БГ Лов Форум: Pulsar DIGEX N455 има ли ги в България. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Pulsar DIGEX N455 има ли ги в България.

#1
Потребителя е офлайн   lacho_ganev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 14.01.09
https://www.youtube....h?v=3XUhCEVWCC4
0

#2
Потребителя е офлайн   luubo 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 11.12.10

 lacho_ganev написа на 30.10.2019 - 13:44 :


Вече да, но още нямат цена
0

#3
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Каде ги има колега?
0

#4
Потребителя е офлайн   Пламен Миланов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 168
  • Регистр: 04.05.13
Кога ще имат Цена?
0

#5
Потребителя е офлайн   luubo 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 11.12.10
В алексис София имат 1 бр тестов .Очакват ги някъде през февруари и днес не казаха цена .
0

#6
Потребителя е офлайн   trol4e 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 581
  • Регистр: 11.08.08
Купих го от магазина им във София.. перфектен е.. страхотно се вижда и без подсветката
0

#7
Потребителя е офлайн   asti 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 437
  • Регистр: 02.12.10
Ако може да направиш и постниш някоя друга снимка как се вижда на различна дистанция ще е супер. ЧЕ нали знаеш рекламите са си реклами.
0

#8
Потребителя е офлайн   lacho_ganev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 14.01.09

 asti написа на 01.02.2020 - 03:52 :

Ако може да направиш и постниш някоя друга снимка как се вижда на различна дистанция ще е супер. ЧЕ нали знаеш рекламите са си реклами.


и аз чакам с нетърпение реални сникки
0

#9
Потребителя е офлайн   bobi8603 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 74
  • Регистр: 18.12.08
https://m.youtube.co...h?v=AKyAOsTu91c
0

#10
Потребителя е офлайн   trol4e 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 581
  • Регистр: 11.08.08
във края на седмицата ще кача снимки... но да си кажа честно.. при пълен крак.. се вижда невероятно добре и на далече... а някой близо до Правец... да заповяда да се увери
0

#11
Потребителя е офлайн   trol4e 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 581
  • Регистр: 11.08.08
https://youtu.be/4ElX2gTbyiU
0

#12
Потребителя е офлайн   lacho_ganev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 14.01.09
Виж кой е отворил темата и на коя дата, същият се е интересувал даже и в Алексис е звънял. Матриците на Digeksa i Digisait N455 са еднакви, през вторият съм гледал и за мен не е нещо кой знае какво и му трябва допълнителна подсветка, за да се справя до 200м., а това в сайта че го дават 500-550м. никак не е вярно. Просто действителността не е това от рекаламите.
0

#13
Потребителя е офлайн   trol4e 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 581
  • Регистр: 11.08.08
Колега, не знам през какво си гледал... ела и виж през моя... без никакви допълнителни глезотии... до около 500м. съм гледал... перфектно се вижда.. . а относно 200стате...на тези метри.. може и със изтрел да ти се развържат връзките на чепиците????... не говорете без да сте гледали... а чули.. даа от завистливи овчарчета.. всичко може да чуеш.. това е..

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Screenshot_20200207_132608_com.huawei.himovie.overseas.jpg
  • Прикачено изображение: Screenshot_20200207_132555_com.huawei.himovie.overseas.jpg
  • Прикачено изображение: Screenshot_20200207_132631_com.huawei.himovie.overseas.jpg

0

#14
Потребителя е офлайн   borislav123 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 396
  • Регистр: 01.11.11
Здравей колега. Много слука с новата придобивка.Да споделиш за твоя уред. На каква цена го взе и може ли да се ползва като дневна оптика. Не съм много запознат с нощните прибори . Имам монокъл за нощно виждане ,но ми се ще да взема и нещо с което да стрелям без да ползвам фенер.
0

#15
Потребителя е офлайн   trol4e 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 581
  • Регистр: 11.08.08
Здравейте, спокойно можеш да го ползваш и през деня.. няма проблем.. сега чакам Шамана да ме зарадва със монтаж за Браунинга ми.. и попвам тестове и настройки..ще кача сниимки.. клипове.. стрелях и на оригиналния монтаж... няма проблеем.. супер си е.. но малко несериозно беше.. все пак съм решил със новия монтаж да правя.. както и каквото трябва. Иначе го купих от магазин Алексис във София, много точни и отзивчиви са всички там..предложиха ми хърватски монтаж за който дават гаранция за повтаряемост.. Русан май беше.. 2449 май беше цената на витрина... малко отстъпка... и всичко и всички бяхме доволнии????..
0

#16
Потребителя е офлайн   borislav123 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 396
  • Регистр: 01.11.11
Благодаря за информацията колега. Значи не е проблем да се ползва и като дневна оптика. С какво увеличение е и удобна ли е за стрелба и през деня.
0

#17
Потребителя е офлайн   asti 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 437
  • Регистр: 02.12.10
Преди време имах дигитално нощ и ден "ATN X-Sight II HD 5-20X" обаче си имаше квадрати, спрямо увеличението квадратите ставаха по големи, което някак не ми допадаше. Интересно ми е дали при Pulsar DIGEX N455 има подобни квадрати или си гледа по чисто?
0

#18
Потребителя е офлайн   lacho_ganev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 14.01.09
Щом ползва цифров зуум ще има, според мен, затова е важно началното увеличение да е от 3-4 нагоре.
0

#19
Потребителя е офлайн   rokoko15 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 180
  • Регистр: 07.07.11

 asti написа на 12.02.2020 - 15:10 :

Преди време имах дигитално нощ и ден "ATN X-Sight II HD 5-20X" обаче си имаше квадрати, спрямо увеличението квадратите ставаха по големи, което някак не ми допадаше. Интересно ми е дали при Pulsar DIGEX N455 има подобни квадрати или си гледа по чисто?

Извинявай колега, за какви квадрати става дума че, нещо не стоплям. Питам понеже аз ползвам "ATN X-Sight II HD 5-20X".
0

#20
Потребителя е офлайн   lacho_ganev 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 14.01.09

 rokoko15 написа на 25.08.2020 - 10:19 :

 asti написа на 12.02.2020 - 15:10 :

Преди време имах дигитално нощ и ден "ATN X-Sight II HD 5-20X" обаче си имаше квадрати, спрямо увеличението квадратите ставаха по големи, което някак не ми допадаше. Интересно ми е дали при Pulsar DIGEX N455 има подобни квадрати или си гледа по чисто?

Извинявай колега, за какви квадрати става дума че, нещо не стоплям. Питам понеже аз ползвам "ATN X-Sight II HD 5-20X".


въпросните квадрати са пикселите на екрана през който гледаш. все едно си направил снимка с телефона и като я увеличиш на макс се виждат. образа се размазва.
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни