БГ Лов Форум: Протест изчезна ни едрия дивеч заради капани ! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Протест изчезна ни едрия дивеч заради капани !

#1
Потребителя е офлайн   Atanas96 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 83
  • Регистр: 01.11.12
Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикачено изображение: 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 576543_344196275682717_1188471019_n.jpg

0

#2
Потребителя е офлайн   Мюмюн Али 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 544
  • Регистр: 20.11.08
С Протеста по интернета никой няма да ни чуе колега така,че трябва да се вземат сериозни мерки по случая!
0

#3
Потребителя е офлайн   GARCHO 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 589
  • Регистр: 13.01.12
Тия дето слагат капаните тях трябва да ги вкарат в тях и отам в парламента при другите свине. :angry:
0

#4
Потребителя е офлайн   mario nikolov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 303
  • Регистр: 18.12.09

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 18:52 :

Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикрепен файл 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg

Колега кажи каде се намират в Родопите тези капани , ти каде ловуваш в кой район си , защо не ги срежете направо?
0

#5
Потребителя е офлайн   Atanas96 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 83
  • Регистр: 01.11.12

Виж мнениетоmario nikolov написа на 15.01.2014 - 19:34 :

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 18:52 :

Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикрепен файл 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg

Колега кажи каде се намират в Родопите тези капани , ти каде ловуваш в кой район си , защо не ги срежете направо?

Колега това е навсякъде в родопите и не само , и да ги срежем ще сложат нови , май е по-добре направо загражденията :)
0

#6
Потребителя е офлайн   fero123 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 289
  • Регистр: 27.12.10

Виж мнениетоmario nikolov написа на 15.01.2014 - 19:34 :

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 18:52 :

Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикрепен файл 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg

Колега кажи каде се намират в Родопите тези капани , ти каде ловуваш в кой район си , защо не ги срежете направо?

ако те хванат дивеча е държавна собственост капаните са зо опресняване на кръвта така че нищо не можем да направив може само ако подписка или протест за да ни чуят капани има с.безводно кърджалийско
Истински ловец в земя е като добър стопанин в двора.
0

#7
Потребителя е офлайн   mario nikolov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 303
  • Регистр: 18.12.09

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 19:40 :

Виж мнениетоmario nikolov написа на 15.01.2014 - 19:34 :

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 18:52 :

Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикрепен файл 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg

Колега кажи каде се намират в Родопите тези капани , ти каде ловуваш в кой район си , защо не ги срежете направо?

Колега това е навсякъде в родопите и не само , и да ги срежем ще сложат нови , май е по-добре направо загражденията :)/>

Режеш загражденията и така ще има прасета на всякъде идеята е добра....там където аз ловувам поне за сега не сме срещали ,но ако има направо с чука и ножовката....
0

#8
Потребителя е офлайн   Мюмюн Али 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 544
  • Регистр: 20.11.08
В с.Безводно от години си има капани и те са на ДГС-Кърджали
0

#9
Потребителя е офлайн   Atanas96 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 83
  • Регистр: 01.11.12

Виж мнениетоmincho_83 написа на 15.01.2014 - 20:13 :

В с.Безводно от години си има капани и те са на ДГС-Кърджали

И сигурно ви изхващат дивеча ?
0

#10
Потребителя е офлайн   Atanas96 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 83
  • Регистр: 01.11.12
http://www.youtube.c...d&v=a7L2CCljyCk ето това се случва с дивеча ни. Това е примерен клип просто да добиете престава за капана :)
0

#11
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Писмо на инж. Иван Петков, председател на УС на НЛРС до г-н Михаил Миков, председател на НС относно безконтролното улавяне на едър дивеч с капани
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#12
Потребителя е офлайн   Румен_Арнаудов 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 959
  • Регистр: 16.09.13

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 21.01.2014 - 18:32 :



Стига с тези писма.Абе, ние аборигени ли сме?
0

#13
Потребителя е офлайн   gogata79 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 17
  • Регистр: 21.03.09
Майката му е,чупене на тези капани
0

#14
Потребителя е офлайн   tachoo 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 502
  • Регистр: 24.10.11

Виж мнениетоAtanas96 написа на 15.01.2014 - 18:52 :

Трябва да се организираме докога ще го търпим. Каквото хванат и пускат в заграденото , а ние , които си плащаме 100 лв. билет , бележка 62 лв. лапаме мухите цял сезон. Да има стопанства , но да си размножават сами прасетата , а не да крадат от държавата и нашия дивеч да го избиват някакви си милионери , които само се водят ловци. Може би не навсякъде е тоя проблем обаче при нас в родопите вече стана нетарпяемо. Мисля , че съм прав , и в темата мисля , че няма място за бракониери и хищници винаги ги е имало и винаги ще ги има , а колко ще убие един бракониер най - много 1-2 прасета ,а онея гадове с капана хващат цели сурий. Прикрепен файл 487015_280933298675682_2091562524_n.jpg


Тези капани се намират около ловно стопанство" ЕЛЕН" Колега Атанас снимай Родопските капани да ги видят всички.
0

#15
Потребителя е офлайн   Боцин 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 207
  • Регистр: 29.07.11
Капаните са незаконни! Разрушавайте ги. Вместо мероприятия за подхранване направете си лов на капани. Ще се опитват да ви спрат, но няма да успеят. Вие сте по-добри, познавате района и ще ги надиграете. Приказки, че те се грижат за дивеча и хвърлят тонов храна, охрана и други глупости не ги взимайте за чиста монета. Без Огради!!! Като искат да се правят на велики да си платят гяволъка. Селските дружинки биели на ред и ...... А в оградите се бие всичко и по всяко време. Истината е винаги по средата. Те богатите нямали време и искали да идат за ден, два да се наловуват. Е ми няма такъв "фюлм". Ще ловуват като нас и няма с пари да се засира историята на лова в България от сто и кусур години. Като нямат време няма да ловуват. Байчо дето се налага да им работи събота и неделя кога да ходи на лов, като му плащат колкото да не умре от глад и няма за стопанства. Даже да се забрани както във Гърция лова с нарезно. Да се възтановят стопанствата като едро дивечови държавни станции. Да се ловува само селекционно в тях за да се върне времето когато имаше световни рекорди от трифеи. Новобогаташчетата да ходя в близка и далечна чужбина да си избиват комплесите.
0

#16
Потребителя е офлайн   херо 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 83
  • Регистр: 15.07.10
Колеги,
Дано капаните Ви извинят за избитите майки.
Влезте в темата "лов на дива свиня 2013-2014" и вижте що майки са снимани - избитите са мноооого повече.
Кви капани? Кви 5 лева?
Докато има съюзи дето лапат от всичко и не им пука за нищо, ние ловците сме най-организираните бракониери.

Ха да Ви е слука
/ и тя е на кратиш /
0

#17
Guest_YaNa_*

  • Група: Гост
Тези капани се намират около ловно стопанство" ЕЛЕН" Колега Атанас снимай Родопските капани да ги видят всички.
[/quote]
Жална им майка на дружинките, които са в близост до "Елен"!

с. Челопеч е пълна трагедия...имат 3-4прасета. Мирково, добре, че имат район в Средна гора.
Етрополци се оплакват също... Те източно от пътя "Златишки проход" не ловуват. Там всичко е заето от така наречените "Комарджий", които ловуват 7 дни в седмицата!!!
с. Църквище също е доста слабо и е далеч от най добрите си години...
Златица и Пирдоп по Ст. планина, ловът им е доста слаб. Добре, че и те имат райони в Средна гора...

Съсипията е грандиознна!

По някои път се чудя на политиците и хората в чийто ръце са лостовете за управление на тази държава...
То бива алчност, то бива безочие, но много одавна са преминати всякакви граници!
Все едно, че ще живеят с орлите, та да си харчат заграбените богатства векове наред...
Ама докато си мълчим, така ще е!
Носете си повечко възелин, мажете се редовно да не боли и си траикайте! ;)
0

#18
Потребителя е офлайн   snipi 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1558
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоgogata79 написа на 21.01.2014 - 20:45 :

Майката му е,чупене на тези капани


Като те набара охраната ,какво следва- бой - полиция-съд...........
0

#19
Потребителя е офлайн   Румен_Арнаудов 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 959
  • Регистр: 16.09.13

Виж мнениетохеро написа на 21.01.2014 - 21:40 :

Колеги,
Дано капаните Ви извинят за избитите майки.
Влезте в темата "лов на дива свиня 2013-2014" и вижте що майки са снимани - избитите са мноооого повече.
Кви капани? Кви 5 лева?
Докато има съюзи дето лапат от всичко и не им пука за нищо, ние ловците сме най-организираните бракониери.

Ха да Ви е слука
/ и тя е на кратиш /


:thumbsup:/>
0

#20
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Хайде да ги бием с техните камъни по техните глави - ощетените дружинки да напишат писма до където трябва да се спре ловенето на дивеч, тъй като таксацията показва че от хващане с капани дивеча им е под допустимия запас или на изчезване. Да ги видим какво ще правят тогава. За да се хваща дивеч с тия капани, значи от мястото в което се хваща трябва да има повече дивеч отколкото в мястото, където ще се пуска за опресняване. Не е ли така. Капаните почти навсякъде са незаконни ДЕ ФАКТО И ДЕ ЮРЕ.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни