БГ Лов Форум: ПОТРЕСЕН СЪМ ! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

ПОТРЕСЕН СЪМ ! Само здравата ми психика пречи да си посегна на живота...

#21
Потребителя е офлайн   kireto1982 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 158
  • Регистр: 22.06.15
Значи отделени са 10000000 лева за убочение на дивите свине да спазват поставената маркировка по оградата
0

#22
Потребителя е офлайн   Танас 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 176
  • Регистр: 12.10.15

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 25.07.2018 - 13:14 :

Жоре,Жоре намери ли каски Жоре ...Не ,че ще свършим някаква работа с тях,ама поне като си бия главата в стената,няма да ме боли толкова ...
Бия Жоре,бия и повтарям :
Къде ме роди мамо,какви грхове изплаща рода ни,та ме изсипа мамо баш ТУКА, в центъра на Вселенската Гьонсуратска Крадлива Простотия ???????????!!!!!!!!!!!!!!
Защо мамо не прескочи до Албания или до Тамбукту ?! :(/>/>/>
Бахмааму ,не мога да повярвам ...

Тия ,ше ме направят емигрант в Сирия на стари години ...


Йордане,Йордане.Винаги съм се бъзикал и съм смятал че трябва да носим и на майтап и на бъзикни без да се обиждаме един на друг,ама тя наща работа мяза на един тинейжър дет си викал....
-Ся що не заме да умре мама.Тати ша вземе някое пиче и ше си го таковаме двамата.Не щеш ли умрял баща му.Майка му взела един катил дет през деня ги биел и двамата ,а вечер .......И той си думал.Господи господи аз ли тъй ти са молех ил ти грешно ма разбра.Да поздравиш Арменката и не забравяй моите писаници за единия ред зъби и кучето
Демокрация е, когато два Вълка и един ДрЪт ПрЪч гласуват какво ще вечерят.
Конституционна Свобода е, когато добре въоръженият ПрЪч яростно оспорва резултата от избора,печели вота и за финиш успява да ЗапрЪчи и двамата гласоподаватели.
0

#23
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 25.07.2018 - 13:14 :

Жоре,Жоре намери ли каски Жоре ...Не ,че ще свършим някаква работа с тях,ама поне като си бия главата в стената,няма да ме боли толкова ...
Бия Жоре,бия и повтарям :
Къде ме роди мамо,какви грхове изплаща рода ни,та ме изсипа мамо баш ТУКА, в центъра на Вселенската Гьонсуратска Крадлива Простотия ???????????!!!!!!!!!!!!!!
Защо мамо не прескочи до Албания или до Тамбукту ?! :(/>/>
Бахмааму ,не мога да повярвам ...

Тия ,ше ме направят емигрант в Сирия на стари години ...

Данка , тази тема братче вчера предизвика бурни реакци, дори и сълзи в едно заведение със сантиментална стойност за мен покрай р. Нишава :D
Какво ми трябваше да погледна в БГ Лов и тамата ти .... явно съм направил впечатление :D с изражение и някоя и др. дума и стана тя , каквато стана !!!
Спря се музиката , снимката се озова на видеостената и като се започна от ....уауу ....до йебига ( в превод, от доброто , най доброто ) :D абе горе - долу 60 човека бяха съпричастни с мен в " поздравите"..... и се опитаха да ме подкрепят поне духовно с "Шуми марица" и "Нема такава държава"
Някои дари ми даваха съвети ( много от колегите са запознати с нашите традиции и нрави ) преди да сложим телта да повикаме кукери , бабугери и джамалетинЕ да прогонят всичко лошо .
Други обещаха да съберат коловете от доматите по села и паланки за да направим втора еко ограда
Ето и образеца ....а и баба Душица твърди че работи на 100 %

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20180726_092331.jpg

Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#24
Потребителя е офлайн   Танас 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 176
  • Регистр: 12.10.15
Аз Петроф като казвам че си ДрЪт КозеЛ сетне излизам виновен като Кабанчик на този свят.Ква тий работата у сръбско.Да не си Владо ,,,,
Демокрация е, когато два Вълка и един ДрЪт ПрЪч гласуват какво ще вечерят.
Конституционна Свобода е, когато добре въоръженият ПрЪч яростно оспорва резултата от избора,печели вота и за финиш успява да ЗапрЪчи и двамата гласоподаватели.
0

#25
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоTanatos написа на 26.07.2018 - 19:22 :

Аз Петроф като казвам че си ДрЪт КозеЛ сетне излизам виновен като Кабанчик на този свят.Ква тий работата у сръбско.Да не си Владо ,,,,

ПрЪч Танасе ....дрът пръч !
Сръбско , сръбско започва на запад от Земун бре Танасе :D а написах Нишава , защото Гинска река не е толкова извсестна в България ....иначе нашенска работа , рожден ден , оркестър , две певици , нема начин да не се гърми и тетека те .... до зори :cheers2:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#26
Потребителя е офлайн   torquay 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 64
  • Регистр: 25.05.11
Че е смешна оградата на пръв поглед, така е. Но все е повече от нищо. А и болно от АЧС прасе едва ли е толкова жизнено, колкото здраво животно, което без проблем ще премине през оградата.
0

#27
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 26.07.2018 - 18:10 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 25.07.2018 - 13:14 :

Жоре,Жоре намери ли каски Жоре ...Не ,че ще свършим някаква работа с тях,ама поне като си бия главата в стената,няма да ме боли толкова ...
Бия Жоре,бия и повтарям :
Къде ме роди мамо,какви грхове изплаща рода ни,та ме изсипа мамо баш ТУКА, в центъра на Вселенската Гьонсуратска Крадлива Простотия ???????????!!!!!!!!!!!!!!
Защо мамо не прескочи до Албания или до Тамбукту ?! :(/>/>/>/>
Бахмааму ,не мога да повярвам ...

Тия ,ше ме направят емигрант в Сирия на стари години ...

Данка , тази тема братче вчера предизвика бурни реакци, дори и сълзи в едно заведение със сантиментална стойност за мен покрай р. Нишава :D/>/>
Какво ми трябваше да погледна в БГ Лов и тамата ти .... явно съм направил впечатление :D/>/> с изражение и някоя и др. дума и стана тя , каквато стана !!!
Спря се музиката , снимката се озова на видеостената и като се започна от ....уауу ....до йебига ( в превод, от доброто , най доброто ) :D/>/> абе горе - долу 60 човека бяха съпричастни с мен в " поздравите"..... и се опитаха да ме подкрепят поне духовно с "Шуми марица" и "Нема такава държава"
Някои дари ми даваха съвети ( много от колегите са запознати с нашите традиции и нрави ) преди да сложим телта да повикаме кукери , бабугери и джамалетинЕ да прогонят всичко лошо .
Други обещаха да съберат коловете от доматите по села и паланки за да направим втора еко ограда
Ето и образеца ....а и баба Душица твърди че работи на 100 %


Приятелю,радвам се че сте се повеселили добре !Тя,тая работа си заслужава и рамазана и рамадана !!!
Те сърбите ,да не видят нещо ...е сега ше си направят и те една такава ограда.

Сега май почва втора серия на този филм. От всички краища на България започват да пристигат горски тука по границата с Румъния. Чува се ,че щели дружно фанати за ръце да строят Жива Стена.
Нещо като да запушат амбразурата с гърдите си !
А бе ,Жоре,ти знайш ли колко си прав за кукерите и дугите работи...???!!! Да земем да напишем едно писмо до Бойко Борисов,с предложение да изкара и всички чиновници дето проспаха 2 години проблема с АЧС,да им закачат по една тенекия на задника и да подскачат по границите на РБ... тамън ше стигнат и за водните ...

пп
Вчера мой служител е получил анонимно обаждане с въпроса - Имате ли прасета ???
Гласът бил строг ,но справедлив...
Нашия отговорил,че чорбажията вече е взел превантивни мерки и е качил прасетата на яхтата и щял вече там да ги гледа- в Неутрални води. Нещо ,като Ноев Ковчег...
Сега сигурно ше дойдат да ги търсят,ама ...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#28
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 07:24 :


А бе ,Жоре,ти знайш ли колко си прав за кукерите и дугите работи...???!!! Да земем да напишем едно писмо до Бойко Борисов,с предложение да изкара и всички чиновници дето проспаха 2 години проблема с АЧС,да им закачат по една тенекия на задника и да подскачат по границите на РБ... тамън ше стигнат и за водните ...


Хе хе ....направо ги виждам цветно , горските ще пляскат с ръце , чиновниците мятат гюбеци , а министъра на кладата играе нестинарски таци :D докато кукерите вършат работа .
Що па не зема си сипа едно и да бия една жица на Спилбърг :cheers2:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#29
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.07.2018 - 10:30 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 07:24 :


А бе ,Жоре,ти знайш ли колко си прав за кукерите и дугите работи...???!!! Да земем да напишем едно писмо до Бойко Борисов,с предложение да изкара и всички чиновници дето проспаха 2 години проблема с АЧС,да им закачат по една тенекия на задника и да подскачат по границите на РБ... тамън ше стигнат и за водните ...


Хе хе ....направо ги виждам цветно , горските ще пляскат с ръце , чиновниците мятат гюбеци , а министъра на кладата играе нестинарски таци :D/> докато кукерите вършат работа .
Що па не зема си сипа едно и да бия една жица на Спилбърг :cheers2:/>


По-хубоо на Костурица звънни,ама сериозно ! :lol: :o
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#30
Потребителя е офлайн   Пламен Дочев 

  • Пламен Дочев
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2498
  • Регистр: 24.06.10

Виж мнениетоanelin написа на 25.07.2018 - 17:43 :

Виж мнениетоСлави Тодоров написа на 25.07.2018 - 17:39 :

От тази вечер :
Намерени са няколко умрели диви прасета на Румънска територия в непосредствена близост до новоизградената ограда .
При направената им аутопсия , се е установило, че те са умрели от смях !!!



Публикувано изображение


Да...тия са умрели от смях.....
Сега се загледах , че пътен знак са им сложили....
Да предложим да поставят и улично осветление, че някое прасе може да не види я знак...я ограда, че има...
Пък и някой да им проверява тескеретата, че и те като....имигрантите...
0

#31
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#32
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 13:51 :

Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........


А,и му кажи да вземе ,,Духовия оркестър за сватби и погребения'' !!!
Че ще женим Румънски прасчици за БГ нерези ...
Като минат през 130 километровото чесало ще станат красиви бръснатички,като Ким Кардашиан...

Боже пази България !

Този пост е редактиран от Dancho Jordanov: 27.07.2018 - 14:11

Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#33
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 13:51 :

Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........

Малко ще ми е трудничко , но не невъзможно :D като е за спасението на Балканите ! Има ли неразбиране , имам план " Б'" ...братчето ми Венци с Берковската духова музика , напра'о цепи мракО !
По нашия край за Еремия прайме голем джангър ( денят в който гоним змии и гущери ) с тенджери , капаци , черпаци , тенекии ....що па да не притесним чумата с духова музика , а ?!
Кой е пробвал то'а вариант , че да кажа ....нема лек ?!
Бай Хасан светла му памет кога видеше зор , все си повтаряше Нема начин да нема начин
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#34
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.07.2018 - 14:59 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 13:51 :

Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........

Малко ще ми е трудничко , но не невъзможно :D/> като е за спасението на Балканите ! Има ли неразбиране , имам план " Б'" ...братчето ми Венци с Берковската духова музика , напра'о цепи мракО !
По нашия край за Еремия прайме голем джангър ( денят в който гоним змии и гущери ) с тенджери , капаци , черпаци , тенекии ....що па да не притесним чумата с духова музика , а ?!
Кой е пробвал то'а вариант , че да кажа ....нема лек ?!
Бай Хасан светла му памет кога видеше зор , все си повтаряше Нема начин да нема начин


Да,бе и те могат да станат...ама аз говоря за филм, даже заглавието съм измислил - ,,От Онгъла до ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ДУВАР''.
Ше звънна на ,,20TH CETURY PORCS'' имам хора,що е за Костурица и за дувара ше го направят ...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#35
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 15:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.07.2018 - 14:59 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 13:51 :

Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........

Малко ще ми е трудничко , но не невъзможно :D/>/>/> като е за спасението на Балканите ! Има ли неразбиране , имам план " Б'" ...братчето ми Венци с Берковската духова музика , напра'о цепи мракО !
По нашия край за Еремия прайме голем джангър ( денят в който гоним змии и гущери ) с тенджери , капаци , черпаци , тенекии ....що па да не притесним чумата с духова музика , а ?!
Кой е пробвал то'а вариант , че да кажа ....нема лек ?!
Бай Хасан светла му памет кога видеше зор , все си повтаряше Нема начин да нема начин


Да,бе и те могат да станат...ама аз говоря за филм, даже заглавието съм измислил - ,,От Онгъла до ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ДУВАР''.
Ше звънна на ,,20TH CETURY PORCS'' имам хора,що е за Костурица и за дувара ше го направят ...

БатА Горан ....зает , събота ще прави голем джангър на връх Бузлуджа !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#36
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.07.2018 - 16:13 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 15:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.07.2018 - 14:59 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.07.2018 - 13:51 :

Жорка ,куме е е е е ... куме .........давай и и и й куме...
И на Горан Брегович звънни ,да има спише една песен -
... калашников,калашников ...
Костурица гаранция ше дойде ,чух че е закъсал с Балканските сюжети .........

Малко ще ми е трудничко , но не невъзможно :D/>/>/>/> като е за спасението на Балканите ! Има ли неразбиране , имам план " Б'" ...братчето ми Венци с Берковската духова музика , напра'о цепи мракО !
По нашия край за Еремия прайме голем джангър ( денят в който гоним змии и гущери ) с тенджери , капаци , черпаци , тенекии ....що па да не притесним чумата с духова музика , а ?!
Кой е пробвал то'а вариант , че да кажа ....нема лек ?!
Бай Хасан светла му памет кога видеше зор , все си повтаряше Нема начин да нема начин


Да,бе и те могат да станат...ама аз говоря за филм, даже заглавието съм измислил - ,,От Онгъла до ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ДУВАР''.
Ше звънна на ,,20TH CETURY PORCS'' имам хора,що е за Костурица и за дувара ше го направят ...

БатА Горан ....зает , събота ще прави голем джангър на връх Бузлуджа !


Мога да ти кажа със сигурност,че на Бузлуджа няма да има нито един горски.Всички са тука по оградата.

Сега чувам,че и Кристо Явашев е тръгнал насам със 130 км. бели чаршафи,да я опакова . Инсталацията ше се казва ,,Бутни ме Донке,зорлям да пръдна'' и
щяло да има троен ефект -
1. Прасетата щели да си мислят ,че има сняг в България и нямало да искат да минават насам.
2. Няма да се вижда тоя резилък.
3. Събраните пари ще отидат във ,,Оградния фонд '',та същите проектанти да направят такава и по плажовете на цялото Черно море.Щот прасетата много плували ...От сега имало кандидатки - рускини да я пазят денонощно,барабар с горските.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#37
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
И к'во .... ставаме великата горска империя , лятото рускини , а зимата римски жетони бонус към командировтчните на горските :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#38
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Потресен съм .... МЗХГ , ИАГ , НЛРС СЛРБ , БЛРС само дават акъли , а налице четири реда бодлива тел ;)
До сега поне 1/4 от ливците с повече от 5 г. стаж вече трябваше да са грабнали пушки и да са хванали Делиормана !
До сега от всички области трябваше да има по някоя и др. проба , а 60 км зана покрай северната граница вече да е буферна зона . До тук , адекватни мерки се прилагат само по ГПП !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#39
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Този низ от грешки ще докара Голямата беля.
Можеш ли да напълниш границата с горски с 500 лв. командировъчни и да си мислиш,че това ще има някакъв резултат ?!

Има начин да се спрат прасетата за дълго време и това струва 40-50 хил.лв.Без горски и без ограда.

Просто съм потресен от ,,експертноста'' на тия хора ??!?!?!?!?!??!?!?!??!??!?!???!?!?!??!??!?!??!?????!?!
Що за типове са и как ще поемат отговорноста за напразно похарчените пари ......
Ужас .
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#40
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 28.07.2018 - 16:44 :

Що за типове са и как ще поемат отговорноста за напразно похарчените пари ......
Ужас .

Типове които нямат сърце да поемат персонална отговорност .... ако ни подмине чумата , добре дошло , има ли проблем , все ще се намери коч за курбан .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни