БГ Лов Форум: Вредите от нещото наречено лов по български върху едрия дивеч - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Вредите от нещото наречено лов по български върху едрия дивеч

#21
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Когато се намерят пари и воля да се разсели дивеч, """"""""""""""""""""""баш ловците""""""""""""""""""""""""""""""" това и чакат. Почват ги от рано. Да не вземат да се възпроизведат случайно.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#22
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09
Мога да се съглася с т3.Откакто взеха да сеят всичко , има и движение на дивеч,тея па дивеч нямало :lol:
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#23
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоrado.72 написа на 12.04.2016 - 17:43 :

Мога да се съглася с т3.Откакто взеха да сеят всичко , има и движение на дивеч,тея па дивеч нямало :lol:/>

Към пустите поля се отнасят и привидно цветущите, засадени с културни растения, но така обработени с химия, че се превръщат в ткапан за дивеча. Отровен капан. И това са немалък процент от посевите в страната. Например рапицата така се пръска че зайците измират до крак.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#24
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Снощи изядох едно зайче...

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#25
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 13.04.2016 - 08:49 :

Снощи изядох едно зайче...

Б.С.Б.



Ей ся загуби пипи като коалиционен поддръжник в борбата срещу бракониерството и толерастията бай Сабри.
0

#26
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Бай Сабри се ебава с вас и с право. :D
Подиграва ви се на толерастийката с толерастки пинизи. Прегледайте му постовете по разните теми какво е изял вчера и ще разберете майтапа.

Бай Сабри десятка.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#27
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоpiri написа на 13.04.2016 - 23:17 :

Бай Сабри се ебава с вас и с право. :D/>
Подиграва ви се на толерастийката с толерастки пинизи. Прегледайте му постовете по разните теми какво е изял вчера и ще разберете майтапа.

Бай Сабри десятка.


Снощи нищо не съм ял ! :lol:

Б.С.Б.
Бай Спамажията /Боюндрука/ ;)
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#28
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
:D
някои със селски произход се хвалеха с кифтета наскоро и това не е спам щот са от наште. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#29
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 07:03 :

:D/>
някои със селски произход се хвалеха с кифтета наскоро и това не е спам щот са от наште. :D/>

ПирOFF,да вземеш да пуснеш една тема- ,,Влиянието на нещото, наречено БГ лов, върху ловците'' ?!
Може да помогне за по-ранното пенсиониране...

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#30
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
НОРМАЛЕН ЛОВ НЕНОРМАЛЕН ЛОВ

попълва се бележка, прави се инструктаж... предсидателя вика я се подписвайте да ви мамата :D/>
дружинката излиза в проятелска атмосфера... дружинката се събира и се почват скандалите
ловува се на ход ... с жипки, ловците се стоварят на пусиите като торби с картофи
кучетата са не много на брой но с качества... всеки води по някоя мастия, предимно от породата турско гонче
след първата гонка има прасе или нищо... след първата гонка е скървавена някоя сърна - нека я ядат лисиците
след първата гонка кучетата общо взето са на линия ... както е имало 20 кучета така има две тип нищо не гонещи
гоначите излизат и казват какво са видели... гоначите излизат а единия се върти - как да си прибере сърненцето скрито
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#31
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Уважаеми съфорумци, как може да се примирявате да участвате в ненормален лов и да го толерирате??? Това е все едно на световното първенство по художествена гимнастика да пуснете Гацо Бацов. А на световното по рап - Цеко Сифоня. :D :D :D

А сред ловната научна общност - АКАДЕМИК :D Жорето
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#32
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 19:15 :

Уважаеми съфорумци, как може да се примирявате да участвате в ненормален лов и да го толерирате??? Това е все едно на световното първенство по художествена гимнастика да пуснете Гацо Бацов. А на световното по рап - Цеко Сифоня. :D/> :D/> :D/>

А сред ловната научна общност - АКАДЕМИК :D/> Жорето


Ти.....место да плюеш по Жорето .... Гошето......Ването......по убаво си кажи тука пред сите къф си ?
Ловец......психолог.......еколог.....?
Не за друго , ма да знаем кво да пущаме като снимков мАтрял и пр.пр.
0

#33
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 13.04.2016 - 23:17 :

Бай Сабри се ебава с вас и с право. :D/>
Подиграва ви се на толерастийката с толерастки пинизи. Прегледайте му постовете по разните теми какво е изял вчера и ще разберете майтапа.

Бай Сабри десятка.

Че то и това е частица от лова бре ... бъзици и майтапи !
В събота нали имаше лов на зайци подземници .... и като ги зачатках с автомата , бам , бам 20 парчета ... веднага взимам каса бира и като седнах на касата :chugger: а те нали едни такива мънички пухкавки .... и заек , бира , заек , бира ... та, тия дето бай ти Сабри ти разправя, че ял е ясно , ама защо не каза как е дъвкал еленска пъстърмица и как му е било трудно преглъщането с червено вино , а ?!
Не ти ги разказва , за да не ти развали изградения образ на вегетарианец :light-bulb:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#34
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#35
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 19:15 :

Уважаеми съфорумци, как може да се примирявате да участвате в ненормален лов и да го толерирате??? Това е все едно на световното първенство по художествена гимнастика да пуснете Гацо Бацов. А на световното по рап - Цеко Сифоня. :D/> :D/> :D/>

А сред ловната научна общност - АКАДЕМИК :D/> Жорето

1 Формулирай, що е то нормален лов на дребен местен , прелетен и едър дивеч !
2 Формулирай, що е то ненормален лов в България !
3 Какъв е правилният начин за регулиране популацията на хищниците ?!
Като си го изясниш първо на себе си , после пиши тук ... за да ни просветлиш всички и чак тогава раздавай титли .
В онази тема със снимковия материал , май единственото нещо което познаваш, са кутиите от цигари :lol:
Пири, ловът братче ти е тъмна индия .... и няма нищо общо с книжките за млад ловец , Хоби ТВ и другите рекламни простотии от ловните ТВ канали ...
Та , ако искаш .... лекичко понамали парата , отговори на 3-те точки , защото много си ми лесен :P ... игнорирам те от раз и няма да ти чета прастотиите .

пп И от днес преди академик , пишеш Батко Ми ЖорЕто Академика ... а ако слушкаш , ще те поканя в офиса и сам ще прочетеш какъв е надписа на табелата на входната врата B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#36
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#37
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
от лов на хищници пък хептен не разбираш, нали скоро направи сефтето. Такъв самохвалко като теб да не може една снимка на хищник да качи.
Като удариш няколко хищника ке ти хареса и може и да станеш хищничар па и да ти дават бележки за вреден. Щото сега никой от сдружението не ти вЕрва. Затова се налага да се уреждаш с бележка псевдо псевдо научна.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#38
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
ето ти пример за истински моменти в лова, който едва ли ще разбереш щото нали знаеш една свиня като и предложат избор между басейн и гьол тя отива в гьола.

И ето как половин или един час по-късно колибата в лозенцето на Киро събра всички.
Вътре имаше сухи дърва и Киро беше разпалил огнището. Дрехите му и дрехите на режисьора бяха прострени пред него и от тях се издигаше па?ра. Всеки пристигнал събличаше своите дрехи и ползваше както за тях, така и за себе си предимството на по-мокър от предния.
Единствен Кольо Пенев, когато дойде и неговият ред да си съблече дрехите, та да изсъхнат на клечки пред огъня или окачени по издадените камъни от зида на огнището, единствен той от седмината се посуети в тясното място, свали само шубата, станала десет кила от дъжда, и остана така, загледан в убития заек до входа.
— Я направете на човека място до огъня — каза един от писателите.
— Ето аз вече съм сух и бездруго — каза режисьорът и стана. — И се натоплих чудесно.
Той беше сух наистина, но от дрехите му все още се издигаше па?ра — затова остана гол, както си беше.
— Ела тука, тука ела — рече Киро на Кольо Пенев и също се отмести от огнището.
И другите се размърдаха — за Кольо Пенев остана цялото огнище открито.
— Ама чакайте бе — рече той. — Стойте си кой какво беше. Кольо Пенев го е валяло, валяло…
Той обясни, че му е горещо и той, както е мокър, е екстра, но те го избутаха сам пред огнището. От ризата почна да се издига па?ра, също и от панталона — само минута по-късно човекът стана подобен на самодива, която в бял облак се появява от нищото или пък тъй си отива. Един от писателите го видя по този начин и каза:
— Ей, Кольо, ти като някоя самодива така, майка му стара. В бял облак се появяваш от нищото. Или пък ще изчезваш, а?
— Абе той си пада малко циркаджия — рече Киро.
— Че то нали тъй — въздъхна Кольо Пенев. — Нали тъй всичките идем от нищото. И там си отиваме де.
Той погледна голия човек, на когото говореше, и се усмихна засрамен.
— Айде де — рече Киро. — Сваляй това пране от себе си.
— Аз и така ще изсъхна — каза Кольо Пенев.
— Ами съхни, както искаш — рече Киро, седна върху коловете и сложи раницата пред себе си. — Аз викам сега да закусим.
И другите започнаха да вадят нещата за ядене, след малко в средата на колибата, на земята, върху вестници, пошчета и кърпи, се появи шарената ловджийска трапеза. Гостите носеха разни красиво опаковани деликатеси, някой пусна шише, да обикаля. Ракията бързо започна да издува говора на мъжете в колибата — както сутринта някой издуваше хълмовете отвътре.
— Това пък какво е? — попитаха, когато Киро измъкна изпод една плоча двулитров буркан с нещо. — Сирене или кисело мляко?
— Не е сирене — усмихна се генералът. — Те го квасят тук през април, а пък сега го ядат, през ноември.
— През май го квасим — рече Киро. — И не тук, а там. Ти нали знаеш.
— Да — каза генералът. — Квасят го горе, на най-високия връх на планината.
— Ами то как стои толкова време? — попита един от писателите.
— Че де да го знам — рече Киро. — Стои. Опитай го, да кажеш дали се е развалило.
Писателят опита киселото мляко с върха на лъжицата, после повтори, като я напълни колкото може, постоя така малко и се плесна по челото, без дума да каже. След него опита и режисьорът, повтори с лъжицата и почти извика: „Не може да бъде!“ Нататък опитваха всички, а Киро се смееше като дете.
Шишето с ракията свърши, извадиха друго. Красивите опаковки на деликатесите тъй си стояха небутнати, докато един от писателите обираше с къшей останалото млекце по буркана.
— Тои е по? майстор от мене — рече Киро, като погледна Кольо Пенев, та се нагърби в кьошето и извади втори буркан изпод плочата. — Той как го кваси…
— Кой, самодивата ли? — каза някой и всичките с пълни уста се разсмяха.
— Я стига сте будалкали човека — каза генералът. — Може пък да го е срам да се съблече.
— А? — рече Кольо Пенев и го погледна за пръв път подробно.
Той наистина се срамуваше. Беше изпитал едно неочаквано чувство на свян още преди няколко дена, когато чу от Киро какви гости ще дойдат в неделя. То се повтори по-силно и сутринта, при запознанството с големците. Но това неочаквано чувство на свян вече напълно го издъни отвътре, когато влезе в колибата и ги видя така голи.
Така той не откриваше нищо писателско у тези стари момчета, насядали кой както намери върху коловете и дръвцата в колибата. Нищо особено режисьорско и генералско. Нито по думите, позите, дрехите, издишващи па?ра, космите по краката, босите пръсти и слабините. Но като знаеше, че са такива? И затуй гледаше толкова дълго скучния нему убит заек, проснат небрежно до входа.
Ракията пак стигна до Кольо Пенев, той отпи още две глътки и повтори:
— А?
И още веднъж ги огледа подробно. Стари момчета. Голи и мокри. Усмихнати просто. Заети с хляба, ракията и лука. Омазани до ушите с кисело мляко. Прострели ръце и краха към пушливото сладко огнище. Унесли очи към жарта, зажумяващи от дима на цигарата — родени от майки и смъртни момчета.
— Абе как няма да ме е срам — рече Кольо Пенев. — Да се събличам гол пред такива хора!
— Ти пък какво приказваш сега? — сепна се генералът. — Хора като хора!
— Знам аз — рече Кольо Пенев. — Хора като хора, ама… Тоя свят нали баш по такива хора се мери. Не по мен и по Киро.
— Какво искаш да кажеш? — попита един от писателите.
— Ами това. Например България сте вие, не съм аз. Вие… Айде сега, Кольо Пенев не е расъл в саксия.
— Киро — каза режисьорът, — напред ти споменах, когато слушахме кучето, че това ми е напълно достатъчно. А пък то имало още. Да знаете… колко добре стана, че заваля.
— Абе добре, добре — каза един от писателите, — обаче човекът си стои с дрехите мокър и това няма да е добре.
— Срам го е човека — каза друг — и това си е.
— Че ме е срам, срам ме е — рече Кольо Пенев. — Ама не от мене си, ами от вас, искам да кажа.
— То има защо — каза друг от писателите и като си разбираше сам какво мисли, изведнъж се разсмя единично и силно.
Кольо Пенев отпи още две дълги глътки от шишето, чието съдържание стопяваше неприятното притеснително чувство у него, развърза учкура от кабел, който му служеше за колан, и ето че издишващите бяла и безкрайна па?ра панталони най-сетне се смъкнаха. После Кольо Пенев свали ризата, долните дрехи, окачи ги по клечките и зида на огнището, та се изправи и се обърна.
Киро, за когото организмът на Кольо Пенев не беше никаква тайна, се изсмя силно и предварително. Набитите очи на писателите, режисьора и генерала с пределна яснота откриха веднага, че този Кольо Пенев е вероятно последният мъж из Европа, който би се срамувал от голотата си.
— Щом е толкова зор — рече Кольо Пенев, — нека и аз да поизсуша дрипите. Къде замотахте шишето?
— Тука, тука — казаха почти всички едновременно и две шишета моментално се вирнаха към тежката му кафява ръка.
Дъждът отвън валеше със същата сила и постоянство. До входа на колибата в лозето заекът зяпаше с мъртвото си око към небето, което тази сутрин беше видял за последно. Дрехите изсъхнаха и момчетата си ги облякоха отново. Есенно къс, денят изтичаше бързо, но от сладките приказки — и безкрайно.
Времето се оправи следобед, когато гостите и двамата селяни трябваше да се разделят.
Онзи от писателите, който излезе пръв от колибата, каза: „Абе то сега пак става да се разходим. Ето тук даже виждам и дири на заек. Минал е съвсем скоро, защото дъждът иначе щеше да ги размие. Само че къде отидоха кучетата?“
Тогава излязоха и другите, видяха дирите на заек и потвърдиха единодушно, че заекът е минал съвсем скоро.
Малко по-късно, изправен като орел върху тревистия ръб на нощвите, Кольо Пенев изсвири. Кучетата пристигнаха и завъртяха опашки. Първо певецът и неговата дъщеря звяр. После синът му звяр и специалното мъничко кученце на режисьора.
— Вече не се давят, както сабалем — рече Киро. — Като ги гледам така.
— Възможно е — каза след колебание режисьорът.
И всички продължиха надолу.
По пътя един от писателите каза на режисьора:
— Само едно нещо не знаем двамата с тебе.
— Кое?
— Че Кольо Пенев и Киро са истинската България. Не ние.
— О, какъв ден! — каза след малко мълчание режисьорът. — Господи, какъв ден…
Надолу към колите общият разговор продължи в тази насока, дори Киро и неговият свенлив приятел Кольо Пенев внесоха в този общ разговор своето скромно и притеснително участие. И бяха щастливи — седмината, — че ето, лов не е станал, но нали те са усетили всичко? И то си беше така.
Без простата истина, че заекът, чиито дири видяха накрая, беше прекарал целия ден до колибата, на метър от тях, заслушан в тях — също тъй търсил подслон от водата.
И без живата, също така прясната истина, че кучето звяр и специалното кученце на режисьора бяха по свой път преодолели принципа за различие на породите и бяха се любили целия ден във валежа — колкото могат.
И още без една велика стара истина, че този свят, естествено, се мери по своите изтъкнати личности — вождове и писатели, и режисьори, и генерали, но тези изтъкнати личности винаги и най-много се въдят из тези колиби в лозята.
В самия край на деня, когато ръкостисканията от сутринта се повториха, сега за довиждане, и гостите се загледаха в гърбовете на двамата селяни, в мокрите кучета, в хълма с лозята — белите каменни зидове, зелените взривове от плод, ядка и семе, череши със стволове за оръдия, — дойде мигът на истински пълното усещане, което мълком ги изду чрез кръвта им.
Усещането, че само по тази шарена черга може да се пътува безкрайно — наистина до самото небе
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 15.04.2016 - 06:16 :

от лов на хищници пък хептен не разбираш, нали скоро направи сефтето. Такъв самохвалко като теб да не може една снимка на хищник да качи.
Като удариш няколко хищника ке ти хареса и може и да станеш хищничар па и да ти дават бележки за вреден. Щото сега никой от сдружението не ти вЕрва. Затова се налага да се уреждаш с бележка псевдо псевдо научна.
Хе хе хе ... абе малоумник , бележки мога да взимам всеки месец от годината , а дали ще качвам снимки или не , е лично моя работа !
Ти освен да дрискаш по темите и да мастурбираш друго можел ли ?!
Кажи на майка ти да те заведе на лекар , че .... наскоро едно момченце с твоите страсти починало след поредната серия :lol: Майка му споделила пред местния вестник, че вече ? било известно за пристрастеността на сина ? към онанирането и че съвсем скоро планирала да го заведе на лекар. За жалост решението дошло прекалено късно.
Младежът започнал да се мастурбира към полунощ и прекарал цяла вечер в неспирно самозадоволяване, пише Banoosh.com.

След инцидента полицията открила огромно количество порнографски материали в стаята на момчето, включително списания и видеоклипове на компютъра му .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 15.04.2016 - 06:33 :

ето ти пример за истински моменти в лова, който едва ли ще разбереш щото нали знаеш една свиня като и предложат избор между басейн и гьол тя отива в гьола.

Ало , Чикиджията , облегнат на стълба и плюнчейки малката си пишка , защо веднъж не написа , за една твоя случка ... ей добре , че измислиха копютрите и това " Сору - Paste " иначе незнам , от къде и как щеше да копираш ?!
Разказвай де ...
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни