БГ Лов Форум: Отзиви за Ruger American Ranch .223 ? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Отзиви за Ruger American Ranch .223 ?

#1
Потребителя е офлайн   snaiper. 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1391
  • Регистр: 23.10.12
Колеги, наскоро гледах такава във випа и се замислих дали да не я взема.

След седмица пак отидох и се оказа че била само една и е купена.В другите магазини на фирмата имало по няколко, но навсякъде са свършили.

Има ли някой с преки впечатления или наблюдения от пушката ?





https://ruger.com/pr...heets/6965.html
0

#2
Потребителя е офлайн   BLADE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2139
  • Регистр: 16.02.10
Аз ползвам от две години Американ стандарт в 243 и мога да кажа само позитиви. При Ranch едва ли има други разлики освен цевта. Това пушле с късата цев изглежда като детска играчка, за лов е супер удобно, ако цената е добра не бих се замислил. Знам, че релоудваш и стъпката 1:8" те блазни, така, че ;)
"Лудите, лудите - те да са живи......"
Иван Вазов
0

#3
Потребителя е офлайн   Lubo1 

  • Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9371
  • Регистр: 08.12.08
Моята е Рюгер Американ Предатор - 243кал. цев 56см. единственият недостатък - спусъка да се пипне. Не харесва Първи партизан. Общо взето това, но за тези пари е мн.добра пушка.
0

#4
Потребителя е офлайн   snaiper. 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1391
  • Регистр: 23.10.12

Виж мнениетоBLADE написа на 23.02.2018 - 14:01 :

Аз ползвам от две години Американ стандарт в 243 и мога да кажа само позитиви. При Ranch едва ли има други разлики освен цевта. Това пушле с късата цев изглежда като детска играчка, за лов е супер удобно, ако цената е добра не бих се замислил. Знам, че релоудваш и стъпката 1:8" те блазни, така, че ;)/>



Цената е 1150 лв и е с цяла база.Освен стъпката ме блазни и по-дебелата цев.Имам вариант да купя от приятел нормална и да я скъся, но май ми се вижда тънка цевичката.Иначе лесно ръждясва, трябва да се натегне пружината на пълнителя и да се отнеме на фреза част от капачката му, че е къс.Това за .223.
0

#5
Потребителя е офлайн   snaiper. 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1391
  • Регистр: 23.10.12

Виж мнениетоLubo1 написа на 23.02.2018 - 15:51 :

Моята е Рюгер Американ Предатор - 243кал. цев 56см. единственият недостатък - спусъка да се пипне. Не харесва Първи партизан. Общо взето това, но за тези пари е мн.добра пушка.



Да, предатора е с хубава стъпка и позволява да се стрелят куршуми над 100 грн и Бергери ВЛД.
0

#6
Потребителя е офлайн   BLADE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2139
  • Регистр: 16.02.10

Виж мнениетоsnaiper. написа на 23.02.2018 - 16:30 :



Цената е 1150 лв и е с цяла база.Освен стъпката ме блазни и по-дебелата цев.Имам вариант да купя от приятел нормална и да я скъся, но май ми се вижда тънка цевичката.Иначе лесно ръждясва, трябва да се натегне пружината на пълнителя и да се отнеме на фреза част от капачката му, че е къс.Това за .223.

Да, тъничка е цевта, но аз проблеми с ръждата нямам, а не я обгрижвам особенно. Пълнителя е единственото нещо, което леко дразни, колкото да напомни, че все пак е нискобюджетно оръжие :)/> Стрелям с фабрични патрони, стъпката 1:9” ми стабилизира най-добре 95 грейновите. Поздрави и слука !
"Лудите, лудите - те да са живи......"
Иван Вазов
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни