БГ Лов Форум: Мнения за Browning X-Bolt - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Мнения за Browning X-Bolt притежателите да си кажат мнението

#1
Потребителя е офлайн   vilqn_milchov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 387
  • Регистр: 30.10.10
Здравейте колеги, преди година две се докоснах до тази пушка в един магазин и ме грабна от веднъж. Фен съм на марката, имал съм Long Trac имам и Maxus, та сега съм луднал по тоя X-Bolt.
Изчетох каквото имаше написано из форумите, но не ми е достатъчно. Искам да чуя притежател на това оръжие, да го критикува и хвали! ;) Калибъра на който съм се спрял е 308!
За оптика клоня към nikon monarch 5 2-10x50
Пушката ще се ползва както за хищници, така и за свински лов! Ще се радвам ако някой сподели своето мнение тук в темата.
0

#2
Потребителя е офлайн   stas113 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 131
  • Регистр: 13.09.08
Оръжието е подходящо за по-ниски ловци.Топчето на болта не е удобно , реших проблема като купих гумено топче за болта от РБА.Понеже е по масивно болта много леко се отваря.Уивър базите нямат перфектна съосност , това го излекува Шамана с един моноблок на който сложих НИКОН МОНАРХ 1-4х24.Пушката е много лека(3,070незаредена) и маневрена.
0

#3
Потребителя е офлайн   levyleo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 240
  • Регистр: 22.12.15
Щом те е грабнала, защо питаш дървените философи тук?! Оръжие така се купува, гледай на теб да ти хареса. Ако има възможност пробвай зареждане, спусък и скачай... То и аз съм така: питам, чета мнения всакакви и накрая пак върша квото съм си наумил първоначално:)
0

#4
Потребителя е офлайн   levyleo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 240
  • Регистр: 22.12.15
Акотърсиш кураж ето: взимай я.
0

#5
Потребителя е офлайн   vilqn_milchov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 387
  • Регистр: 30.10.10
Да ти кажа колега, май наистина чакам някой да ме окуражи! Имам колеги с Тика които викат: "Махни се с тоя боклук"! и ме вкарват в шах и мат :o
0

#6
Потребителя е офлайн   Трендафилов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.08.15
Що не видиш HAENEL J?ger 10!
0

#7
Потребителя е офлайн   stas113 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 131
  • Регистр: 13.09.08
Важно е карабината като я прикладваш да ти е удобна , другото са подробности.Моята е в 30-06 и не бих я сменил за друга болтова.
0

#8
Потребителя е офлайн   sinko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 120
  • Регистр: 31.10.09
Малко късно мнение и от мен.Аз също притежавам х болт втора карабина ми е.вземах я от ръка впечатленията ми са много добри ,болта сравнително бързо зарежда ,лека пушка подходяща за дълги ловни излети ,отката е почти не забележим останах учуден когато пострелях за пръв път и накрая спусъка е страхотен с къс ход което прави изстрела точно в искания момент. За недостатък май не се сещам но едва ли ще има недоволни от точноста.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни