БГ Лов Форум: Бързомерец за гладкоцевно оръжие - БГ Лов Форум

Към съдържанието

• (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Бързомерец за гладкоцевно оръжие

Потребителя е офлайн   Радослав97 

• Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Регистр: 13.12.16

Виж мнениетоdewey написа на 29.06.2014 - 19:17 PM :

Виж мнениетоjorotrg написа на 29.06.2014 - 14:56 PM :

Здравейте колеги, решил съм за прасчовците да купувам МП 153 което ще се ползва само за бренекета, та се зачудих и за бързомер, но вобще не съм на ясно с разните монтажи и тем подобни и ще съм благодарен , някой от вас който е минал по този път да ме насочи към надеждна марка и модел на монтажа. Спрял съм се на този прибор :

Бързомерец Bushnell Trophy 1X25 Red Dot Sight

Компактен бързомерец за ловно нарезно и гладкоцевно оръжие.
Размер на точката: 3МОА
Предвиден за монтаж на Уивър/Пикатини релса
Степени на усилване на подсветката на точката: 11

Гледам някакви планки , и други монтажи има , чета за някакви лястовичи опашки, направо се обърквам.

И друго , да речем че бързомера е прострелян на 50 м. с предпочитана марка гладкоцевен куршум магнум , при стрелба по подвижна цел дава ли се предварение , или му слагаш токата и в движение пуцаш. Благодаря предварително.

Минах по този път... и стигнах до карабина.
Та да карам поред. Според мен МП 153 е малко по-тежък полуавтомат, както и ако те мързи да го чистиш детайлно след дъжд, сняг е склонен към бърза ръжда, което според личното ми скромно мнение малко обезмисля тази покупка. Виж турските, хем леки, хем прикладисти, че и ръжда не ловят може би са от пластмаса :lol:/>/> :lol:/>/>
След няколко празнения на ХаФтомата по космат дивеч с нулев резултат реших да се тунинговам. Взех си аз гореспоменатия бързомер от колега от форума и Уивър адаптор за мерната планка от ВАЯ. Всичко заспа, но крастата в мен, не. Та исках и по-надалеко да фъргам та затова си и взех нарезно, за което рано или късно и ти ще стигнеш дотам... Публикувано изображение
Поздрави!

0

Потребителя е офлайн   Радослав97 

• Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Регистр: 13.12.16
Колега и аз имам същото оръжие турско но ммого добро и съм се спрял на бушнела посочен по горе ...възможно ли е на главата да се напраеят лястовичи опашки а д ане е на релсата защото никак не ми харесва
0

Потребителя е офлайн   Lubo1 

• Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Регистр: 08.12.08

Виж мнениетоРадослав97 написа на 09.01.2017 - 07:45 AM :

Колега и аз имам същото оръжие турско но ммого добро и съм се спрял на бушнела посочен по горе ...възможно ли е на главата да се напраеят лястовичи опашки а д ане е на релсата защото никак не ми харесва

Възможно е, но трябва да се направи от оръжейник и то само ако позволява цевната кутия. При МР-то няма проблеми за Турското незнам. Като цена е около 100лв.
0

Потребителя е офлайн   Lubo1 

• Lyubo1
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Регистр: 08.12.08

Виж мнениетоPetko_67 написа на 26.10.2016 - 17:00 PM :

На снимката 2 и 3 ме интересува монтажа.Знам че е уивър но къде да си го поръчам.Ако може линк.
Благодаря.

На втората снимка монтажа е мой а третата бързомера се монтира в/у мерната планка директно. Този от втората снимка се дупчи мерната планка и се прави резба а другият само се стяга нищо не се дупчи.
0

Сподели темата:

• (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни