БГ Лов Форум: Разговори за Клуб ЕПАНЬОЛ БРЕТОН - България! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Разговори за Клуб ЕПАНЬОЛ БРЕТОН - България!

#41
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 19:27 :

ДО
ДРАГАЛЕВСКИ И КОМПАНИЯ

,

ГОСПОДА, ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА МИ КОМУНИКАЦИЯ, КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ С ВАС. ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ НАДЕЖДИТЕ МИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ СА НАПРАЗНИ.

ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАЙТЕ, НЕ МИ ПИШЕТЕ, НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ И НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА
йТЕ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

КАКТО САМИ ТВЪРДИТЕ ИМАТЕ СИ КЛУБ, ПРЕДСЕДАТЕЛ, УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ, ЧЛЕНОВЕ, А НЯКОЙ ОТ ВАС ТВЪРДЯТ, ЧЕ ИМАТЕ И КУЧЕТА, ТОВА ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОСЪЩЕСТВЯВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕЛИ, МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ИЗВЪН Т.Н ОТ ВАС "МАФИОТСКО И КИНТОЛОЖКО БРФК" С ЧИЙТО УПРАВЛЕНИЕ И РЪКОВОСТВО /НЯМА ДА ЦИТИРАМ ОБИДНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ/ НЕ МОЖЕ ДА РАБОТИТЕ СЪВМЕСТНО. МОЛЯ ВИ ДА НЕ ИСКАТЕ ОТ МЕН ДА АДМИНИСТРИРАМ ВАШАТА ДЕЙНОСТ, НЯМА КАК КЕББ ДА ИЗДАВА РОДОСЛОВИЯ НА ХОРА, КОИТО НЕ ЧЛЕНУВАТ В КЛУБА И РЕСПЕКТИВНО НЕ СА ЧЛЕНОВЕ НА БРФК.


ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ


КАТЯ СТЕФАНОВА
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ЕПАНЬОЛ БРЕТОН-БЪЛГАРИЯ


Ей как ви изнасят такива отговори бе, гоулема си мамо Божке, гоулема си.
Кажи по кой параграф и по коя точка издадохте на Христозов родословията, друго не искам да ми обясняваш
Обясни да разберат всички.
Ти, къдраво русо пиленце ,открадна и клуба и мечтите и надеждите на хората и го превръщаш в сергия за родословия.
Кажи само на Христозов как се извадиха родословията?
Ще те светна Божке, знаем, че ти ги умееш тези неща, напиши му една молба за членство в клуба със задна дата, и му плати членския внос, след това му напиши една диплома за ИВК , и му напиши една отлична оценка за клубна изложба и всичко ще му е ОК
Тогава с чиста съвест и с гьонсуратска физиономия, ще ни убедиш, че всичко се прави по правилниците на КЕББ и БРФК.
Нема друга като тебе, да знаеш.
0

#42
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Недейте така трябва да и се признае ,че от любов към породата има напредък в кулажното изкуство.
Паздравления Кате.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#43
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Недейте така трябва да и се признае ,че от любов към породата има напредък в кулажното изкуство.

Паздравления Кате. Така се развиват и утвърждават уменията на ловната порода Бретон.

Дано нямаш много последователки ,че в близките години ще участват на аджилити и подскачат на батут.


Прикачено изображение: ffa7d9846bc21.jpgПрикачено изображение: de198e0068d81.jpg Прикачено изображение: KATKA-post-28386-0-05476700-1303157976.jpg

Прикачено изображение: dd4792d9876e1.jpgПрикачено изображение: 4745491c43f41.jpg

Прикачено изображение: 9f257ab2d31e1.jpg

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: d02e1df5c4d01.jpg

Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#44
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 19:27 :

ДО
ДРАГАЛЕВСКИ И КОМПАНИЯ

,

ГОСПОДА, ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА МИ КОМУНИКАЦИЯ, КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ С ВАС. ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ НАДЕЖДИТЕ МИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ СА НАПРАЗНИ.

ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАЙТЕ, НЕ МИ ПИШЕТЕ, НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ И НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА
йТЕ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

КАКТО САМИ ТВЪРДИТЕ ИМАТЕ СИ КЛУБ, ПРЕДСЕДАТЕЛ, УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ, ЧЛЕНОВЕ, А НЯКОЙ ОТ ВАС ТВЪРДЯТ, ЧЕ ИМАТЕ И КУЧЕТА, ТОВА ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОСЪЩЕСТВЯВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕЛИ, МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ИЗВЪН Т.Н ОТ ВАС "МАФИОТСКО И КИНТОЛОЖКО БРФК" С ЧИЙТО УПРАВЛЕНИЕ И РЪКОВОСТВО /НЯМА ДА ЦИТИРАМ ОБИДНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ/ НЕ МОЖЕ ДА РАБОТИТЕ СЪВМЕСТНО. МОЛЯ ВИ ДА НЕ ИСКАТЕ ОТ МЕН ДА АДМИНИСТРИРАМ ВАШАТА ДЕЙНОСТ, НЯМА КАК КЕББ ДА ИЗДАВА РОДОСЛОВИЯ НА ХОРА, КОИТО НЕ ЧЛЕНУВАТ В КЛУБА И РЕСПЕКТИВНО НЕ СА ЧЛЕНОВЕ НА БРФК.


ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ


КАТЯ СТЕФАНОВА
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ЕПАНЬОЛ БРЕТОН-БЪЛГАРИЯ






Здравейте г-жо Принцип, мамо Божке едно неприянто въпросче.

Как великата и неповторима Меги-Зина, шампионката на шампионите, как можахте да я заплодите на куче което не се е явило на клубна изложба, няма оценка от клубна екстерйорка- (любимите ви мероприятия) и не е покрило изпит ИВК-TAN, и как на тези бъдещи неродени величия, ще им извадите с чиста съвест родословия.
Как така г-жо "принцип" сте за едни майка, а за други мащеха нали се биете в гърдичките, че сте много принципна?
Хайде сега недостижими виликанке, живеещ може би някъде на Олимп, обясни на хората как ще извадиш на твоите кученца родословия, и спазила ли си всички изисквания за развъдна дейност.


Който гроб копае, сам пада в него.
0

#45
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоDragalevski написа на 11.10.2011 - 09:56 :

Виж мнениетоmay67 написа на 10.10.2011 - 19:27 :

ДО
ДРАГАЛЕВСКИ И КОМПАНИЯ

,

ГОСПОДА, ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА МИ КОМУНИКАЦИЯ, КОЯТО ЩЕ ОСЪЩЕСТВЯ С ВАС. ДАДОХ ВИ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОСМИСЛИТЕ КОИ СТЕ И КАКВО СТЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ НАДЕЖДИТЕ МИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ СА НАПРАЗНИ.

ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАЙТЕ, НЕ МИ ПИШЕТЕ, НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ И НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА
йТЕ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

КАКТО САМИ ТВЪРДИТЕ ИМАТЕ СИ КЛУБ, ПРЕДСЕДАТЕЛ, УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ, ЧЛЕНОВЕ, А НЯКОЙ ОТ ВАС ТВЪРДЯТ, ЧЕ ИМАТЕ И КУЧЕТА, ТОВА ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОСЪЩЕСТВЯВАТЕ ВАШИТЕ ЦЕЛИ, МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ИЗВЪН Т.Н ОТ ВАС "МАФИОТСКО И КИНТОЛОЖКО БРФК" С ЧИЙТО УПРАВЛЕНИЕ И РЪКОВОСТВО /НЯМА ДА ЦИТИРАМ ОБИДНИТЕ ВИ КВАЛИФИКАЦИИ/ НЕ МОЖЕ ДА РАБОТИТЕ СЪВМЕСТНО. МОЛЯ ВИ ДА НЕ ИСКАТЕ ОТ МЕН ДА АДМИНИСТРИРАМ ВАШАТА ДЕЙНОСТ, НЯМА КАК КЕББ ДА ИЗДАВА РОДОСЛОВИЯ НА ХОРА, КОИТО НЕ ЧЛЕНУВАТ В КЛУБА И РЕСПЕКТИВНО НЕ СА ЧЛЕНОВЕ НА БРФК.


ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ


КАТЯ СТЕФАНОВА
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ЕПАНЬОЛ БРЕТОН-БЪЛГАРИЯ






Здравейте г-жо Принцип, мамо Божке едно неприянто въпросче.

Как великата и неповторима Меги-Зина, шампионката на шампионите, как можахте да я заплодите на куче което не се е явило на клубна изложба, няма оценка от клубна екстерйорка- (любимите ви мероприятия) и не е покрило изпит ИВК-TAN, и как на тези бъдещи неродени величия, ще им извадите с чиста съвест родословия.
Как така г-жо "принцип" сте за едни майка, а за други мащеха нали се биете в гърдичките, че сте много принципна?
Хайде сега недостижими виликанке, живеещ може би някъде на Олимп, обясни на хората как ще извадиш на твоите кученца родословия, и спазила ли си всички изисквания за развъдна дейност.


Който гроб копае, сам пада в него.


Интересна новина ,ако е вярна като знам хобито на въпросната трудно ще повярвам ,че е бременна единственно ако
видя с очите си или го видят хора на които имам доверие.Но ,ако е вярно да и е жива и здрава и поколение да роди хубаво и работливо
макар и без родословия.Те кучетата вина нямат и простотиите не ги творят.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#46
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
Прикачено изображение: DSC00006.JPG
Прикачено изображение: DSC00004 (3).JPG
Прикачено изображение: DSC00046.JPG
на камъчетата в мойта градинка искам да кажа ,че Рой се отглежда от баща ми но това не пречи да му мина оценките и изпита за вродени качества в Сърбия
това е нормално за един добър представител на дадена порода

Дани 0888-514135-
0

#47
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоBak написа на 11.10.2011 - 21:27 :

Прикрепен файл DSC00006.JPG
Прикрепен файл DSC00004 (3).JPG
Прикрепен файл DSC00046.JPG
на камъчетата в мойта градинка искам да кажа ,че Рой се отглежда от баща ми но това не пречи да му мина оценките и изпита за вродени качества в Сърбия
това е нормално за един добър представител на дадена порода


Адаш, камъчетата не са в твоята градинка, говорим за принципи.

Защото г-жа Катя Стефанова се прави на много принципен човек , а в същото време тя самата нарушава правилата за развъдна

дейност, ОРДто и нарушава правилата, отговорника за 7ма група в БРФК нарушава правилата, въобще хаос, и видиш ли за едни ще сме

много стриктни и ще изпълняваме правилата със запетаите, а за други не съвсем.

Аз знам, че в Сърбия може да се направи всичко, но не е направено преди така наречената скачка, което значи, че мъжкото куче не

притежава всички документи изискващи се за пускане в разплод, което пък значи, че и нейните

кучета не трябва да се вадят родословия.

Две неща има още около нейната кучка, но ще ги запазя за десерт.
0

#48
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
на Сърбите програмата за изложби ,състезиания и изпити е голяма :unsure:
затова гледам да мина през пролетно -летния период преди започването на лова ;)


по време на ловния сезон имам по някое и друго куче да правя и не мога да отделя нужното време :D

това което изискват сърбите за допускане на кучета до разплод е направено- изпит и оценка (правя го за повечето си кучета)и не мисля ,че не се допускат кучета до разплод от различни държави B)
от правалника на Брфк
(При покриване с мъжко куче от друга страна, женското задължително да е с РК номер, мъжкото задължително да е регистрирано в националния киноложки съюз на съответната страна.)

Дани 0888-514135-
0

#49
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоBak написа на 11.10.2011 - 22:44 :

на Сърбите програмата за изложби ,състезиания и изпити е голяма :unsure:
затова гледам да мина през пролетно -летния период преди започването на лова ;)


по време на ловния сезон имам по някое и друго куче да правя и не мога да отделя нужното време :D

това което изискват сърбите за допускане на кучета до разплод е направено- изпит и оценка (правя го за повечето си кучета)и не мисля ,че не се допускат кучета до разплод от различни държави B)
от правалника на Брфк
(При покриване с мъжко куче от друга страна, женското задължително да е с РК номер, мъжкото задължително да е регистрирано в националния киноложки съюз на съответната страна.)


А кога е родено мъжкото куче ако не е тайна? :o
0

#50
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
Прикачено изображение: DSC00054.JPG
по думите на съдията е един много добре развит мъжки и ми се скара ,че на 15мес.съм го пуснал в интермедия :D (младите се разбягаха)
каза че веднага след изложбата може да го заплождам няма за каде повече :D ,но това се случи много по късно (18мес)всичко е ок. около това заплождане има много по нередни :P

Дани 0888-514135-
0

#51
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоBak написа на 11.10.2011 - 23:17 :

Прикрепен файл DSC00054.JPG
по думите на съдията е един много добре развит мъжки и ми се скара ,че на 15мес.съм го пуснал в интермедия :D (младите се разбягаха)
каза че веднага след изложбата може да го заплождам няма за каде повече :D ,но това се случи много по късно (18мес)всичко е ок. около това заплождане има много по нередни :P



Добре де, все пак кога е родено мъжкото куче и защо на една и съща оценка ни даваш две снимки?
0

#52
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08

Виж мнениетоBak написа на 11.10.2011 - 23:17 :

Прикрепен файл DSC00054.JPG
по думите на съдията е един много добре развит мъжки и ми се скара ,че на 15мес.съм го пуснал в интермедия :D (младите се разбягаха)
каза че веднага след изложбата може да го заплождам няма за каде повече :D ,но това се случи много по късно (18мес)всичко е ок. около това заплождане има много по нередни :P


ВАК, трудно е да обясниш на някой, който не иска да те разбере. Ти му показваш работна книжка на която има написани - отлична оценка на кучето и издържан изпит /PUO/ и за да им стане ясно какво е написал съдията на изложбата, че ако от първия път не го прочетат, да го прочетат втория път, постваш оценъчния изпит два пъти, защото явно не знят, че на PUO - се дава само и единствено тази оценка, което значи издържал или не. Ами много е трудно да се разбере нещо, което не искаш да разбереше, а може би и не можеш, разни хора разни идеали.

Пък и защо да обясняваш на човек, който няма и една оценка от изложба, куче с доказани проблеми и допуснато до разплод с "разрешение на ОРД", което не би имало лошо, ако кучето беше изключително и ценно за породата, такова нещо което е записано и разрешено в почти всички правилници на породни клубове. Същото е относимо до възрастта за допускане до разплод /от 15 месеца до пределна възраст, доказано чрез изследнания от оторизирани ветеринарни клиники, че кучето е пригодно за разплод/ - но някой явно не иска да си чете правилниците на КЕББ, БРФК и ФСИ. Явно и книгата, която Огнян отказва да ми я върне не върши работа - няма кой да я чете от каква възраст до каква възраст и как се допускат до разплод кучетата.
Но за да неангажираме хората - нека все пак им дадем възможност сами да прочетат поне правилника на БРФК, че все ще ги лъже някой. Хора, които не знаят правилник за развъдната дейност на КЕББ, могат да правят свободни съчинения и внушения, пък какво ли друго им остана, да определят кое куче е свободно до разплод, много удобно. За съжаление още е в работен вариант сайта на клуба и като е готов всички документи на клуба ще бъдат качени.

А много важно нещо, от невежество или не знание, а може и нежелание - продължава да се спекулира, а истина е следната, че куче регистрирано в друга държава и свободно до разплод се запложда с наша кучка, важното е тя да отговаря на изискванията за допускане до разплод съгласно нашите правилници и изисквания. Когато не искаш и под вола теле ще намериш - така е и така ще си остани при някой хора.

Правилника на БРФК - http://www.brfk.org/...e_Na_BRFK-1.pdf
0

#53
Потребителя е офлайн   may67 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2074
  • Регистр: 22.08.08
ВАК страхотни са ти приятелите :D :D :D големи приятли, дълга дружда с Драгалевската компания пък накрая .........:huh:
0

#54
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 12.10.2011 - 10:24 :



Същото е относимо до възрастта за допускане до разплод /от 15 месеца до пределна възраст, доказано чрез изследнания от оторизирани ветеринарни клиники, че кучето е пригодно за разплод/ - но някой явно не иска да си чете правилниците на КЕББ, БРФК и ФСИ.


Напълно ми е ясно, че ще започнеш от девет кладенци вода да носиш, и винаги завърташ и интерпретираш нещата както ти е

угодно на теб, никой не се съмнява в тези ти способности.

Никъде в правилниците не пише, че куче под 18 месеца може да се допуска до разплод, а така също съм убеден, че ОРДто на

клуба въобще не знае какви ги вършиш.
0

#55
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Като и пораснат цицките направи и една снимка да я видиме.Кото роди една как ги кърми ,ако не те затруднява.
Това е голямо събитие ще го следя с интерес.Току виж съм си купил едно но искам да съм сигурен ,че е от шалпионката.
Засега сигурното е само едно ,че ще са с родословие но това не е достатъчно.Чудеса се случват но те са рядсост!!!
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#56
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоmay67 написа на 12.10.2011 - 11:08 :

ВАК страхотни са ти приятелите :D :D :D големи приятли, дълга дружда с Драгалевската компания пък накрая .........:huh:


Това, че сме познати, не значи, че не мога да си изказвам мнението, а той тебе не би те погледнал, ама...........................
0

#57
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоnovak написа на 12.10.2011 - 11:25 :

Като и пораснат цицките направи и една снимка да я видиме.Кото роди една как ги кърми ,ако не те затруднява.
Това е голямо събитие ще го следя с интерес.Току виж съм си купил едно но искам да съм сигурен ,че е от шалпионката.
Засега сигурното е само едно ,че ще са с родословие но това не е достатъчно.Чудеса се случват но те са рядсост!!!



Тя на скачката ако покаже снимка пак ще е нещо, ама надали.
До теб може и да не стигнат, за тази велика рингова шамионка, сигорно са се наредили хиляди желаещи :D :D :D
0

#58
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоDragalevski написа на 12.10.2011 - 12:00 :

Виж мнениетоnovak написа на 12.10.2011 - 11:25 :

Като и пораснат цицките направи и една снимка да я видиме.Кото роди една как ги кърми ,ако не те затруднява.
Това е голямо събитие ще го следя с интерес.Току виж съм си купил едно но искам да съм сигурен ,че е от шалпионката.
Засега сигурното е само едно ,че ще са с родословие но това не е достатъчно.Чудеса се случват но те са рядсост!!!



Тя на скачката ако покаже снимка пак ще е нещо, ама надали.
До теб може и да не стигнат, за тази велика рингова шамионка, сигорно са се наредили хиляди желаещи :D :D :D


И подарък да ми правят не бих си взел просто се пошегувах.
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#59
Потребителя е офлайн   trobar 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1592
  • Регистр: 22.04.09
Десетина страници с глупости и селски пререкания и нито ред по темата! Ето ви нещо,за което си заслужава да се помисли и не някой,
а точно определени хора! Великите мъже се различават от дребните,по това,че имат доблест да поемат вината,собствената и на техните
лейтенанти!

Та въпроса ми е искате ли да се прави нещо конкретно или ще си пишем по форумите.
Въпроса ми е към избрания УС на КЕББ от 34 присъствали членове на Извънаредно отчетно изборно събрание в Асеновград,
--------------------------------------------------- цитат на бате Оги (Новак)

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: ec77925a8342.jpg

0

#60
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоtrobar написа на 12.10.2011 - 13:04 :

Десетина страници с глупости и селски пререкания и нито ред по темата! Ето ви нещо,за което си заслужава да се помисли и не някой,
а точно определени хора! Великите мъже се различават от дребните,по това,че имат доблест да поемат вината,собствената и на техните
лейтенанти!

Та въпроса ми е искате ли да се прави нещо конкретно или ще си пишем по форумите.
Въпроса ми е към избрания УС на КЕББ от 34 присъствали членове на Извънаредно отчетно изборно събрание в Асеновград,
--------------------------------------------------- цитат на бате Оги (Новак)


Коя вина искаш да поема бай Пешо?

Поемам цялата вина, но всичко което трябваше да се направи по нормалния начин, беше направено.

Това, че на някой му е вродено да прави измами е друга тема.
0

Сподели темата:


  • (20 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни