Гласът на ловеца

Как ловна дружинка реши проблема с бракониерските набези

Искам да изкажа публично възхищението си и да разкажа пред вас Уважаеми Колеги как една дружинка накара Бракониерите да спрат, или по скоро да ограничат набезите си в района. На по малко от двайсетина километра от град Хисаря сгушено в подножието на Средна гора се кипри с. КРЪСТЕВИЧ. Почти ежедневно бракониерски машини огласяха вековните гори и поваляха вековни дървета, ако само можеха да...

още

Начало » Страница » Състезания гатер и хуберт » Класиране на 5тия Турнир "Йосиф Хинек Майер" по случай 125г. СЛРД "Сокол1893" Пазарджик (видео)

Класиране на 5тия Турнир "Йосиф Хинек Майер" по случай 125г. СЛРД "Сокол1893" Пазарджик (видео)

vater Публикувана от vater | 12.02.2018
0 коментара | публикувай коментар
Принтирай Изпрати на приятел

Класиране на 5тия Турнир "Йосиф Хинек Майер" по случай 125г. СЛРД "Сокол1893" Пазарджик

На 10 февруари 2018 година в град Пазарджик се проведе Петия юбилеен турнир по системата Свети Хуберт за кучета работещи на стойка по случай 125 годишнината на СЛРД "СОКОЛ-1893" Пазарджик за купата учредена на името на основателя на Пазарджишкото сдружение Йосиф Хинек Майер. Участваха 31 ловци със своите ловни кучета. Съдиите отсъдиха следните резултати:

КЛАСИРАНЕ:

Клас ОТКРИТ:


1. Петър Ветренски от ЛРД Пазарджик с курцхаар Кайен фром Ветренски (след бараж)
2. Иван Стефанов от ЛРД Балкан Д. Чифлик с английски сетер Брит Стефанов от Одесос Акчела (след бараж)
3. С. Данчев от Брезово с АС Леам (след бараж)
4. Рангел Пърчев от ЛРД Пловдив с английски пойнтер Гала от Гавазов (след бараж)
5. Петър Ветренски от ЛРД Пазарджик с курцхаар Дарко фром Ветренски (след бараж)
6. Борис Карпузов от ЛРС Крумовград с дратхаар Ауекс (след бараж)
7. Георги Тодоров от СЛР Бургас с дратхаар Бирко фон Шнепфе - 77 т.
8. Христо Николов от ЛРД Пазарджик с епаньол бретон Люк Хаджих - 69 т.
9. Мариан Лечев от ЛРД Сокол Извор с ГКХ Баро - 67 т.
10. Димитър Тодолов от ЛРС Септември с английски сетер Дино - 66 т.
11. Атанас Ненков от ЛРС Пловдив с английски пойнтер Геа от Гавазов - 65 т.
12. Васил Желязкон от ЛРС Пловдив с дратхаар Дон от Пиронков - 64 т.
13. Георги Ангелов от ЛРС Кърджали с епаньол бретон Гамо от Топалов - 64 т.
14. Димитър Кьосев от ЛРС Съединение с английски пойнтер Дик - 63 т.
15. Сашо Данчев от Брезово с дратхаар Селена - 57 т.
16. Йордан Божилов от ЛРС София Север с английски сетер Кора - 56 т.
17. Манол Манолов от ЛРД Оряхово с епаньол бретон Барс - 54 т.
18. Борислав Димов от ЛРД Пазарджик с курцхаар Каспар от Наслука - 45 т.
19. Ивайло Мишонов от ЛРД Мездра с ККХ Ирбис - 45 т.

Клас МЛАДИ:

1. Любозар Георгиев от ЛРД Перник с епаньол бретон Царина - 90 т.
2. Тодор Трясков от ЛРД Пазарджик с ГКХ Атиз Делла Терта Нера - 83 т.
3. Андон Андонов от ЛРД Пазарджик с английски сетер Ниана де Лаверанс - 77 т.
4. Петър Ветренски от ЛРД Пазарджик с дратхаар Арон - 73 т.
5. Павлин Казаков от ЛРД Бургас с английски пойнтер Мари дел Ненковски - 60 т.
6. Рангел Пърчев от ЛРД Пловдив с английски сетер Барби Гърл - 60 т.
7. Павлин Казаков от ЛРД Бургас с английски пойнтер Непал дел Ненковски - 60 т.
8. Светлин Николов от ЛРС Самоков с английски сетер Жак дел Дилков - 60 т.
9. Георги Кацаров от ЛРС Брезово с дратхаар Барета оф Наслука - 60 т.

Класиране ЖЕНИ:

1. Нели Николова от СЛРД Годеч с курцхаар Миа фром Ветренски
2. Мира Спасова от ЛРД Пазарджик с дратхаар Рони
3. Таня Ангелова от Пловдив

Видео репортаж от състезанието гледайте тук: