БГ Лов Форум: Реднно ли е - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Реднно ли е

#1
Потребителя е офлайн   rosito8209 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 650
  • Регистр: 11.07.12
Колеги членувам в ловна дружинка,която няма територия за едър лов по незнайни за мен причини,спорет мен нее нормално при положение че всички дружинки около нас имат ловища за едър ловкъм кого трябва да се отнесе въпроса така че да имаме и ние територия за едър лов?
0

#2
Потребителя е офлайн   petkata007 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1581
  • Регистр: 05.12.10

 rosito8209 написа на 12.09.2014 - 05:33 :

Колеги членувам в ловна дружинка,която няма територия за едър лов по незнайни за мен причини,спорет мен нее нормално при положение че всички дружинки около нас имат ловища за едър ловкъм кого трябва да се отнесе въпроса така че да имаме и ние територия за едър лов?

Редно е колега ако такъв ви е късмета .Ако няма как да създадете условия при вас за едрия лов то наблегнете на повече грижи за дребния дивеч , разменяите си гостувания с колегите от съседните дружинки .
Друг начин май няма .
0

#3
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13

 petkata007 написа на 12.09.2014 - 06:02 :

 rosito8209 написа на 12.09.2014 - 05:33 :

Колеги членувам в ловна дружинка,която няма територия за едър лов по незнайни за мен причини,спорет мен нее нормално при положение че всички дружинки около нас имат ловища за едър ловкъм кого трябва да се отнесе въпроса така че да имаме и ние територия за едър лов?

Редно е колега ако такъв ви е късмета .Ако няма как да създадете условия при вас за едрия лов то наблегнете на повече грижи за дребния дивеч , разменяите си гостувания с колегите от съседните дружинки .
Друг начин май няма .

Да, Петьо, и според мен това е единствения вариант на колегите! Поздрави ! Захариев
0

#4
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08

 rosito8209 написа на 12.09.2014 - 05:33 :

Колеги членувам в ловна дружинка,която няма територия за едър лов по незнайни за мен причини,спорет мен нее нормално при положение че всички дружинки около нас имат ловища за едър ловкъм кого трябва да се отнесе въпроса така че да имаме и ние територия за едър лов?


А имате ли едър дивеч /д.прасета/ на територията си. Няма начин дивеча от съседните дружини да не преминава през вашата територия, при положени от вас подходящи грижи и условия. Какво сте показали на таксацията, ако не сте преброили нито едно д. прасе, няма да имате лов на такова.
0

#5
Потребителя е офлайн   rosito8209 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 650
  • Регистр: 11.07.12
Благодаря ви за отговорите,идеята ми по скоро бе възможно ли е да се разменя ловна територия
0

#6
Потребителя е офлайн   Л_овец 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 858
  • Регистр: 26.03.14

 rosito8209 написа на 13.09.2014 - 21:11 :

Благодаря ви за отговорите,идеята ми по скоро бе възможно ли е да се разменя ловна територия


Някога може и да си ходиш на лов където поискаш.Някога!Може би!Ако станем нормална държава,може и лова ни да стане нормален.За сега няма шанс.Едни хора са захапали кокала и пускане няма.Търсиш си приятели които имат само едър лов,те те канят,ти пък ги каниш на пилци и проблема ти е решен.Успех :D
0

#7
Потребителя е офлайн   rosito8209 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 650
  • Регистр: 11.07.12
Благодаря на всички това с гостито е ясно,явно щетрябва да свиквам.Темата може да бъде заключена!
0

#8
Потребителя е офлайн   Антон Радославов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 140
  • Регистр: 20.01.13

 Л_овец написа на 15.09.2014 - 12:52 :

 rosito8209 написа на 13.09.2014 - 21:11 :

Благодаря ви за отговорите,идеята ми по скоро бе възможно ли е да се разменя ловна територия


Някога може и да си ходиш на лов където поискаш.Някога!Може би!Ако станем нормална държава,може и лова ни да стане нормален.За сега няма шанс.Едни хора са захапали кокала и пускане няма.Търсиш си приятели които имат само едър лов,те те канят,ти пък ги каниш на пилци и проблема ти е решен.Успех :D/>

Много си прав колега,лова стана изкуствен,няма нищо общо с това де е било преди,точно тия де са захапали кокала е......майката на всичко,раздадени са сумати площи под аренда де се ловува целогодишно и се размятат куфарчета с пари,а в същото време обикновените ловци са лишени от площ,дивеча им се улавя а други стрелят за кеф в оградена площ......поне на това съм свидетел
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни