БГ Лов Форум: 2 X CACIT - континентални породи - гр.Радомир - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 X CACIT - континентални породи - гр.Радомир 22 и 23 март 2014

#21
Потребителя е офлайн   avdjiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 980
  • Регистр: 16.04.09

Виж мнениетоСашо Райчев написа на 21.03.2014 - 07:31 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 20.03.2014 - 23:32 :

Здравейте на дансинга е трудно и скъпо зад клавишите пък ефтино и лесно ние Българите сме ревулюционери на маса така че не се сърдете на БРФК да видим дали ще има мераклии за състезанията април в Асеновград (за островни птичари).


За какво да участват, бре Сашко! Та те вече са продадени на някой сърбин и без да идват то този метод на БРФК, за никой не е тайна!
И защо БРФК тоя цирк го играе и слага среден пръст само на ловните породи!
И не разбрахте ли, че този тип състезания може да ги организира само един клуб, който наистина е организирал и може да събере желаещи да участват!
Погледнете как се организира мероприятие и с колко кучета, и колко държави, но за разлика ог БРФК организацията се казва ВДД-БГ и неин председател не е Камен Литов !



Ще Ви чакаме с нетърпение в гр. Бургас и най-вече на наша територия - ЛД - Лозово.
УСПЕХ!
0

#22
Потребителя е офлайн   avdjiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 980
  • Регистр: 16.04.09

Виж мнениетоsakelaraki написа на 20.03.2014 - 23:32 :

Здравейте на дансинга е трудно и скъпо зад клавишите пък ефтино и лесно ние Българите сме ревулюционери на маса така че не се сърдете на БРФК да видим дали ще има мераклии за състезанията април в Асеновград (за островни птичари).

Ти пък кво разбираш от кучета.
13 минута е важна, че да видят в БРФК какви клубни кучета имате.
http://www.youtube.c...d&v=Bog1xZG9U2k
0

#23
Потребителя е офлайн   drone Nick 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 364
  • Регистр: 14.04.09
Малиии, Авджиев ,откъде го изкопа тоя архивен резил на Тробара ! Ама не си прав ,да знаеш, тогава той не е знаел какво е състезание с правила, кучето му още не е научило стойката и апорта и так далее! Евала поне,че е ударил фазана и на късмет е паднал на чисто в тревата, инак как щеше да се вре в трънкалака и да го апортира саморъчно на бретона не знам. Ама вече сичко е на шест проиграно и подковано ,човека ще дъни чутовни подвизи и ще валира наред. Нема лабаво ,ще видите.
0

#24
Потребителя е офлайн   avdjiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 980
  • Регистр: 16.04.09

Виж мнениетоdrone Nick написа на 22.03.2014 - 20:04 :

Малиии, Авджиев ,откъде го изкопа тоя архивен резил на Тробара ! Ама не си прав ,да знаеш, тогава той не е знаел какво е състезание с правила, кучето му още не е научило стойката и апорта и так далее! Евала поне,че е ударил фазана и на късмет е паднал на чисто в тревата, инак как щеше да се вре в трънкалака и да го апортира саморъчно на бретона не знам. Ама вече сичко е на шест проиграно и подковано ,човека ще дъни чутовни подвизи и ще валира наред. Нема лабаво ,ще видите.

ХА ДАНО, АМА НАДАЛИ!!!!!!!!!!
Той ако е на годините на сина ми разбирам.
Но когато плюеш другите хора и кучетата им трябва да се съобразяваш малко.
Ще видиш когато дойдат дратове на наша територия за какво става реч.
Жалко за бретонската порода.
0

#25
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
има ли резултати и снимки от това мероприятие

Дани 0888-514135-
0

#26
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11
Здравйте хайде Адаша го разбирам той е Германец живеещ в България и налага желязната Немска дисциплина,ама теб гн.Радев си ми бил винаги загатка,не е хубаво и мъжкарско човек да стои на два стола с приятелски чувства и без капка злоба познаваме се одавна поздрави Станимака.
0

#27
Потребителя е офлайн   petar_radev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 560
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 24.03.2014 - 00:32 :

Здравйте хайде Адаша го разбирам той е Германец живеещ в България и налага желязната Немска дисциплина,ама теб гн.Радев си ми бил винаги загатка,не е хубаво и мъжкарско човек да стои на два стола с приятелски чувства и без капка злоба познаваме се одавна поздрави Станимака.
Хубостите и мъжкарщината да ги оставим настрана , за стола на който стоя също , но едно нещо е най важното в случая , да си казваме истината право в очите без много много излишни сантименти. Обявено е международно състезание първо с две , после с четири , а по после вече не знам с колко точно титли.Обикновените момчета с обикновените кучета , в това число и аз , сме се готвили от три четири месеца, почти всеки ден и в днешния и утрешния ден трябваше да се състезаваме в Радомир , заявката съм си я направил лично на посочения мейл на организатора /проверете / .......е да , ама не , знаеш ли дали има състезания там в момента ? Това вероятно ти се струва много коректно ? На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
Е Саше, мъжкарско ли е да се готвиш , да тренираш , да си пуснеш заявка по надлежния ред и ............нищо , но загадката остава, не е страшно бг куче да спечели титла в собствената си страна ? Поздрави и от мен
ПС БРФК не е някаква имагинерна величина , БРФК това сме всичките ние , клуб по клуб , в тази връзка резилът е за всички нас , НКК оказа подкрепа на това събитие доколкото можахме и това е истина също
0

#28
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоpetar_radev написа на 24.03.2014 - 15:23 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 24.03.2014 - 00:32 :

Здравйте хайде Адаша го разбирам той е Германец живеещ в България и налага желязната Немска дисциплина,ама теб гн.Радев си ми бил винаги загатка,не е хубаво и мъжкарско човек да стои на два стола с приятелски чувства и без капка злоба познаваме се одавна поздрави Станимака.
Хубостите и мъжкарщината да ги оставим настрана , за стола на който стоя също , но едно нещо е най важното в случая , да си казваме истината право в очите без много много излишни сантименти. Обявено е международно състезание първо с две , после с четири , а по после вече не знам с колко точно титли.Обикновените момчета с обикновените кучета , в това число и аз , сме се готвили от три четири месеца, почти всеки ден и в днешния и утрешния ден трябваше да се състезаваме в Радомир , заявката съм си я направил лично на посочения мейл на организатора /проверете / .......е да , ама не , знаеш ли дали има състезания там в момента ? Това вероятно ти се струва много коректно ? На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
Е Саше, мъжкарско ли е да се готвиш , да тренираш , да си пуснеш заявка по надлежния ред и ............нищо , но загадката остава, не е страшно бг куче да спечели титла в собствената си страна ? Поздрави и от мен
ПС БРФК не е някаква имагинерна величина , БРФК това сме всичките ние , клуб по клуб , в тази връзка резилът е за всички нас , НКК оказа подкрепа на това събитие доколкото можахме и това е истина също


Упорити хора сте вие на мен лично тази простащина отдавна ми омръзна.А ти Сашко в следващия живот, може и мъж да станеш,нищо лично и без капка злоба
дръж се здраво за тез които трябва ,нямаш друг избор ,разбирам те миличък трябва да се живее някак ,дори и недостойно.Ако знаеш колко струва един цацит обади се...
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#29
Потребителя е офлайн   ilianva 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 77
  • Регистр: 03.03.11
-

Виж мнениетоpetar_radev написа на 24.03.2014 - 15:23 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 24.03.2014 - 00:32 :

Здравйте хайде Адаша го разбирам той е Германец живеещ в България и налага желязната Немска дисциплина,ама теб гн.Радев си ми бил винаги загатка,не е хубаво и мъжкарско човек да стои на два стола с приятелски чувства и без капка злоба познаваме се одавна поздрави Станимака.
Хубостите и мъжкарщината да ги оставим настрана , за стола на който стоя също , но едно нещо е най важното в случая , да си казваме истината право в очите без много много излишни сантименти. Обявено е международно състезание първо с две , после с четири , а по после вече не знам с колко точно титли.Обикновените момчета с обикновените кучета , в това число и аз , сме се готвили от три четири месеца, почти всеки ден и в днешния и утрешния ден трябваше да се състезаваме в Радомир , заявката съм си я направил лично на посочения мейл на организатора /проверете / .......е да , ама не , знаеш ли дали има състезания там в момента ? Това вероятно ти се струва много коректно ? На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
Е Саше, мъжкарско ли е да се готвиш , да тренираш , да си пуснеш заявка по надлежния ред и ............нищо , но загадката остава, не е страшно бг куче да спечели титла в собствената си страна ? Поздрави и от мен
ПС БРФК не е някаква имагинерна величина , БРФК това сме всичките ние , клуб по клуб , в тази връзка резилът е за всички нас , НКК оказа подкрепа на това събитие доколкото можахме и това е истина също


Г-н Радев много добре знаете колко много исках това нещо да се случи и то се случи, макар и не в такъв мащаб както ми се искаше но всички индикации бяха положителни, но това за което го направих ми е прекалено достатачно, видях пламък в очите на моите колеги от ловното сдружение, видях жив интерес от по млади ловджии, получих достатачно обаждания от колеги от други ловни дружинки да попитат каква е процедурата да участват в такива състезания (предполагам че се досещате че те не ловуват само с бретони)

Относно заявката: какво има да се проверява, да пуснахте си заявката на 19-ти да участвате на 24-ти и 25-ти, мисля че съвсем коректно обявих в ловните форуми на 20-ти (за радост на тези който искат да злорадстват) че има много отказ на предварителни заявки и състезание ще има само и единствено на 23-ти, също така тези който си бяха подали заявка получиха мейл със същата информация, съжалявам че не можах да осигуря участници за 24 и 25 за да можете да участвате и най вече съжалявам че сте бил може би зает вчера за да не присъствате.

Относно титлите си проверявайте където искате (това не е мойта игра и не ме интересува, ако имате някакви претенции скоро има общо събрание на БРФК и питаите тогава)

Никак ама никак не е сташно БГ куче да спечели (но не може да спечели без да участва), най искренно съжалявам че на Димчо и Вальо не им достигна много ама много малко да вземат титла.

До тук бях с писането, имах желание , направих го, с помоща на много много хора, организации ,спонсори, който имаше желание участва, който имаше желание доиде да гледа.Тези които бяха възпрепиятствани да не съжаляват много, филма на Хоби ТВ е изчерпателен , има преводач, съдията е изказал мнение след всеки тур, подборен разчет на закриването което също е заснето.

Получи се истинско, тежко състезание, да малко кучета намериха дивеч но съм виждал и на световно едно куче да маркира, тук си проличаха професионалистите в нашето хоби

Мислех да напиша подробно резюме но можи би ще прозвучи пристрастено затова ще помоля Димчо и Вальо като хора с по голям опит да споделят тяхното мнение през техните очи , каквото и да е то, от мен снимките (в момента ги събирам),аз може да допълня нещо след тях

Поздрави
0

#30
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11
Здравейте както винаги изчерпателен ясен и много точен е гн.Радев нека ловците и хората четат между редовете за да проумеят ,че БРФК се формира от всички нас членуващи в клубовете и отговорноста е на всички(без Новака той не членува значи не е виновен за провала)Похвала за Илян и всички които са взели дейно участие в организирането на мероприятието за жалост то може да е успешно ако се бяха включили повечко състезатели но насила хубост не става надявам се ,че този тип състезания ще набират сила а защо Български кучета да не взимат титли и в чужбина,поздрави на всички(човешко е да се греши божествено е да се прощава) Станимака.
0

#31
Потребителя е офлайн   petar_radev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 560
  • Регистр: 19.02.08
Доброто и успешно организиране на подобни състезания не е проста работа .Това е факт и всеки който го пренебрегва е обречен на провал.Тук има един единствен водещ момент , добри терени и най важното сериозна популация на дива полска яребица.Ако тези фактори са налице останалата част от организацията може дори и да е на по ниско ниво , но това дори няма да се усети ако има море от яребици.Звучи просто , но не е така , изисква сериозна екипна работа от хора които реално тренират с кучетата всеки ден познават всеки детайл като подстъпи и пътища към терените , отчитайки дирекцията на вятъра и т.н. Тези хора са господарите , условие без което не може , подобна проява да бъде успешна.Всеки , който се заблуждава , че нещата може да се случат по друг от горния начин е просто обречен на провал. Погледнато обективно от 11 кучета едно единствено да е направило контакт с яребици не е особено успешен резултат за организатора. Справка .....НКК проведе досега две състезания от този тип но само с титла CACT , та в Пазарджик от седем кучета имаме шест с класиране , а всички до едно са с дори и повече от един контакт с дивеч.Бройката на вдигнати яребици бе направо неприлично висока . Второто състезание - Пловдив , всичките 11 кучета с контакт , от тях 8 с класиране , само един репешаж ,тоест всички други участници са направили контакт в редовния си тур .Истината е че зад тази статистика стои сериозен труд и организация и това се знае от всички , които са играли някога в този цирк.В заключение мога да кажа че успешното организиране и провеждане на една такава проява е доста сложна и трудна задача, далеч не е като провеждането на една екстериорка ,изисква много труд и усилия на сериозен екип . Категорично заявявам , че в настоящия момент България има едни от най добрите условия за провеждане на състезания от този тип в цяла Европа , жалкото е че не използваме тази даденост и ресурси .
0

#32
Потребителя е офлайн   trobar 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1592
  • Регистр: 22.04.09
На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
-------------------------------------------------------------------- цитат




" Проява в полетата на Радомир" имаше,уважяеми г-н Радев,титли нямаше,можеш да бъдеш "спокоен" !Публикувано изображение
Ако можеш,помагай,не убивай желанието на хората от Радомир да направят нещо!

И като сте най добрите в Европа,защо не правите състезания? Две години подред ми отказвате участие
с обяснението,че е само за курцхари? И пойнтерите и те ми отказаха!Публикувано изображение

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1441466_616855628353896_886457700_n.jpg

0

#33
Потребителя е офлайн   Asoto 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 286
  • Регистр: 27.08.13

Виж мнениетоpetar_radev написа на 25.03.2014 - 11:36 :

.... Категорично заявявам , че в настоящия момент България има едни от най добрите условия за провеждане на състезания от този тип в цяла Европа , жалкото е че не използваме тази даденост и ресурси .

А защо не го използвате интересно?
0

#34
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08

Виж мнениетоAsoto написа на 26.03.2014 - 22:42 :

Виж мнениетоpetar_radev написа на 25.03.2014 - 11:36 :

.... Категорично заявявам , че в настоящия момент България има едни от най добрите условия за провеждане на състезания от този тип в цяла Европа , жалкото е че не използваме тази даденост и ресурси .

А защо не го използвате интересно?

защото не е само до терените :D

Дани 0888-514135-
0

#35
Потребителя е офлайн   petar_radev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 560
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоtrobar написа на 26.03.2014 - 22:16 :

На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
-------------------------------------------------------------------- цитат




" Проява в полетата на Радомир" имаше,уважяеми г-н Радев,титли нямаше,можеш да бъдеш "спокоен" !Публикувано изображение
Ако можеш,помагай,не убивай желанието на хората от Радомир да направят нещо!

И като сте най добрите в Европа,защо не правите състезания? Две години подред ми отказвате участие
с обяснението,че е само за курцхари? И пойнтерите и те ми отказаха!Публикувано изображение
Явно има пълно неразбиране , не ние сме най добрите , а природните условия и дадености на България са едни от най добрите в Европа . Няма как да ви допуснем до състезанията организирани от НКК , тъй като БРФК разрешава на този клуб организирането единствено на състезания с ранг CACT , при това специализирани единствено за породата германски курцхаар . Предвид горното , претенциите си следва да насочите към другиго , ние просто нямаме право да допуснем бретони на наше мероприятие , иначе честно казано аз нямам нищо против това и подобно нещо се е случвало в предишни години.Лично мен не ме притесняват титлите сами по себе си , а това да се печелят на терена .
ПС Поста ми е писан в понеделник , твърдите че е имало състезания в Радомир в понеделник и вторник ли ? А за хората от Радомир за които пишете , няма как да им пречим , Димчо Начев , който бе човека на място отговорен за терените е член на НКК , това е факт !
0

#36
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Г-н Радев, много си се разписал пи тази тема - нямаш работа, много си се развълнувал или нещо си се притеснил... Не му убивай ентусиазма на колегата, що ти пречи?
Ако можеш да помогнеш помагай, а не го яж...
За колегата от Радомир - сравнително наблизо до Радомир има полета бъкани от яребица - полска е, не е пловдивска ама може и да стане. Когато трябва за състезание по съответния ред може да се вземе разрешение. За лов не става - забранено е.
0

#37
Потребителя е офлайн   avdjiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 980
  • Регистр: 16.04.09

Виж мнениетоtrobar написа на 26.03.2014 - 22:16 :

На следващо място , още по " коректно" би било при липса на каквато и да е проява в полетата на Радомир днес , а и утре , факт който е проверен и ясен , да се окаже че има кучета спечелили титли в България от днес пък и утре /това също не съставлява трудност да бъде проверено в комисия континентални птичари на FCI ,от който желае / !!! Аз лично се моля , подобно нещо да не се случва .
-------------------------------------------------------------------- цитат




" Проява в полетата на Радомир" имаше,уважяеми г-н Радев,титли нямаше,можеш да бъдеш "спокоен" !Публикувано изображение
Ако можеш,помагай,не убивай желанието на хората от Радомир да направят нещо!

И като сте най добрите в Европа,защо не правите състезания? Две години подред ми отказвате участие
с обяснението,че е само за курцхари? И пойнтерите и те ми отказаха!Публикувано изображение

Къде се слагаш и ти пък.
Като се вдигне яребицата, ще трябва да му леем куршум за уплахи на твоето куче, както в най-великата 13/тринадесетата минута./ http://www.youtube.c...d&v=Bog1xZG9U2k
0

#38
Потребителя е офлайн   DIDO-1 

  • Димчо Начев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1899
  • Регистр: 28.02.08
Илиан имаше желание и го направи за което заслужава поздравления,същото тека както споменава по горе e видял разминаванията.......като организатор,и съм сигурен,че ще ги поправи за напред по отрано за да не се случат отново.(аз помогнах с каквото можах надявам се да съм бил полезен)
По
ВАЖНОТО е за напред....да се изгладят нещата....и клубовете да работят взаимно,а не на пук.........
Ако бе проведено съвместно с НКК разбира се,че ще ше да бъде с доста по голяма мащабност учасници и не само.......също тека,и избора на терен.....няма база за сравнение Радомир с Пазарджик и Пловдив като терени и концентрация на яребица.

За жалост времето бе горещо с лек вятър и най лошото през целия ден бе променлив също тека непосредствено няколко дни преди състезанието терените бяха обработвани.....и яребицата се бе изолирала в крайщата на полетата само три кучета имаха контакт с дивеч,и ако не се лъжа от публиката се вдигнаха още 2-3 двойки наистина твърде слабо на фона - по време на тренировките.Смяната на терени ще ше да отнеме време.....и ще ше да бъде доста трудно на последните кучета да издържат туровете си тичайки с нужното темпо и бързина......разбира се ако имаше кучета който бяха с отлични турове.........но нямаха контакт с дивеч и бяха повикани на репешаж ще ше да се осигури нов терен с дивеч.
Публикувано изображение
0

#39
Потребителя е офлайн   ilianva 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 77
  • Регистр: 03.03.11
Здравейте колеги
извинявам се за закъснението, дойде ред и на снимките
Както може би вече сте разбрали титла не бе присъдена.Тъй като имаше награден фонд съдията одличи следните участници:

1 Валентин Илиев с Рикардо
2 Александър Пейчич с Адам Бендида
3 Димчо Начев с Егер от Марта БГ

хотела Прикачено изображение: DSC00688.jpg Прикачено изображение: DSC00687.jpg Прикачено изображение: P1070399.JPG
0

#40
Потребителя е офлайн   ilianva 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 77
  • Регистр: 03.03.11
Разбор преди старта Прикачено изображение: Разбор преди състезанието!.JPG

Прикачено изображение: P1070434.JPG Прикачено изображение: Първият участник Атила.JPG

Станислав с Атила Прикачено изображение: P1070465.JPG
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни