БГ Лов Форум: НКК - разговори и други относно клуба - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

НКК - разговори и други относно клуба

#21
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Васко, поразчисти малко "клубната" тема, ако обичаш и ако считаш, че е необходимо. Докато стигна до някаква информация, чета цяла страница. Не, че ми е неприятно да ги чета, но предпочитам на друго място, а тук да е информацията само за клуба.
0

#22
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 7 2009, 19:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
А? Интересно! Добре е направил човека. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif........ Ма пак ще ям от твоята порция. biggrin.gif
Това в петък или събота вечер ще е ?

Коцака, аз те записах, като разбрах, че си на диета с овесени ядки, не знаех, че ще ядеш и агнешко.
0

#23
Потребителя е офлайн   gunman 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 996
  • Регистр: 18.02.08
Аз ще ти отговоря г-н Райчев.

НЕ НЯМА ДА СЕ ДОПУСКАТ,по простата причина че не отговарят на изискванията на клуба и БРФК за допускане до този изпит.

Ако някой желае да му видят кученцето и да го оценят за негова консумация да заповяда.
0

#24
Потребителя е офлайн   gunman 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 996
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Неделчев @ Apr 9 2009, 09:51 ) <{POST_SNAPBACK}>
Че има диря при дерби е факт ! Че не е задължителна също е факт ! Само не разбрах от къде знаеш кой-какво го интересува ???



Г-н Неделчев,няма такава диря в Дербито.Факт е че ако по някаква случайност направи такава я отразяват в изпитния лист е факт,както и е факт че за стойка на заек се дава "Звездата на Андреас" но това никъде не се отразява.

поздрави
0

#25
Потребителя е офлайн   Сашо Райчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 2880
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(gunman @ Apr 9 2009, 10:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
Аз ще ти отговоря г-н Райчев.

НЕ НЯМА ДА СЕ ДОПУСКАТ,по простата причина че не отговарят на изискванията на клуба и БРФК за допускане до този изпит.

Ако някой желае да му видят кученцето и да го оценят за негова консумация да заповяда.


Г-н Антонов, малко не съм съгласен с Вас и това, което ми пишете - аз, лично присъствах на една ваша клубна екстериорка и бях свидетел на това, че куче без родословие беше допуснато да участва, та даже и взе награда, а би трябвало да поручи само експертна оценка. Поправете ме ако съм сбъркал нещо, за което се извинявам предварително. Надявам се, че на това мероприятие няма да допускате тези грешки! wink.gif
0

#26
Потребителя е офлайн   gunman 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 996
  • Регистр: 18.02.08
Г-н Райчев,Вие като член на Секция Курцхаар-София имате право да ми задавате тези въпроси но аз като участник а не като организатор не бих могъл да Ви отговоря защо е допусната тази грешка.
И пак като член на нашата секция"за сега" а в последствие и на клуба когато тобъде възможно,имате право да зададете този въпрос на организаторите.

Поздрави
0

#27
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08
Отварям тази тема за въпроси, разговори и обсъждания от всички членове и любители на породата Курцхаар относно клуба и клубната дейност! Нека другата / първата / тема на НКК остане само информационна относно мероприятията!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#28
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
добре ,де това дерби нали е състезание,,ивк пък е изпит ся за пет лева кво правим изпит или състезание, щото ако в един тур кучето не направи нищо кво няма вродени качества ли ,
тука може да си спамя нали biggrin.gif аз така и не прочетох никъде какво е това животно ивк =дерби=изпитани вродени качества не ги разбирам тези неща аз ама нормално млад съм и не разбирам ,лошото е че никой не иска да ми обясни
0

#29
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Сашо Райчев @ Apr 9 2009, 10:20 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Антонов, малко не съм съгласен с Вас и това, което ми пишете - аз, лично присъствах на една ваша клубна екстериорка и бях свидетел на това, че куче без родословие беше допуснато да участва, та даже и взе награда, а би трябвало да поручи само експертна оценка. Поправете ме ако съм сбъркал нещо, за което се извинявам предварително. Надявам се, че на това мероприятие няма да допускате тези грешки! wink.gif

Кое е било това куче?
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#30
Потребителя е офлайн   Сашо Райчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 2880
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(vater @ Apr 9 2009, 11:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Кое е било това куче?

Мисля, че от тази ферма и ти имаш куче! Много ми е итересно този производител дали ще покаже оргиналното си родословие на този изпит, на кучето, което ще се явява!!
0

#31
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Александър Стойчев /финанси и касиер на НКК/ ми съобщи, че всички членове на НКК са си платили в срок членския внос към НКК за 2009

Васко, то това е логично приятелю !!! Ако не са си платили членския внос не са членове, така, че само тези дето са платили са такива . Друг е въпроса дали са се увеличили или са намалели членовете !?!??!?!?
0

#32
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Интересно е от време на време във вашия клуб tongue.gif
Между диря и следа правите разлика предполагам wink.gif
Следата я има при Дерби, като в никакъв случай не е задължителна, а само ако се отдаде възможност на кучето да покаже работата си по следа, то тя се отбелязва.
При Солмс вече има както следа, така и влачена диря. Там нещата са доста по-сериозни, въпреки че и при Дерби, и при Солмс се наблюдават вродените и предадени от родителите и прародителите качества на младите кучета.
И Дерби, и Солмс реално са изпити, а не състезания, въпреки че се раздават някви първи, втори и трети места.
Публикувано изображение
0

#33
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Цитат(Неделчев @ Apr 9 2009, 12:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Друг е въпроса дали са се увеличили или са намалели членовете !?!??!?!?

Ами виж на клубния сайт списъка с членовете... laugh.gif
0

#34
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(АНДИ @ Apr 9 2009, 13:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ами виж на клубния сайт списъка с членовете... laugh.gif

Къде ви е клубният сайт, АНДИ? Дай линк да го разгледаме.
Публикувано изображение
0

#35
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(АНДИ @ Apr 9 2009, 11:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ами виж на клубния сайт списъка с членовете... laugh.gif

ЪХЪ............ей са dry.gif
0

#36
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Цитат(HERZLE @ Apr 9 2009, 13:16 ) <{POST_SNAPBACK}>
Къде ви е клубният сайт, АНДИ? Дай линк да го разгледаме.

Защо питаш мене? biggrin.gif Питай връзки с общественоста... laugh.gif Рупора на клуба... biggrin.gif
0

#37
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(АНДИ @ Apr 9 2009, 13:47 ) <{POST_SNAPBACK}>
Защо питаш мене? biggrin.gif Питай връзки с общественоста... laugh.gif Рупора на клуба... biggrin.gif

Анди, когато се взе решение да отговарям за тази длъжност и да продължа разработката на сайта събрах оферти и най-добрата я пратих на имейла /два пъти/ на Петър Радев. Изпратените имейли ги пазя. Все още чакам одобрение и финансиране, като имай впредвид че проекта за дизайн и попълването на сайта смятам да го направя безвъзмездно!!! На ОС се взе решение за крайна дата за пуск на клубния сайт, поради независищо от мен забавяне това не може да стане!!! Относно членските карти, работните книжки и календара за мероприятията през 2009г. пак има гласувано решение от ОС с краен срок на изпълнение и отговорници, питай тях!!!

Като изпълняващ "връзки с общественоста", този месец ще отразя медийно много добре предстоящите ИВК в Пазарджик и София в ловния портал БГ ЛОВ, списание ЛОВ И КУЧЕ, списание Български ловец и в новините на ХОБИ ТВ.

това е от мен... wink.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#38
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(желязко @ Apr 9 2009, 10:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Коцака, аз те записах, като разбрах, че си на диета с овесени ядки, не знаех, че ще ядеш и агнешко.


Това е прочистване на организма преди агнешкото. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#39
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Ква диря , кви пет лева. За диря се иска обучение и безупречна симулация на упражнението. Това нали е ИВК. Тези кучета, които без обучение и команда за проследяване по диря свалят главите да правят лехи, са кучетата, които имат вродена склонност към проследяване по диря и следва да продължат обучението си извън класирането поради липса на оптимално обоняние и несъответствие с породния стандарт за работа. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ПЕРНАТ ДИВЕЧ, КОЙТО НЕ Е РАНЕН ПО ЗЕМНИ ДИРИ Е ПРИЗНАК НА СЛАБО ОБОНЯНИЕ.
0

#40
Потребителя е офлайн   Терцата 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 51
  • Регистр: 23.02.09
Цитат(Сашо Райчев @ Apr 9 2009, 11:33 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мисля, че от тази ферма и ти имаш куче! Много ми е итересно този производител дали ще покаже оргиналното си родословие на този изпит, на кучето, което ще се явява!!

Райчев,забелязвам,че обичаш да употребяваш силни думи,напримар"ФЕРМА",ти къде видя ферма бе?Какви ферми без родословие?Кравеферми ли? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

Сподели темата:


  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни