БГ Лов Форум: СЛУКАТА НА МАШЕВ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

СЛУКАТА НА МАШЕВ ЕДНО ЧАКАЛЧЕ ЗА ЗАКРИВАНЕ НА ГОДИНАТА

#1
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Днес на обяд в 11 30 ми се усмихна шастието,със свирка за чакали успях да привикам един охранен и да го отстрелям в движение на около 45 метра!!! ще се пробвам да кача и клипче !!! това е линка на клипа във vbox7. http://www.vbox7.com/play:1308860f67 пожелавам на всички колеги сука през новата година!!!
0

#2
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Ето и малко снимки 30 минутното чакане си засужаваше!!!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2014-12-28 13.25.14-1.jpg
  • Прикачено изображение: 2014-12-28 11.27.53-1.jpg

0

#3
Потребителя е офлайн   Християн Христов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 269
  • Регистр: 12.04.11

Виж мнениетоmashew написа на 28.12.2014 - 14:43 :

Ето и малко снимки 30 минутното чакане си засужаваше!!!

Браво колега страхотна слука.
Слабият не може да прости. Опрощението е качество на силния!
Лошият човек е като въглен - ако не те опари, ще те очерни!
Дори и в края на една грешка, човек достига до една нова истина!
0

#4
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
;)
0

#5
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
много сам доволен от себе си този ден защото изстрела беше много труден за секунда трябваше да пусна свирката да прикладвам поведа и стрелям защото ме усети чакаленкото дайе изстрела го произведах когато минаваше през храст и вече влизаше в гората!!! тръгнах да го прерследвам защото бях сигурен че или сам го ранил или е доло.... доволен сам и от излета напълни ми се душата и не мога да повярвам че с тая дървена свирка измамих това хитро животно да излезе от укритието си и да доиде при мен!!! пожелавам на всеки колега да изпита това чувство !!!
0

#6
Потребителя е офлайн   Док 

  • ДБД
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 4527
  • Регистр: 31.12.09
Сложи и една върва, така няма да се чудиш къде да я оставиш като дойде момента . С вървата ще я държиш на топло в пазвата си, щото е със закрит платък и зимата замръзва от влагата на издишания въздух, ако е на открито ... Свиркай умерено, щото твърде бърже свикват, а изтървеш ли го на свирка, бъди сигурен, че няма дойде повече пък може и потомството да научи ... Ако ги има много в района, не е проблем, щото конкуренцията за мръвка голяма и лесно излизат . Проблема идва когато са кът и тогава стават доста мнителни ... Сега зимата, за мен е най добрия сезон за лов със звук така, че ти си на ход :D/> ..
М/у другото, да не съм голословен само ще отбележа, че имам няколко подобни свирки от няколко години .. , както и хване ли тая краста, зор пуска ... :cheers2:/>
0

#7
Потребителя е офлайн   Християн Христов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 269
  • Регистр: 12.04.11

Виж мнениетоmashew написа на 28.12.2014 - 20:56 :

много сам доволен от себе си този ден защото изстрела беше много труден за секунда трябваше да пусна свирката да прикладвам поведа и стрелям защото ме усети чакаленкото дайе изстрела го произведах когато минаваше през храст и вече влизаше в гората!!! тръгнах да го прерследвам защото бях сигурен че или сам го ранил или е доло.... доволен сам и от излета напълни ми се душата и не мога да повярвам че с тая дървена свирка измамих това хитро животно да излезе от укритието си и да доиде при мен!!! пожелавам на всеки колега да изпита това чувство !!!

Колега това ще ти остане един вероятен спомен ;)
Слабият не може да прости. Опрощението е качество на силния!
Лошият човек е като въглен - ако не те опари, ще те очерни!
Дори и в края на една грешка, човек достига до една нова истина!
0

#8
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13

Виж мнениетоДок написа на 28.12.2014 - 22:13 :

Сложи и една върва, така няма да се чудиш къде да я оставиш като дойде момента . С вървата ще я държиш на топло в пазвата си, щото е със закрит платък и зимата замръзва от влагата на издишания въздух, ако е на открито ... Свиркай умерено, щото твърде бърже свикват, а изтървеш ли го на свирка, бъди сигурен, че няма дойде повече пък може и потомството да научи ... Ако ги има много в района, не е проблем, щото конкуренцията за мръвка голяма и лесно излизат . Проблема идва когато са кът и тогава стават доста мнителни ... Сега зимата, за мен е най добрия сезон за лов със звук така, че ти си на ход :D/>/> ..
М/у другото, да не съм голословен само ще отбележа, че имам няколко подобни свирки от няколко години .. , както и хване ли тая краста, зор пуска ... :cheers2:/>/>

Аз излязах на майтап с тая свирня и то по обяд ама то кът му е писано на човек!!! Знам че надвечер има повече слука с тия примамки ама нали си продадох оптиката иии нямам избор. Незнам дали допуснах грешка но като го убих си го натоварих и си тръгнах-не вярвах след изстрела да дойде друг.
0

#9
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
За свиренето на около 10-15 мин свиря 2-3 пъти по 10-15 секунди . Не че съм го чел някъде ами така ми е дошло от вътре.
0

#10
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Ето от днес на ход ми излязаха две лисани ама само едната успях да убия на около 120-30 метра

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2015-02-07 19.07.15.jpg

0

#11
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
ето и клипчета след изстрелите как се качват по стената бях изумен напражо не можех да повярвам!!!http://www.vbox7.com/play:d026219546 и след като я намерих каде е паднала напражо не мога да повярвам на това разстояние че я умерих на механичен мерник http://www.vbox7.com/play:fe9632c20e
0

#12
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Колеги чесно днес много се изкехих такъв изстрел пожелавам на всеки
0

#13
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
http://www.vbox7.com/play:d026219546 не знам защо този клип не се качва
0

#14
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
днеска взех още един скалп и опашка :P
0

#15
Потребителя е офлайн   niki 50 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 257
  • Регистр: 11.12.13
Ей,Машев великан си!
0

#16
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Що съм великан ве брато само 172 съм :-) сгурно е от камерата :-) :-):-). Базикам се предполагам какво имаш предвид. Брагодаря.
0

#17
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
За лова на хишници разбрах едно,там трябва да си тъп и упорит!!! Не трябва да се справяш само с издебването на хишника което трябва да отбележим като никак лека задача ами и с мрънкането в къщи :-) /от жените / а и в ловното като споменем за белжка ,изказването на колеги след лов ,а как да има нещо той оня е избил всичко :-):-):-):-):-) също така и кучия студ и т.н. ааа и да не забравяме присмеха от колегите на който често ставаме свидетели аве ко ги биеш тез бълхари.Това е истинския лов лова на хишници най не благодарен но най истински защото там не го правиш за месото а заради самия лов.
0

#18
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Ето от днес изстрелно разсстояние 20-25 метра гъсталак общо за деня до обяд 3 броя чакали!!!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2015-02-22 11.00.04-1.jpg

0

#19
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
Ето още един чакаларус изкаран от служба от мен с 4/0. а иначе до обяд с колегите от Овчарово паднаха 2 броя. Днес го пишем отличен.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2015-02-22 10.59.43-1.jpg

0

#20
Потребителя е офлайн   mashew 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 831
  • Регистр: 12.08.13
постреляхме малко

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 2015-08-22 11.06.50.jpg

0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни