БГ Лов Форум: Проблем с намиране на дружинка! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Проблем с намиране на дружинка!

#21
Потребителя е офлайн   Пламен69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 369
  • Регистр: 24.10.13

Виж мнениетоTosho_7901 написа на 30.06.2016 - 11:36 :

Ако си родом от Пловдив, отиваш да работиш в Плевен (установяваш се да живееш там) и там си изкарал курс за ловец естествено, че ще те разпределят в дружинка от тяхното сдружение. Къде тогава ще ловуваш в Пловдив или Плевен? ;)/>


Имал си късмет. Моето служебно разпределение беше на място където никога не съм ходил и никого не познавам, така че си ходя на лов с моите приятели нищо че не съм член на дружинката но това реално не е никакъв проблем.:)





0

#22
Потребителя е офлайн   Tosho_7901 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 806
  • Регистр: 22.07.12

Виж мнениетоПламен69 написа на 30.06.2016 - 12:05 :

Виж мнениетоTosho_7901 написа на 30.06.2016 - 11:36 :

Ако си родом от Пловдив, отиваш да работиш в Плевен (установяваш се да живееш там) и там си изкарал курс за ловец естествено, че ще те разпределят в дружинка от тяхното сдружение. Къде тогава ще ловуваш в Пловдив или Плевен? ;)/>/>


Имал си късмет. Моето служебно разпределение беше на място където никога не съм ходил и никого не познавам, така че си ходя на лов с моите приятели нищо че не съм член на дружинката но това реално не е никакъв проблем.:)/>


Ти да не мислиш, че аз бях ходил някога там?! Постепенно разучаваш землището - къде сам, къде с някой колега, къде на групов лов и така.
0

#23
Потребителя е офлайн   SGB 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 7
  • Регистр: 14.08.17

Виж мнениетоОго написа на 29.06.2016 - 17:10 :

До колкото знам, първият необходим документ за курс за ловец, е протокол за прием на кандидата на общо събрание на дружинката. Тоест: намиране и заемане на място........ Та нещо не ми се връзва............:thinking:/>/>

и при мен беше така , всичко беше обещано , нямаше проблем ама накрая стана същото, в Софиа има дружества без ловно стопанство аз там се записах и сега ще ходя като гост където ми хареса.
0

#24
Потребителя е офлайн   SGB 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 7
  • Регистр: 14.08.17

Виж мнениетоyordanowww написа на 28.06.2016 - 23:23 :

здравейте колеги, от доста време насам имах огромно желание да стана ловец, но всичко опира до пари и не успявах да спестя, но тая година се записах и взех изпитите ( теория и практика) извадих всички нужни документи нужни за курса, но ме изпързаляха в дружинката която щях да бъда и не искат да ме приемат и в момента съм в един застой който и аз незнам как ще се оправи, питах други хора в други дружинки но всички ми излизат с номера че няма място били много и така нататък .... и незнам какво да правя и как да постъпя в моя случай! ако има някой който ги разбира тия неща или се е сблъсквал нека да сподели какво да правя. и няй накрая да попитам имам ли някакъв срок след курса който изкарах да намеря дружинка и ако има такъв какъв е? и какво може да стане ако не намеря в тоя срок? изгаря ли ми тоя курс който съм карал, и ще трябва ли пак да го карам ! Поздрави на всички. извинявам се ако съм допуснал правописни грешки, пиша от телефона и в бързината ... :)/>

виж къде има дружество без ловна територия и се запиши там, ще ходиш на гости да стреляш , пък като се освободи място във вашата се премести
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни