БГ Лов Форум: Фен Клуб Benelli - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (12 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен Клуб Benelli Benelli-Карабина и гладкоцевна пушка

#141
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
До MR -1

Съетвам те да си закупиш и един гъвкав шомпол /стоманено въже, покрито с шлаух/ на ,,OTIS". МНого добра система за почистване на оръжие, особено, за оръжие, чиято цев не се вади и не може да бъде почистване със стандартен шопмол, по посока от патронника, към дулото. Гъвкавият шомпол на ,,Отис", особено много го препоръчвам на хората, притежаващи карабини ,,Бенели", ,,Браунинг" SLR и т.н, при които цевта не се снема. Особено при нарезното оръжие, почистването с шомпол тип стоманено въже е важно, защото с такъв шомпол няма шанс да се нарани короната /дулната фаска/ на цевта. Това с особена сила важи за 22 LR
А за полево почистване, след стрелба по време на лов, преди нормалното чистене, може да носите и ,,борснейк"...Ползвам такъв, когато след стрелбище знам, че няма да мога още същият ден да си почиства пистолета.
0

#142
Потребителя е офлайн   Велин Саюк 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 18.02.19
Бенели М1Супер90 12/76 цев76 пълен шок. Поздрави на всички колеги.
0

#143
Потребителя е офлайн   Rado 325 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 08.03.19
Здравейте колеги...От вчера съм собственик на Бенели супер нова...
Бих искал да попитам хора които имат такава дали се счита за нормално при тази система имам предвид помпите да има малък луфт между цевта и цевната кутия както и между патроника и затвора....Благодаря предварително за отговорите....Прикачено изображение: IMG_1562.JPG
0

#144
Потребителя е офлайн   otdel treska 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 76
  • Регистр: 05.09.16
Да се включа и аз.Най-накрая се оборудвах и с ARGO E 30-06.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: xF-ux3RKs8v1kDOAO5SE9BE_Cc1w44y04uFRDfkSZU2f6qlrW9qo3Ly6Gltw5hMzOuQMvS_oJkIGUO4tEIQReXNLp0_0CBCqWSfzzvsabEJrqSNw9PO6aww-mD5ujYy8g6hVSSM3ojLP3i-cF83-7nReQR34JMuV6ii-Kj_LpYd-TP3A_56YMS4QmeyMUmYq-j1DcsweZm8jz9A-OsR.jpg

0

#145
Потребителя е офлайн   valentin manolov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 773
  • Регистр: 01.01.10
Здравейте колеги. Дали има някакъв шанс, приклад на М1Супер 90 с пистолетна ръкохватка, да стане на АРГО ?
0

#146
Потребителя е офлайн   Rosen81 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 28
  • Регистр: 08.05.19
Здравейте колеги ,
Насочил съм се към Benelli Argo E Comfortech 9,3x62.
Някой дали може да каже някакви впечатления или наблюдения върху този модел в този калибър.
Благодаря предварително.

Поздрави
0

#147
Потребителя е офлайн   krasen_74 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 87
  • Регистр: 02.11.09
Колеги някакви отзиви за белмонте 12*76 . Благодаря предварително.
0

#148
Потребителя е офлайн   malkakosatka73 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 21
  • Регистр: 26.03.17
И аз вече съм собственик на Бенели арго Е 30=06.Дано да не съжалявам за избор.За сега съм доволен от представянето и.
0

#149
Потребителя е офлайн   GEORGI KALINOV4 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 375
  • Регистр: 14.04.12
Здравейте и аз се снабдих с Бенели арго конфорт 30 06 доволен съм засега интерисуваме от къде може да се закупят пълнители стандартни
0

#150
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Днес заприходих ето това бижу:
BENNELL M2 Practical 12/76
0

#151
Потребителя е офлайн   GEORGI KALINOV4 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 375
  • Регистр: 14.04.12
Във Випа и Алексис няма
0

#152
Потребителя е офлайн   andrei P226R 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 17
  • Регистр: 02.02.14

 GEORGI KALINOV4 написа на 27.08.2019 - 12:48 :

Във Випа и Алексис няма

Във ВИП Комплекса в Софи я имаше една бройка от Benelli M2 Pracrltical Shoot 12/76, която беше закупена за мен. В момента нямат бройк, но това е временно и ще внесат. Иначе, искаше ми се Benelli M2 Speed Performanve, но моделът е все още нов и го нямат, пък не ми се чакаше и взех предварително набелязаният М2 Практикал.
Как се качват снимки вув форимя? От смартфон не може, а от компютър, става ли?
0

#153
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10
Пракрикъла е уникален нищо , че цевта му не е 71 см. Идеален е за свински лов, а като поставиш бързомер и нещата отиват на Без Коментар
0

#154
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Да. Благодаря за добрите думи Цоньо. Чак уникален не бих казал, че е Бенели М2 Практикал. Много удобен, лек, крайно опростен за почистване( за две разглобявания свикнах да снемам и да сглобявам затворния блок, без проблеми), непретенциозен (не обичам оръжия с дървения по тях), която да поддържаш постоянно и на която да трепериш.
С оглед на това да се стреля по стрелбища, аз моята я закупих с удължения магазин. За лов си има огнаничител за броя на боеприпасите в тубулярния магазин.
0

#155
Потребителя е офлайн   ORKA_71 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 663
  • Регистр: 14.06.10

 S40 написа на 27.08.2019 - 17:56 :

Да. Благодаря за добрите думи Цоньо. Чак уникален не бих казал, че е Бенели М2 Практикал. Много удобен, лек, крайно опростен за почистване( за две разглобявания свикнах да снемам и да сглобявам затворния блок, без проблеми), непретенциозен (не обичам оръжия с дървения по тях), която да поддържаш постоянно и на която да трепериш.
С оглед на това да се стреля по стрелбища, аз моята я закупих с удължения магазин. За лов си има огнаничител за броя на боеприпасите в тубулярния магазин.

Оръжието е правено за да се стреля IPSC , но върши и идеална работа за свински на гонка. Прострелвал съм такова както на механика, а последствие и с бързомер
0

#156
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18
Ето и снимки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: BENELLI M2 Practical 12 76.jpg
  • Прикачено изображение: BENELLI M2 Practical 12 76  1.jpg

0

#157
Потребителя е офлайн   Vanko_Baretata 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 24
  • Регистр: 11.09.18

 valentin manolov написа на 10.05.2019 - 19:11 :

Здравейте колеги. Дали има някакъв шанс, приклад на М1Супер 90 с пистолетна ръкохватка, да стане на АРГО ?

Здрасти! Има такива фабрични, но се слагат на тактическите.
0

#158
Потребителя е офлайн   allazarov 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 25
  • Регистр: 16.11.19
Здравейте, бихте ли препоръчали Benelli M2 comfortech за първа пушка за неопитен/прохождащ ловец? Става ли за лов на прасета или е предимно насочена към пернатия лов? Какво бихте ме посъветвали да внимавам с закупуването на този модел "гега" ? :)
0

#159
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18

 allazarov написа на 17.11.2019 - 17:26 :

Здравейте, бихте ли препоръчали Benelli M2 comfortech за първа пушка за неопитен/прохождащ ловец? Става ли за лов на прасета или е предимно насочена към пернатия лов? Какво бихте ме посъветвали да внимавам с закупуването на този модел "гега" ? :)/>

Алазаров, Колега, щом питаш за ,,Бенели", явно имаш парите. При това положение, най-доцронамерено те съветвам КУПУВАШ ЛИ ЛОВЕН ПОЛУАВТОМАТ ИЛИ КАРАБИНА БЕНЕЛИ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА БЪСЕ С ,,Comforttech" системата за абсорбиране на откатния импулс. Имам Бенели М2 Практикал и съм много доволен. ,,Комфортек" системата е незаменима и прави оръжието много удобно и приятно за употреба. Стрелял съм на три пъти по 170 патрона (от които 80 с гладкоцевен куршум, 13/00, номер 7, номер 9) и няма абсолютно никакъв дискомфорт или неприятно усещане. Много удобна, много приятна пушка. Щом ще купуваш ,,Бенели", нека задължително бъде с ,,Комфортек" система. И въобще не е ,,гега"!
0

#160
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18

 allazarov написа на 17.11.2019 - 17:26 :

Здравейте, бихте ли препоръчали Benelli M2 comfortech за първа пушка за неопитен/прохождащ ловец? Става ли за лов на прасета или е предимно насочена към пернатия лов? Какво бихте ме посъветвали да внимавам с закупуването на този модел "гега" ? :)/>

Алазаров, Колега, щом питаш за ,,Бенели", явно имаш парите. При това положение, най-доцронамерено те съветвам КУПУВАШ ЛИ ЛОВЕН ПОЛУАВТОМАТ ИЛИ КАРАБИНА БЕНЕЛИ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА БЪСЕ С ,,Comforttech" системата за абсорбиране на откатния импулс. Имам Бенели М2 Практикал и съм много доволен. ,,Комфортек" системата е незаменима и прави оръжието много удобно и приятно за употреба. Стрелял съм на три пъти по 170 патрона (от които 80 с гладкоцевен куршум, 13/00, номер 7, номер 9) и няма абсолютно никакъв дискомфорт или неприятно усещане. Много удобна, много приятна пушка. Щом ще купуваш ,,Бенели", нека задължително бъде с ,,Комфортек" система. И въобще не е ,,гега"!
0

Сподели темата:


  • (12 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни