой може да помогне ще съм благодарен.
0

#99
Потребителя е офлайн   bedamusa 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 30.10.18
Здравейте, камерата ми до скоро си изпращаше мейли, но спря на А1 съм и май прецакаха нещо gprs-а явно не успява да разпознае дали съм на 3Г или 4Г, след ходене в магазина казаха, че са махнали всички настройки и на APN само стрябва да се сложи internet.a1.bg обаче нямам успех или от abv са си сменили политиката за сигурност не знам кое точно е. Моля за съдействие ако някой е решил проблема. Благодаря!
0

#100
Потребителя е офлайн   Merdo 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 4
  • Регистр: 11.11.18

Виж мнениетоbedamusa написа на 05.11.2018 - 22:36 :

Здравейте, камерата ми до скоро си изпращаше мейли, но спря на А1 съм и май прецакаха нещо gprs-а явно не успява да разпознае дали съм на 3Г или 4Г, след ходене в магазина казаха, че са махнали всички настройки и на APN само стрябва да се сложи internet.a1.bg обаче нямам успех или от abv са си сменили политиката за сигурност не знам кое точно е. Моля за съдействие ако някой е решил проблема. Благодаря!форматирай sd картата и запиши наново настройките,или с друга sd карта????

0

Сподели темата:


  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни