БГ Лов Форум: Gamo Whisper IGT - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Gamo Whisper IGT струва ли си ?

#1
Потребителя е офлайн   teror1sta 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 06.01.12
Здравейте!
Замислил съм се да си взема една нова въздушна пушка. Старата ми е Норкона Б2 4.5 и като изключим, че беше с крива цев като я взех изкара доооста години вярна служба. Ходих да разпитам в един магазин и като цяло ми предложиха въпросния модел на Гамо.

Сега е момента да кажа, че не съм някакъв запален фен на въздушни пушки и като цяло не съм много в час с характеристиките им. От пушката искам да е сравнително силна като мощност и издръжлива.

След проблемите, които съм имал със старата пушка относно пружината , варианта с IGT ми се струва доста удачен. Уж тази система давала по-голяма начална скорост , обаче като разгледах модели на други марки имаше доста над 220 м/с и цената на пушките беше далеч под 400 лв.

И сега на кратко да обобщя въпросите:

1. Начална скорост от 220 м/с в кой диапазон се класира: слаба, Средно силна , или сравнително висока сила ???
2. Заслужава ли си парите като цяло? (Струва 420 лв.)
3. Някой ако има такава да сподели лично мнение ! :)
4. Има ли по-добър модел за тези пари ?

Благодаря предварително и Ви се извинявам предварително че съм такъв лайк :Д
0

#2
Потребителя е офлайн   mercury 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 10.03.12
Аз имам такава и сам доволен.купих я за 390лв.сложих и оптика на Барска 4-16х50 и едва тогава усетих точноста и,стрелям с JSB DIABLO чашки.на 25м прави дупка в дупка на мишената.за мен лично си заслужава.при парва вазможност отидох и си я взех. доста е лека не се зарежда трудно и спусака е много мек.удоволствието е голямо все едно стреляш с детска пушка а и тя е много яка .ако пита6 мен взимаи я :bow-and-arrow: :skeet-shooting:
0

#3
Потребителя е офлайн   mercury 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 10.03.12

Виж мнениетоmercury написа на 10.03.2012 - 22:18 :

Аз имам такава и сам доволен.купих я за 390лв.сложих и оптика на Барска 4-16х50 и едва тогава усетих точноста и,стрелям с JSB DIABLO чашки.на 25м прави дупка в дупка на мишената.за мен лично си заслужава.при парва вазможност отидох и си я взех. доста е лека не се зарежда трудно и спусака е много мек.удоволствието е голямо все едно стреляш с детска пушка а и тя е много яка .ако пита6 мен взимаи я :bow-and-arrow: :skeet-shooting:

0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни